» »

Nahrbtnik za prenosnik

Nahrbtnik za prenosnik

N-E-O ::

Imam 15,4'' HP-jev prenosnik in bi si rad kupil nahrbtnik zanj. Imel bi temnega (črnega ali sivega) s prostorom za napajalni kabel, kakšen zvezek in pisala ter luč za kolo (sprednjo in zadnjo) :D
Dam pa nekje do 50EUR.

Gledal sem HP-jev nahrbtnik (pa piše na njemu 17''). Obstaja izvedenka za 15,4'' izvedenke ali je ta tudi v redu? Še link: enaa
Follow the white rabbit.

zcetrt ::

Ta nahrbtnik je zelo v redu.
4.

N-E-O ::

Imaš omenjen nahrbtnik? Je dovolj prostoren in pa zanima me, kako kvalitetna je kaj zaščita pred udarci in dežjem?
Priporoča kdo še kaj drugega?
Follow the white rabbit.

zcetrt ::

Zaščita pred udarci je, za moje pojme, dovolj dobra. Prostora pa je dovolj za prenosnik, dežnik, napajalnik, 0.5L steklenico, Akto, kakšno nepredebelo knjigo in drobnarije. Z dežjem še nisem imel problemov.
4.

Fizikalko ::

Jaz mam IBM-ov nahrbtnik za ThinkPad-e. Je izjemno kbaliteten, prostoren in z obilno zaščito za abak. Le cena je huda... klik

icko ::

Preglej ponudbo Dicota zelo veliko modelov, barv in solidna kvaliteta. Pri nas zastopa alterna intertrade, so sicer samo veleprodajalci vendar ti bodo dali kontakt njihovih distributerjev oz če imaš koga ki ima doo....:D

lp

krneki0001 ::

Imam nahrbtnik od samsonita, dobil pa sem ga na NT konferenci v portorožu.

Je kr uporaben, ker ima za prenosnik predal, ki ima okoli zelo debel rob in ga ščiti z vseh strani, pa ima dost predalov za vse ostale zadeve zraven.

vuki ::

Ta HP-jev nahrbtnik je zelo dober in ima veliko različnih predlačkov, jaz sem ga dobil zraven 17" notebooka. Je pa zelo kompakten, naj te ne moti ker piše do 17", ker 15.4 je za debelino dveh prstov samo daljši od 17". Noter bo sedu ko ata na mamo:D ! Go for it!

N-E-O ::

Sem ga naročil že pred tvojim postom. Očitno sem se prav odločil.
LP
Follow the white rabbit.

frudi ::

Ve kdo za kakšno (fizično) trgovino v Ljubljani, kjer imajo izbiro nahrbtnikov za prenosnike? Rad bi zadevo prijel v roke in si ogledal na lastne oči, ne pa da izbiram zgolj na podlagi par slikic zunanjosti, kar je večinoma vse, na kar lahko upaš v spletnih trgovinah...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

zcetrt ::

HP-ja sem kupil v Big Bangu. Tudi danes sem videl, da jih imajo.
4.

N-E-O ::

Če se ne motim stane isti nahrbtnik v Big Bangu 40€, na Enaa pa pride skupaj s poštnino 29€.
Follow the white rabbit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri nahrbtnik za na študij

Oddelek: Kaj kupiti
327413 (6180) jero_no1
»

Katero torbo za ''17 prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
92349 (1844) mapko
»

Velik nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
81754 (1580) Bahula
»

nahrbtnik za na faks

Oddelek: Loža
192667 (2209) whatever
»

Priporočajte nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
124538 (4207) Zheegec

Več podobnih tem