» »

Nahrbtnik za urbano bekpekanje

Nahrbtnik za urbano bekpekanje

Fave ::

Torej, kateri nahrbtnik si lastite ali ga priporočate za semi urbano potovanje po svetu?
My mind's a hyper tool that fixes everything.

innerspace ::

 McKinley Venture 35l

McKinley Venture 35l



Imam ga dobro leto.
Uporaben za t.i. urbano bekpekanje ter trekanje po gozdu in vise.

Ena od pomanjkljivosti je pretanek material na dnu, glede ostalega nimam resnih pripomb.
Hrbtisce je solidno, naramnice tudi.

Cena - okoli 50€(Intersport)

Moja ocena - 7,5/10
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

kuglvinkl ::

Zdej, vpašanje kaj si mislil pod urbano bekpekanje po svetu? A tko za daily use, al za premikat kar nosiš s seboj? Boš moral bolj pojasnit.

innerspace ::

Not much difference, IMO.

Struktura rucka in litraza definirajo uporabnost.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

kuglvinkl ::

A dej nehi...

Se prav, lahko komot z enim 25l ruzakom potuješ po svetu? Al je bolj za day to day pohode imeti res enag 25l, za prestavljat se pa kej večjega? Al se pol s tistim 70l preganjš po mestu?

innerspace ::

kuglvinkl je izjavil:

Se prav, lahko komot z enim 25l ruzakom potuješ po svetu?


Zakaj pa ne?
Ce imas dobro prestudirane potrebe, ti 25l rucak nudi vse, kar lahko potrebujes.

Ampak, ce smo resni, za daljsa potovanja(pohode) se vzame okoli 65l+ z dobrim hrbtiscem.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

noraguta ::

večji je boljš je.

innerspace je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Se prav, lahko komot z enim 25l ruzakom potuješ po svetu?


Zakaj pa ne?
Ce imas dobro prestudirane potrebe, ti 25l rucak nudi vse, kar lahko potrebujes.

Ampak, ce smo resni, za daljsa potovanja(pohode) se vzame okoli 65l+ z dobrim hrbtiscem.

nesramna laž, mogoče za en teden, z doro kreditno sicer pa ne.
Ampak, ce smo resni, za daljsa potovanja(pohode) se vzame okoli 65l+ z dobrim hrbtiscem.
to se pa še strinjam. pa tud 20l ima s seboj. za malco pa na hit preoblečt.pa za po mest.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

innerspace ::

noraguta je izjavil:

...z doro kreditno sicer pa ne.


To pa!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Okapi ::

Za potovanja imam jaz tegale.


http://intranet.tatonka.com/infosys/php...

Potem pa še Deuterjevo dvoživko - torbico za okoli pasu, ki se lahko spremeni v majhen nahrbtnik (in obratno;)




S tem so pokrite vse potovalne zahteve.

O.

jype ::

Ko sm js bicikliru sm neki časa mel zobno krtačko pa bankovce, pol pa zobno krtačko pa kreditno.

Pod zicom pa eno uno 600g spalko.

St235 ::

Fave je izjavil:

Torej, kateri nahrbtnik si lastite ali ga priporočate za semi urbano potovanje po svetu?


V bistvu istega kot za v hribe. Važno je dobro hrbtišče in naramnice ter da se lepo vsede na boke in ne nosi hrbet celotne teže. Volumen pa po potrebi. Sam uporablja 75l za daljše ture (backpacking 1-2 meseca) ali 45l za krajše tedenske.

T0RN4D0 ::

Sicer ne vem koliko ti pomaga za bekpekiranje po svetu, ampak od manjših nahrbtnikov ne kupim več drugega kot Dakine. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kuglvinkl ::

Sem si tudi kupil Dakine za everyday, pa je super.

d0rK ::

Čist falil namen teme, nevermind.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

iso2000 ::

Jaz zadnja leta uporabljam Deuter Trans Alpine 30

Deuter Trans Alpine 30


Nekako sem ugotovil, da je zame 30 l ravno prava velikost - da se notri stlačit obleke za par dni, ali pa robe za dnevne pohode. Konkretno pri temle ruzaku mi je všeč, da ima dva predelka in imaš lahko v spodnjem kakšno oblačilo, v zgornjem pa kakšen fotič ipd. Pa še predalčki za drobnarije, pa pena za sedenje v hrbtišču, pa še kakšna malenkost mu precej dvignejo uporabnost. Da ne omenjam, da imajo zadrge in šivi konkretno garancijo...
Pa zelo fajn se nosi.

Za kakšna potovanja, kjer ne vem kaj bom rabil, pa imam en prastar (ca. 15 let) nahrbtnik od North Face-a, ki se ga da zelo fino zložiti in stalčit v kufer in ga potem uporabljam za dnevne ture po mestih, ima pa ravno tako približno 30 litrov. Samo tega pa žal ne najdem na spletu...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

bajsibajsi ::

Se strinjam z nekaterimi, da je vprasanje postavljeno prevec ohlapno. Semi urbano potovanje po svetu??? Primarni backpack za potovanje po civiliziranem delu sveta ali zgolj pack, za npr. ogled nekega mesta, kjer si se pred tem ze nastanil?

Sam imam ze cca. 17 (WTF) let backpack od Jansport. Ko je bil se originalen - Made in USA in res kvalitetno izdelan; ker jih zadnjih 10 let ne delajo vec tam. Ne vem kaksne kapacitete je (od oka cca 25-30L). Sem ga pa, sploh pred leti, nestetokrat resnicno prevec nabasal. Se se spomnim matke, ko je tezila, da se bodo strgali jermeni... Je prav tak (le da pise pod znamko Made in USA^^). Sem ravno opazil, da ima moj spredaj se en dodatek manjsi prostor, ki je tudi na zadrgo.




Potovalni pa je, tudi ze kakih 15 let star, Ferrino Outdoor Trk 75. Se vedno odlicno sluzi, kot prvi dan. Le manjsi del notranje plasti se lusci; najbrz zaradi pogostih vlaznih cot, ki sem jih nosil notri.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

T0RN4D0 ::

Meni je pa ravno to pri dakine všeč, da sem imel mokrega že kakšnih 50x, pa preveč nabasanega tudi, maček si včasih kremplje gor nabrusi pa po kakšnih 3 letih niti nima kakšnih resnih znakov uporabe. 8-O Predvsem to z luščenjem se na veliko nahrbtnikih dogaja in moraš malo pogledat iz kakšnega materiala je na notranji strani.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Okapi ::

Je pa seveda treba omenit še najbolj cool urbane retro nahrbtnike, švedske Fjallraven, na voljo v vseh mogočih barvah.



O.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovalni nahrbtniki "kabinske" velikosti

Oddelek: Šport
3215809 (2658) Steinkauz
»

Nakup nahrbtnika za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
273387 (1477) kuglvinkl
»

Nakup pohodniškega nahrbtnika

Oddelek: Šport
489261 (6791) Spxy
»

Urbani nahrbtnik

Oddelek: Kaj kupiti
243376 (2249) kuglvinkl
»

Skupinski nakup - nahrbtniki Goruck

Oddelek: Loža
4913439 (11764) Okapi

Več podobnih tem