» »

Računalnik se znova zaganja (Toshiba Satellite P300-1GN)

Računalnik se znova zaganja (Toshiba Satellite P300-1GN)

-Jani- ::

Pozdrav

Prenosnik je nov, s prednaloženo Visto.
Problem nastane zgolj, kadar na računalniku ne laufa noben program (če se recimo samo vrti Winamp ali pa uploada uTorrent, je vse OK) - takrat se računalnik sam od sebe znova in znova zaganja (nisem sicer meril, kakšen je interval; od oka bi rekel na par deset minut recimo).

Pa še en problem je: v bistvu se ga ne da (normalno) ugasnit - Shut Down rezultira samo v ponovnem zagonu.

Kakšna ideja, kaj bi lahko bilo narobe? Skoraj mi ni, da bi ga nesel na servis, zdaj ko sem ga naposled le porihtal tako, kot mi paše, potem ko mi je prejšnji računalnik crknil...
Ima še kateri lastnik tega modela podobne težave?


Lp

http://www.mimovrste.com/artikel/275015...

jan01 ::

Updejtej bios

-Jani- ::

Sem že, samo je isto.

Ima pa računalnik zgleda problem, da potem ko se znova zažene po določenem času mirovanja (kot opisano zgoraj), sploh ne pride do namizja, ampak se kar znova zaganja od tam, ko se pojavi napis "Microsoft Windows", tako da ga lahko ugasneš samo na tipko, pri ponovnem zagonu pa javi, da se Windowsi niso pravilno ustavili in da možnosti "Start normally", "Safe mode",...
Včasih da pa tudi Startup Repair.

jan01 ::

Imaš atijevo grafično? Če, da potem:
1. posnemi driver sweeper, a ga še ne uporabi
2. uninstaliraj trenutne atijeve driverje
3. ponovno zaženi v safe mode in s driver sweeperjem počisti atijeve driverje
4. zloadej mobility modder in najnovejše atijeve driverje iz (pod ATI Radeon™ Video Card Drivers )
Naredi po postopku na strani mobility modderja -> Installation step by step guide , da boš s mobility modderjem popravil inf fajl atijevih driverjev, da jih boš lahko instaliral.

-Jani- ::

Naredil, ampak se še vedno znova zaganja.

Ravno sem ga pustil zdaj v idle in ko sem prišel nazaj, je bilo na namizju par poznanih "pozdravnih okenc", tako da je isto (se je pa kot rečeno zagnal do konca, medtem ko vmes je bilo tudi tako, kot sem opisal zgoraj).

Hvala za pomoč btw.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem hp elitebook 8530p

Oddelek: Pomoč in nasveti
111067 (786) aleph
»

COD2 javi DirectX error na Visti Business

Oddelek: Igre
9758 (711) Mitja358
»

HDMI povezava ne deluje

Oddelek: Zvok in slika
133499 (3167) jan01
»

Elitebook video-pomoč

Oddelek: Strojna oprema
6605 (571) jan01
»

Mobility Modder - gonilniki za ATI Mobility Radeon HD 3430

Oddelek: Pomoč in nasveti
52848 (2757) jan01

Več podobnih tem