» »

Kako izbrisati windows Visto

Kako izbrisati windows Visto

BEST ::

Imam Visto in bi rad zbrisal windows. Ve kdo kako?

AndrejS ::

?????

bluefish ::

Vstaviš CD/DVD od sistema, ki ga želiš namestiti na novo in z njim formatiraš disk na katerem je Vista.
Lahko pa enostavno vstaviš DVD od Viste, slediš postopku do tam, kjer urejaš particije, formatiraš disk/particijo z Visto in nato prekineš postopek namestitve.

BEST ::

ja kako pa formatiraš disk? Sem že poskusil pa mi napiše da ne morem formatirat ker lahko neha delovat sistem.

AndrejS ::

Ti sploh veš kaj bi rad ?

BEST ::

JA

Zbrisal windows da ne bi bilo windowsa gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BEST ()

energetik ::

:D

LuGi ::

In kaj bos pol?

Vstavi CD-DVD od zeljenga operacijskega sistema v biosu nastavi boot from cd..zazeeni pc..ter sledi navodilom in formatiraj-instaliraj nov o.s. :|

BEST ::

Bom poskusil

bluefish ::

Kaj ko bi morda povedal, kaj želiš namestiti, narediti z diskom,...?

XsenO ::

Mogoče hoče dos imeti :)
1 + 1 = 1

BEST ::

Enkrat sem že zagnal setup in sem namestil windows. In ko sem ga namestil ponovno mi zdaj pod programi(dodaj ali odstrani programe)kot da nebi bilo windowsa na računalniku. Ker je pred tem pisalo windows vista home and buisnis sedaj pa ne več

AndrejS ::

Vista = Windows !

Matev ::

kot da nebi bilo windowsa na računalniku. Ker je pred tem pisalo windows vista home and buisnis sedaj pa ne več


aha
to se zgodi
verjetno si po nesreči kliknil na ikonco instal linux

Knez ::

Pred nekaj dnevi sem updejtav svoj računalnik in ko sem ga naslednji dan hotel prižgati se mi je napisalo tole: Updates were not configured corectlly. reverting changes. do not turn off your computer in se resetira in tako naprej da sploh ne pridem do namizja. zdaj pa hočem nainštalirati win xp pa mi DVD-ja od viste ne zazna. In mi še kar naprej kaže isto.
PROSIM ZA POMOČ, HVALA.

Volk| ::

Človek ne more verjeti kaka vprašanja/posti se tukaj pojavljajo.
Groza....le kaka bodočnost nas čaka.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

System ::

Če hočeš inštairati Xp, daj CD v pogon, resetiraj računalnik in sledi inštalacijskemu postopku, formatiraj disk in inštaliraj Xp.

matelara ::

na računalniku imam vindovs vista in bi ga rad izbrisal in nalozil vindovs 7 kako to nardim

Janac ::

bluefish je izjavil:

Vstaviš CD/DVD od sistema, ki ga želiš namestiti na novo in z njim formatiraš disk na katerem je Vista.
Lahko pa enostavno vstaviš DVD od Viste, slediš postopku do tam, kjer urejaš particije, formatiraš disk/particijo z Visto in nato prekineš postopek namestitve.


this


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatirnje Windows Vista

Oddelek: Operacijski sistemi
9754 (641) Cold1
»

Formatiranje in boot manager

Oddelek: Operacijski sistemi
172449 (1514) demon#666
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323991 (3241) ender
»

Zamenjava OS-a (Vista > XP)

Oddelek: Operacijski sistemi
191987 (1561) ABX
»

nove particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131061 (991) bluefish

Več podobnih tem