» »

Step 7-Pomoč Ne Dela (Winhlp32)

Step 7-Pomoč Ne Dela (Winhlp32)

Plazo83 ::

Imam problem, in sicer ko hočem zagnati pomoč znotraj programa Step 7 mi napiše "pomoči ni bilo možno zagnati" poleg tega mi še odpre okno kjer piše

"Zakaj ne morem dostopati do pomoči za ta program?"

Pomoč za ta program je bila ustvarjena v obliki Pomoč sistema Windows, ki je odvisna od funkcije, ki ni vključena v to različico sistema Windows. Vendar pa lahko prenesete program, s katerim boste lahko gledali pomoč, ustvarjeno v obliki Pomoč sistema Windows

Če želite več informacij, obiščite spletno mestoPomoč in podpora sistema Microsoft (mesto je morda v angleščini).


Naj povem da se mi to pojavlja tudi v ostalih programih...

Ko grem na microsoftovo stran da bi naložil Winhlp32 mi le to noče naložit(probal se vse vrste winhlp od 32 bit do 64 bit...), napiše mi da POSODOBITEV NE VELJA ZA VAŠ RAČUNALNIK. Uporabljam Windows 7 Professional 32bit.

Prosim za pomoč, če ima kateri kakšno rešitev, oziroma če bi se dalo dobiti kje winhlp32 oziroma kakšen drugi program, ki bi delala na windows 7 professional 32bit.
Prav tako sem po nasvetu program zagnal tudi v compatibility mode za win XP sp3 vendar prav tako ne dela...

Za kakršen koli nasvet se vnaprej zahvaljujem.

LP

5er--> ::

Windowsi so original?

Plazo83 ::

Imel sem originalne windowse 7 home premium, vendar mi na te windowse ni hotelo naložiti programa siemens step 7 , ker program zahteva verzijo professional, tako ,da me sploh ni spustlo do inštalacije programa. Tako sem si naložo windows 7 professional, je pa mislim da iz Partisa...

5er--> ::

Po mojem so, tej verziji, da bi bila "lažja", odstranili podporo za pomoč. Problem so najverjetneje tej piratski windowsi.

Plazo83 ::

Hvala ti..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z novim računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
131352 (1198) Dahakka
»

Napaka 0x80000001 pri namestitvi slovenskega Windows 7 Professional 64-bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
71652 (1511) SLO_Matej
»

Windows 7 razna vpraŠanja

Oddelek: Operacijski sistemi
486905 (5352) bosmla
»

Problem z internetom

Oddelek: Omrežja in internet
13949 (722) Mentalist

Več podobnih tem