» »

bad CRC

bad CRC

alien-w ::

Moj winZIP me zaj****a! Vsake toliko casa, ko kaj zelim installirat mi napise bad CRC file. Napaka ni vedno ista, ker ima ta CRC vsakič drugo številko. Ko reinstallam ZIP pa ponavadi spet dela, toda ne vedno. Razmisljam, da imam morda ksn virus gor, ki mi pokvari WinZIP, toda ga ni!HLP!

JLP ::

Če ti to tko dela z istmu tip fajlm pol maš verjetn mal probleme z diskm (se dogaja če kej preveč naviješ - sploh fsb)
Če si pa zip z neta dol dav pol je bla pa verjetn kašna napaka pr prenosu in ponavad pomaga sam da še enkat podovnlovdaš.
Če pa pol še enkat dol daš pa je še ista napak pol je pa možn da ma server pokvarjen zip gor in ne gre drgač da ke dobiš en drug server al pa da obvestiš človeka k ma fajl na serverju.
Live long and prosper!

alien-w ::

ne, navitost ni problem, ker isto dela pri 83 kot pri 66 FSBja (sej ne vem, ce ma to kej zveze z diski), Zip ni pokvarjen, ker ga jemljem z razlicnih CDjev (joker ipd ter tudi dljano verzijo sem sprobu.
Še kšna ideja?

JLP ::

Ker zip pa je to.
Dej URL al pa ga pošl če ni zlo velk.
Live long and prosper!

Zipper ::

Instaliraj WinZIP 7.0. Meni 8.0 ni delal dobro-nisem bil zadovoljen. Sedaj, ko imam instalirano starejso verzijo, ( 7.0) mi dela vse Ok. Povej, kako bos resil zadevo.0:)
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

alien-w ::

direktni URL! Kje naj dobim winzip 7.0?

JLP ::

Sm dal dol in mi dela brez problema.
drgač pa jest uporablam PowerArchiver, ki je freeware in je zlo uredu.
Live long and prosper!

miranpozar ::

Ej, folk! Pozabite na WinZip. Tip v prejšnjem postu vam je dal link na Power Archiver, ki je res ful boljši in ima isti "look" kot WinZip! Jaz sem ful bolj zadovoljen kot z WinZipom!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

MitjaM. ::

Winzip zna delat probleme;( jest sem si raj winrar instaliral je ful boljsi, sicer pa se vedno najraje uporabljam stari dosovski pkzip al pa arj :D

abcde ::

a imaš mogoče v nastavitvah cd-roma vklopljen "DMA" ... probaj to izklopiti
LP

alien-w ::

Isto je Z DMA, tako kot BREZ DMA. Bom probal tale powerarchiver, samo tale link ne dela;((

JLP ::

Zgleda da res ne dela. Mogoče majo probleme s serverjm.
Sej drgač pa poiš program na Tucows al pa na kašn podobn stran.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Največja poravnava zaradi nelegalne programske opreme v Sloveniji vredna 30.000 evrov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
10236628 (31233) 5er-->
»

Winzip 9.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
183766 (3766) Buggy

nujno rabim

Oddelek: Pomoč in nasveti
6986 (923) bexl
»

Kako razstavit file?

Oddelek: Programska oprema
181951 (1752) andrej
»

North Bridge Tune for 440BX

Oddelek: Programska oprema
121488 (1350) Loki

Več podobnih tem