» »

Norton Speed Disk ali Diskepper ker je boljši?

Norton Speed Disk ali Diskepper ker je boljši?

zicka ::

Zanima me kateri progrma je boljši za fragmentacijo diska Norton Speed Disk ali Diskepper ?


LP

andrej ::

tezko je rect kateri je boljsi ker vsak uporablja drugacen algoritem za razporejanje podatkov. Ce hoces se malo vec izbirre mes se dva defragmenterja na www.raxco.com in www.oo-defrag.com...

Igor ::

speed disk je boljsi, je hitrejsi, mas zlo podrobno organizacijo fajl, pa se najbolj pomemno, ce mas mal placa na disku diskeeper ponavad sploh ne more velikga fajla optimizirat ..

andrej ::

to do neke mere drzi, ampak ce po drugi strani pogledas, speed disk uporablja nedokumentirane API klice, ki jih lahko MS spremeni ze v naslednjem SP in potem SD sploh vec ne dela ali pa celo unici kaksno datoteko... YMMV...

matevzm ::

SD za w2k ima zato ob zagonu napis, program ni bil testiran s tem SPjem, prosimo preverite za morebitne update na nasem websiteu.

andrej ::

updatanje je PITA. Ampak vsaj nekaj...

Loki ::

Jest ti priporocam Diskeeperja.
Andrej: PITA???
I left my wallet in El Segundo

Igor ::

Pain In The Ass...
speed disk mi je obdelal 30 giga (ibm 7200 obratov na udma 33 (disk ma 100 sam ma plata 33)) v pol urce
diskeepr bi v tem cajtu ogoce naredu par giga, da o defragu ne govorimo
samo ....
speed disk je (pomoje) samo v NU katere dobis na tucows in pol craknes samo lepo bi blo pa da b ise ga dal kje dobit posebej da ni treba vse ostale nepotrebne sare instalirat (ok disk doktorja bi se pustu samo ostalo je pa brezveze ..)
ce se da in ce kdo ma link ..

andrej ::

igor: kako hitro kateri program defragmentira je odvisno od algoritma razporejanja podatkov. Recimo doloceni defragmenterji shranijo pogosto uporabljene datoteke na zunanjih sledeh, nekateri samo defragmentirajo prazen prostor, nekateri naredijo kompleten defrag celega diska, itd. Zato hitrost ne sme biti merilo kako dober je nek defragmenter.

Tzar ::

Igor -- sej si lahko izbiras kaj bos instaliral.Jest mam Windowctorja,Dick doctorja in Speed disk,pa se zadeve za MS Dos ki nadomestijo Scandisk.
Ja zdi se mi kr v redu tale Speed disk Ma kr neki moznosti.
lp8-)
Življenje je lepo!

Skankulja ::

Sam uporabljam ddja in sem zadovoljen (beri:zaenkrat!) sploh pa se mi zdijo Nortonova orodja dobra.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Skankulja ::

Pardon my mistake! Speed disk!:)

chuck ::

Speed Disk nedvomno. Priporočam Norton Utilities 2001.

G[e]c ::

Ma kdo link kjer bi dobu Disk kepper 6.0 za win2k?

Stripy ::

Jaz sem instaliral NU2000, pa sem startal disk doktorja. Je rekel, da mu nekatere moje datoteke niso vsec, pa sem mu rekel, naj jih pusti pri miru. Mi je rekel, naj restartam racunalnik in ko se je restartal, je moja zadnja 10G particija izginila. Sem porabil 3 ure, da sem jo nazaj dobil. Toliko o dodatni sari. Mogoce so NU2001 boljse.

Jst ::

Jst uporabljam Perfect Disk 2000. Ce ve kdo za kerga bulsga naj pove!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk defragmenter ne opravi do konca svojega dela

Oddelek: Programska oprema
211943 (1482) lolek84
»

Optimalen program za vzdrževanje xpjev

Oddelek: Programska oprema
121823 (1393) ping
»

Diskeper

Oddelek: Programska oprema
61186 (1088) darkolord
»

Kateri program za defrag?

Oddelek: Programska oprema
243388 (2859) Jeebs
»

Defragment Disk na WindowsXP-težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
16961 (768) Kriko

Več podobnih tem