» »

Čudno (ne)delovanje miške

Čudno (ne)delovanje miške

Karaya 52 ::

Nov računalnik, i7 konfiguracija, miška MX700 pa konstantno odpoveduje (na starem rač. delovala). Pomaga samo če jo preklopim na drug USB, v večini primerov pa je potreben reset. Gonilniki za chipset so, prav tako vse ostalo - nimam pojma kaj bi lahko bilo. Tudi bios sem flashal...

ModriN96 ::

če na drugih kompih dela normaln pol je problem v tvojmu. a (ne)dela v vsakmu usb vtiču al sam v enmu ne?

Karaya 52 ::

V vsakem dela in ne dela. Tak kot se spomni. Poleg tega tudi zatika oz. lagira.

Zgodovina sprememb…

ModriN96 ::

loh je kej tut s plato narobe...sam dvomm da bi mela kr vse usb vtiče zanič. a iz logitecha si si potegnu tazadn setpoint za miško?

Karaya 52 ::

Za Visto baje ne rabim.

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

Posnemi si najnovejšo verzijo logitechovega setpoint...

Karaya 52 ::

Še kar isti problem... Miško prestavljam iz enega USBja v drugega... Je možno da je povezano z napajanjem?

dukenukem ::

poglej, da nimaš spodaj na miški kaj zapacano ,men je sam ena smetka pršla na G5 laser in je nagajala

Karaya 52 ::

Bojim se da je problem driverjih za matično. Drugače pa miška ni mx700 ampak G7 wireless.

ModriN96 ::

čist možn je da je miška zanič...oz wireless sprejemnik od miške.

Jeremias ::

sprejemnik od miške približaj čim bolj miški. Daj si en podalšek od USB nabav in daj sprejemnik za miško na mizo. Sem imel podoben problem z MX revolution, imel sem zadaj priklopljen sprejemnik, ker je bilo zraven polno kablov ter wireless, je precej motilo delovanje miške. Ko pa sem sprejemnik premaknil gor na mizo pa več nimam nobenih problemov.
Lp
Jernej

blackbfm ::

Miš more delat normalno brez setpointa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028280 (9887) Kayzon
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138555 (54498) BorutO
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538189 (30261) ShowDown
»

Brezžična miška

Oddelek: Kaj kupiti
161676 (971) Ziga Dolhar
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087784 (5145) SnakeBite

Več podobnih tem