» »

Poletno delo

Poletno delo

Pretorijanec ::

A ma ker kksn predlog kje lahk delam cez poletje. Je sam en prublem. Mam sam 15 let. A ve ker za kksno firmo, k bi cez puletje zapuslila enga 15-letnika, pa mu kolkr tolk fajn palcala:D?

Zipper ::

:DPosta Slovenije- kadrovska sluzba. Pokljici cimprej, posebno, ce imas rad delo z ljudmi. Ne bos se pretegnil! Dobro dene kaksen tolar, posebno, ce ga sam zasluzis. Veliko uspeha.:)
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

ChiefThunder ::

Ne vem, dons je s službam bl kriza. Če ti bo ratal kj dobit, boš mogu pa fajn delat. Probi prek študenta, sam je tud tm bl tko tko. ;)

Pretorijanec ::

Zipper: a resno mislš? Kolk bi mi pa placal n h? Dejte se predlogou,...

andrej ::

si probal pri racunalniskih podjetjih - ta vedno rabijo dobre programerje...

Zipper ::

:))Ja, mislim resno!
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

Pretorijanec ::

In kva bi delu na Posti? Pa si 100% da bodo zaposlil 15-letnika? Kok bi pa zasluzu?
THX!:D

Zipper ::

V casu pocitnic Posta Slovenije zaposljuje dijake pri sortiranju pisem, ( ja tudi to se vedno dela rocno v posameznih fazah) in pri raznasanju telegrafskih in postnih posiljk v centru mesta. Nisem direktor poste niti njegov pomocnik, nisem njihov delavec ali stipendist. Ta nasvet sem ti dal, ker sem sam videl, da posto v centru Lj. v casu pocitnic raznasajo tudi cisto mladi fantje in dekleta. Videl sem jih pa tudi v dispecerskem centru in na posameznih postnih uradih. Ne vem ali delajo preko kaksnega servisa ali pa se sami zmenijo v kadrovski sluzbi. Ljubi Bog kako naj vem koliko zasluzijo? Lepo sem ti v prvem postu svetoval, da pokljici v svojem kraju kadrovsko sluzbo Poste Slovenije. Pa menda se ti ne zdi to manjvredno delo?? Iluzorno in smesno je pricakovanje, da bo petnajstletnik racunalniski programer v casu pocitnic!:(
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

KamikazA ::

Jaz ti svetujem da hodiš malo po študentu, pa se kej pojavi, samo tudi hitro gre. Je pa tko ko sem jeaz pred nekaj leti iskal službo poleti so vsi hotli da si polnoleten, pa da maš ispit za be, pa da....... Ma uglavnem se studentski servisi otepapajo nepolnoletnih. No vsaj jaz sem tak občutek dobil. Samo majpo pa kake letake za raznašat, pa kej podobnega pa je kar uredu.

Je pa res da so veze prva liga!:D:D:D
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

Pretorijanec ::

Ma ne. Ni mi pod castjo, al kej tazga. Sam sm ze pousod probu (student,...) pa me niker niso hotl uzet. Tko da ce bi lahk delu na Posti cez pucitnce,... :D

Tomi ::

Ja, najbolje, da si delo priskbiš preko vez, če ne, pa poglej na Študentski servis MB ali pa najbolje, da greš na ta naslov in vpišeš Študenstki servis...
Drugače pa res dobrega, dobro plačanega lahkega dela ne boš našel...:\
metrodusa.blogspot.com

andrej ::

Zipper: nic ni cudnega, ce je 15 letnih pravi programer. Recimo decko, ki je zacel z StarOffice, je bil star 16 let ko je ustanovil svojo programersko firmo... Starost tukaj ni ovira...

Pretorijanec ::

Ja sej programer bi biu. Ce b znaou programirat. :(
. Sam ne znam. Sm glih zaceu z Delphi tutoriali. Use kar znam, je postaut Windowse gor pa se mal zafrkavat z registrom,... Sam da bi pa progyje pisu to pa se ne. Zlo, ampak res zlo, mal znam tut Pascala. Sam glede na to, da je svet u 21. tisocletju in ne u antiki, mi to cist nc ne pride prou.

McHregec ::

verjetno bi te v kakšni računalniški firmi zaposlil. Uni bi sestavljal računalnike ti bi pa winse namešču pa bi pol skaku od računalnika do računalnika.

Cr00k ::

najbol se splaca delat u kaksni banki...jst mam sreco da je mat u banki zaposlena...850sit na uro..letos pa nej bi blo 600...ni slabo....dela se od 8 do 10 ur vedno...potem si pa sami zracunite zasluzek...

andrej ::

Invader: nabavi par dobrih knjig in se uci, pa zraven programiraj. ce mas dobre knjige, pa da ti je to vsec mas lahko cez 2 leti dovolj znanja, da lahko ze za kaksno firmo resno programiras. Potem pa se zacnejo denarji. boljse je na zacetku par let ne delat ampak se "ucit", ker bos daljgorocno dosti vec pridobil in zasluzo...

poweroff ::

Jaz ti predlagam da se skusas kje zmeniti za anketiranje po telefonu ali vsaj vnos podatkov. Recimo CATI center... samo ne jim po mailu pisat,ker ti ljudje dobijo po 80 mailov na dan... raje poklici tja... so cisto prijazni, skusaj se pa zmeniti da se oglasis tam da te vidijo - to bolj zaleze kot samo pot telefonu.
Lahko pa poiskusis tudi na firmah Ninamedija, DELO stik, Mediana... vsi ti se ukvarjajo s tel. anketiranjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20358812 (40927) Trubar
»

Šola ali tečaji - začetek programiranja (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710287 (8402) Ahim

Zavod za zaposlovanje, brezposelnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6840016 (32333) Gandalfar
»

Jast študent, hočem pa luksuz za majhen denar. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628020 (24572) Tear_DR0P

Več podobnih tem