» »

Crysis 2

Crysis 2

««
7 / 17
»»

macgajver ::

Kako je to vam uspelo zagnati mi ni jasno ne morem accounta naredit na njihovi strani ali v igri pa konec.
Vse je sesuto. Vi ki igrate ali ste bili že prej prijavljeni?
tenstan krompir je pa zakon

subby ::

saj nisi edini... serverji so bli včeraj čist overloaded
jaz se tud še matram, če bi bo ratal kako račun aktivirat

MajstrZvasi ::

Meni je danes uspelo sprobat.
Grafika nič posebnega za pogledat je bulletstorm na unreal3 enginu lepši. Lean manjka recoil je skoraj ničen pa še rekli so da zaradi konzol nebo nič slabše, na evotiga.
Mene grafika ne gane kaj dosti važno da ni vse megleno in nizka resolucija ampak gameplay me pa gane in po preizkusu tega demota igre za multiplayer definitivno nebi kupil. Upam da bo gameplay in štorija v SP dobra ker drugače je to čisto povprečen consol shooter želim jim dobro prodajo na drkalicah.

Na hitro sem tudi potestiral cryengine3 stvarca zna izkoristiti štiri cpu jedra kar konkretno Čeprav največji vpliv ima grafična kartica optimiziran je kar lepo zanima me kaj bo potem dx11 prinesel čeprav se ne nadejam nekih hudih sprememb saj je špil komplet narejen na dx9 mogoče bo kakšen dx11 bombonček čez vržen, da ga bomo z lupo iskali.
Igra tudi ni nevem kako noro zahtevna grafično kartico pa najbolj zmatra količina igralcev na serverju.
Primer konkretno na moji kišti q9450@3.6ghz gtx480 800/1000. 1920-1080 hardcore
2playerja na mali mapi 60+fps veliki mapi 70+fps
12playerjev pri obeh mapah 40+fps

Še screeni kako majhne so razlike v grafiki med najmanj in največ. advanced in gamer imam približno enako fpsjev malo padejo šele pri nastavitvi hardcore.
 hardcore

hardcore


 advanced

advanced


 gamer

gamer

Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Tr0n ::

Lol!

macgajver ::

:)Tron lepa. Meni je tudi uspelo zagnati končno pa nebi preveč pisal sem našel na internetu nekoga ki je zadel bistvo in citiram.

I think it is something like this crysis and F.E.A.R were really great pc games.
Crysis 2 and F.E.A.R 2 are console versions of that really great pc games.

Od razočaranja sem šel brskat po yotube in našel tole

Sem poslinil ves ekran ob tem gameplay trailerju če pa to ni mojstrovina.
tenstan krompir je pa zakon

kmetek ::

res so kiksnili s to dvojko.

kdaj pride BF3 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

citizen8 ::

FALL 2011 ;)

Dua'L ::

Beto ven ruknili zdj pa še demo da bojo meli take izgube (multiplayer mape niso nevem kaj, gameplay je v pizdi,...) cena pa 63eur kdo to kupi samo za mp je pa res lolek.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Tilen ::

Dua'L je izjavil:

Beto ven ruknili zdj pa še demo da bojo meli take izgube (multiplayer mape niso nevem kaj, gameplay je v pizdi,...) cena pa 63eur kdo to kupi samo za mp je pa res lolek.


Preorder je 27€(g2play).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bolf3nk ::

kiksnili pa so zato, ker je pač špil delan za konzole. žalost, čudno da še auto aima ni.

galu ::

No, zdaj sem probal te grafične nastavitve malce bolj..
Gamer: cca 120FPS
Advanced: cca 70FPS
Hardcore: cca 50FPS

Vse je igrano na 1920x1200

Sem zadovoljni pa res niste z ničim.. COD vam ni vredu, ker sam streljaš pa tečeš, Crysis vam ni vredu, ker imaš nanosuit, Battlefield pa vam je pač vredu, ker moraš 10m vstran od človeka cilat z sniperjem, da ga trofiš.. Go figure!
Tako to gre.

kmetek ::

za 27EUR bo OK....več žal ne :)

Bor H ::

Bolf3nk je izjavil:

kiksnili pa so zato, ker je pač špil delan za konzole. žalost, čudno da še auto aima ni.


če greš v nastavitve boš vidu da ga ma ;)

galu ::

Bor H je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

kiksnili pa so zato, ker je pač špil delan za konzole. žalost, čudno da še auto aima ni.


če greš v nastavitve boš vidu da ga ma ;)


Mja, to sem tudi jaz opazil in sem se kar malce nasmejal.. :)
Potem sem probal še izklopit, pa razlike sploh ne opazim (verjetno to dejansko deluje le, če imaš connectan kak joypad).
Tako to gre.

Bor H ::

Ali je pa za SP del špila.

galu ::

Tudi možno.
Sicer si pa sam, osebno ne predstavljam, da bi mi kar naenkrat začelo miško vleči v neko smer, ko bi kak sovražnik preko screena letel...
Tako to gre.

Bolf3nk ::

Bor H je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

kiksnili pa so zato, ker je pač špil delan za konzole. žalost, čudno da še auto aima ni.


če greš v nastavitve boš vidu da ga ma ;)



bravo, uničili so še en špil...naj naredijo, da samo tipko za naprej in nazaj držiš, meri pa strelja pa naj samo. ali ap še tega ne... samo gledaš game play.. epic win. bravo konzole.

Rippy ::

Tudi field of view je 55 ° namesto standardnih 85-90 ° za PC. Nevem no...kupil sem Crysis in Warhead ampak tega verjetno ne bom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Tilen ::

\g_minfov 90 ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

V target od shortcuta lahko date:
For example, adding +g_skipintro 1 skips the intro screens, +cl_fov 85 changes your field of view to 85 degrees, +r_glow 0 disables the heavy glow effect visible particularly in Hardcore graphics, and so on.

tweekguides dude again

miteq ::

Že to, da je po defaultu FOV takšen, je pokazatelj konsolitisa. Treba je priznat, konzole škodijo PC igram.

Tilen ::

Zvišan FOV pomeni tudi manj FPS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mentalist ::

Bodo to dolgo čakanje MP pri demo verziji popravili do uradnega izida, ker čakam že 15 minut pa ne gre nikamor:S
Lool.

galu ::

Ja, moraš gledat da se joinaš v server ki NIMA 0 pinga (ti so corruptani). Vsi ki majo nekej malo pinga, delajo čist normalno.
Tako to gre.

Rippy ::

galu je izjavil:

Ja, moraš gledat da se joinaš v server ki NIMA 0 pinga (ti so corruptani). Vsi ki majo nekej malo pinga, delajo čist normalno.


Načeloma niso...jst igram bolj kot ne samo na njih, ker so večinoma nemški strežniki in je ping zelo nizek (okoli 40 za mojo povezavo.

galu ::

Rippy je izjavil:

galu je izjavil:

Ja, moraš gledat da se joinaš v server ki NIMA 0 pinga (ti so corruptani). Vsi ki majo nekej malo pinga, delajo čist normalno.


Načeloma niso...jst igram bolj kot ne samo na njih, ker so večinoma nemški strežniki in je ping zelo nizek (okoli 40 za mojo povezavo.


40 ping =/= 0 ping..
Tako to gre.

Rippy ::

A res :) ? (oprosti).

Kar sem želel povedati je to, da strežniki, ki jim piše 0 ping v search ni nujno, da so corrupt. Na teh strežnikih pogosto igram in dejanski ping z njimi je okoli 40 (vsaj za tiste v nemčiji in amsterdamu) čeprav piše, da imajo 0 (seveda je to nemogoče).

galu ::

Rippy je izjavil:

A res :) ? (oprosti).

Kar sem želel povedati je to, da strežniki, ki jim piše 0 ping v search ni nujno, da so corrupt. Na teh strežnikih pogosto igram in dejanski ping z njimi je okoli 40 (vsaj za tiste v nemčiji in amsterdamu) čeprav piše, da imajo 0 (seveda je to nemogoče).


No, kolikor sem jaz te 0ping serverje sprobal, niti en ni delal... Vsi 'ne-nični' pa brezhibno.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

kmetek ::

UGODNO! ŠKATLA, MEDIJ

CRYSIS2 KEY

damn jaz pa plačal že 27,99 :D

Tilen ::

Pre-Order - Stock expected 30/03/2011
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BALAST ::

Crysis za slabih 23EUR, varno plačilo prek google checkout.

Evo še promocijska koda -0.60p THEGAMETRAIN.COM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

kmetek ::

voila dobil ključ....a potem snamem dol clone in imam vse tip top...ali raje preko ea download managerja?

Bor H ::

Dej prek EA, ziher je ziher

kmetek ::

Ja tam je še vedno "UNRELEASED" 8-O

Bor H ::

Pol pa clone dvd stegn, jst sm tko naredu za Bad Company 2 pa ni blo problema.

def0r ::

Pocakaj do jutri do uradnega releasa.

UK / Continental Europe
25 Mar 2011
United States
22 Mar 2011
Australia
T.B.C.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Tilen ::

Zanimivo, danes je uradno izšel tudi GTX 590 >:D.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

kmetek je izjavil:

Ja tam je še vedno "UNRELEASED" 8-O


Sedaj pa že deluje! :D

 xx

xx

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Galaxy ::

Igra je.... vse, vse, kar sem kadarkoli pričakoval od igre. Grafika uau, UAU, dobra zgodba, kontrole so super. Best game ever!

RejZoR ::

Jao, FOV ni 90° al kaj? To sem mislil, da bom znorel pri Bioshock 2, ko sediš pred ekranom kot bi bil stisnjen v škatlo za čevlje. In spet drkat 500 konzolnih komand preden sploh lahko začneš spodobno igrat.
Resno bo treba pogruntat način kako zbrcat te lene založnike in razvijalce, da se že enkrat zbudijo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

IvoJan ::

Jaz mam fov na 180 ce je mozno :) res je epic xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

PNG ::

Galaxy je izjavil:

Igra je.... vse, vse, kar sem kadarkoli pričakoval od igre. Grafika uau, UAU, dobra zgodba, kontrole so super. Best game ever!


OH GOD, ta špil je sranje od podna v primerjavi z enko, ki je izšla 4 leta nazaj. Kaj je s teboj in s tebi podobnimi ljudmi narobe? :S To sploh ni PC igra, to je Call of Crysis pizda!

Jaz se počutim prav oropanega ko sem dobil to SRANJE, pričakoval pa nekaj vsaj na ravni enke, v kateri sem zabil 400+ ur v MP.

Call Of Crysis: Future Warfare 38 bi bil bolj primeren naslov.

def0r ::

Zal prevec linearni SP kakor kaksna CoD kampanja ali kaksna novejsa igra. Storyline je resno weird in tudi sam MP je prevec podoben CoD.

V enki sem rade volje delal ambushe kjerkoli sem zelel ne da zdaj te v en narrow path dajo pa naj jih pobijes kakor hoces....

P.S. No chicken punching:(

galu ::

A lahko večkrat dol potegnem isto igro preko EA downloaderja?
Npr, da zdaj potegnem dol, potem formatiram sistem in potem še enkrat?
Tako to gre.

PNG ::

Ja, samo so neke omejitve. Ali 5krat ali pa za eno leto, nisem ziher, vem pa da neka omejitev obstaja pri EA.

Bolf3nk ::

;(( ma kakšen crysis, kot je en omenil Call of Crysis. naj si porinejo ta kozolaški kup bikovega dreka nekam v pm.;(

def0r ::

PNG je izjavil:

Ja, samo so neke omejitve. Ali 5krat ali pa za eno leto, nisem ziher, vem pa da neka omejitev obstaja pri EA.

Tega ni vec, malce prevec prahu dvignilo in so removal.

galu ::

Aha, super :)
hvala
Tako to gre.

RejZoR ::

Ne vem če to ravno drži. Vse EA igre imajo omejitev 5 aktivacij. In to še vedno velja pri vseh, ki jih imam od EA. Red Alert 3, Mirror's Edge, NFS Undercover, NFS Hot Pursuit, Spore, oba Dead Space špila, Crysis Warhead itd. Sicer obstajajo Deauthorization orodja, ki ti povrnejo aktivacijo ampak še vedno mi jih je javljalo kot 5 ko sem deauthoriziral zadevo. Skoraj težko verjamem, da bi EA samo za Crysis 2 naredil izjemo... Če pa so pa je fajn.

Ne bi škodilo če bi kdo zalepil kakšno uradno izjavo Cryteka oz EA, da je temu res tako...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bolf3nk ::

16 player max multiplayer even on the PC
3 graphic setting in the UI
almost all of the in game CVARS have been locked out from being able to tweak settings
NO save feature. You cannot save anywhere, only at checkpoints.
No Sandbox3 editor, no mod support, all files are encrypted
It uses 5 activation limit for DRM but you can de-activate with the provided utility


konzole juhu
««
7 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841456 (24602) kajetan
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243042 (1810) Halfdead987
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388831 (7369) Skyman
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122987 (21044) korenje3
»

GTX 590 zamuja, že v spletnih trgovinah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275123 (4292) alpha1

Več podobnih tem