» »

Crysis 2

Crysis 2

««
5 / 17
»»

Tilen ::

Cca 45+ FPS v normalni akciji na MAX:

Crysis 2


Org

Crysis 2


Org

Crysis 2

Org
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Jst ::

Jaz bom počakal na uradni izid. Ampak po trailerjih/videih sodeč, se Energy v invisible mode full počasi prazni, kar mi ni ravno po godu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tilen ::

Jst, to je lahko odvisno tudi od težavnostne stopnje (nisem preveril).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

M-XXXX ::

Jst je izjavil:

Jaz bom počakal na uradni izid. Ampak po trailerjih/videih sodeč, se Energy v invisible mode full počasi prazni, kar mi ni ravno po godu.

Nekaj podobnega kot v prvem delu.. Odvisno od nadgradnje obleke, če se premikaš,...

aodius ::

http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

aodius ::

http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

McLuzo ::

Tilen je izjavil:

1920x1200, HARDCORE spec, DX11


Dej ne nakladej, še v desnem zgornjem kotu ti piše dx9... še sam ne veš kaj pred seboj gledaš.

def0r ::

McLuzo je izjavil:

Tilen je izjavil:

1920x1200, HARDCORE spec, DX11


Dej ne nakladej, še v desnem zgornjem kotu ti piše dx9... še sam ne veš kaj pred seboj gledaš.

Ne nakladaj sam, ker lahko sam spremenis dx9, dx10, dx11 z urejanjem configa ali menjava imena dll fila za dx11 v dx9.

Tilen ::

Kot je def zapisal, v system.cfg je spremenjeno na DX11. Očitno to ni dovolj. Bom preveril kje je fail.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

ERGY ::

Tilen je izjavil:

Kot je def zapisal, v system.cfg je spremenjeno na DX11. Očitno to ni dovolj. Bom preveril kje je fail.



Direct3D dll fajle preimenuj.

Tilen ::

Ne dela. Ocitno je vec verzij in niso vse OK. Men npr savegame in resume deluje bp med tem ko nekaterim to ne deluje - tisti katerim deluje dx11 mode. Weird. Bom počakal do izida.

Preorder je plačan.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Outsajder ::

aodius je izjavil:

Crysis 2 pc demo comming 1.3.

GameSpot Presents: Now Playing - Crysis 2

Heh kakšen demo nekateri smo tole že preigrali:))

ahac ::

Outsajder je izjavil:

aodius je izjavil:

Crysis 2 pc demo comming 1.3.

GameSpot Presents: Now Playing - Crysis 2

Heh kakšen demo nekateri smo tole že preigrali:))


Ja, piratizirali ste nedokončan špil! Carji!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LordTado ::

V lejkanju je tudi nekaj reklame noter...bog ve kdo stoji ozadaj...

Berserker ::

Kak je folk nor, kdo bi sploh šel tako zbugano beto igrat, zdaj še tako ali tako dovolj drugih iger in dela.

galu ::

Jaz sem po 10min obupal nad njo..
Mam pa prednaročeno :)
Tako to gre.

Tilen ::

Kaj pa vam točno ne dela? Meni dela vse po defaultu. Razno forcanje dx11 ipd pač ni namen bete očitno :p
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Outsajder ::

ahac je izjavil:

Outsajder je izjavil:

aodius je izjavil:

Crysis 2 pc demo comming 1.3.

GameSpot Presents: Now Playing - Crysis 2

Heh kakšen demo nekateri smo tole že preigrali:))


Ja, piratizirali ste nedokončan špil! Carji!

Nekaj tekstur je mankalo drugače je pa isto Sra... kot bo bila cela verzija in ja špil je bol meh zato preden kupite raje kakšen review ali demo i prefer both;)

Bor H ::

Ah ja, pa cel kup nedelovanja...
Pa sej veš da je razlika med WOW in OK špilom v finesah? Takih, ki jih dodajo lahko tudi čist na koncu?

Tilen ::

Nisem še naletel na nekaj kar ne bi delovalo, zato sprašujem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

V kolikor kdo želi mu lahko pošljem referal za G2play - Crysis 2 EA Download Manager Pre-Order. V tem primeru se dobi 4% popust na ceno preorderja EUR27.99 + 2% popusta, če dopišete komentar k igri. Na koncu torej EUR27.99 - 6% = 26.31. Na ceneje.si je preorder 41.99.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kmetek ::

lahko meni sendaš?

Tilen ::

Poslano.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kmetek ::

dankešun.

Rippy ::

Hm ne, da se branim ampak zakaj je na tej strani vse tako poceni ? V veliko primerih so igre še cenejše, kot pri proizvajalcu ?

Tilen ::

Bom kar citiral iz njihove strani :

Why is G2PLAY usualy cheaper than Steam, EA Store etc.?

Obviously as an alternative store we have more friendly prices structure than official stores which are usualy bound to publishers who dictate their consumer prices. These shops have to follow the publishers instructions otherwise they will not recieve any deliveries from the pblishers. Well we do not have to listen to any instructios and we can set our own pricing.

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bolf3nk ::

Tilen, si že nabavil kaj na tej strani? SO korektni?

Tilen ::

Trenutno čakam na Crysis 2. Pred tem še nisem naročal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krho ::

Sam sem poleti tule vzel WOW ali kaj že bila za ena zadeva letos lani poleti, za kolega. Dobiš slikico izrezka iz škatle na mail ob izidu...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

LordTado ::

Že lejkana je bla hit na torrent straneh, kaj bo šele po rilisu:)

PNG ::

Crysis 2 izgleda fenomenalno. Že tale zanič beta s slabšimi teksturami in dx9 mode only zgleda super. Teče pa precej porazno, vsaj meni.

i5 750
gtx 570
4gb ddr3

Kakšna ideja zakaj? Na max nastavitvah (ki so najbrž neoptimizirane in samo dx9, kar sploh ni pravi "max" še) mi teče igra pri 30-40FPS. Sicer bom počakal na celotno verzijo, nato pa reformat, GPU gre na PCI-E 16x namesto 4x (trenutno je spodaj, ker je CPU cooler prevelik da bi jo stlačil gor...) pa če bo še vedno tekla tako "slabo" ali celo slabše, kaj dokupiti? Aja, CPU je @ 3,5ghz, tako da to ni bottleneck. Grafa tudi MOČNO dvomim da je. Je nakup dodatnih 4gb ramov že smiseln? Bral sem članke kako je počasi standard 8gb...menja?

P.S.: Do zdaj še ni igre, ki bi potrebovala več kot 4x PCI-E bandwidth. Tako da to ni nujno omejujoč faktor, je pa definitivno vredno probati.

ERGY ::

Razlika med debug-om pa release-om zna bit skor 50% performanca v takih igrah:) +neoptimizirani driveri

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

69charger ::

Je pa res da je lahko tudi slabši preformance kot pa v beti,odvisno kako bodo porihtali.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Galaxy ::

PNG je izjavil:

Je nakup dodatnih 4gb ramov že smiseln? Bral sem članke kako je počasi standard 8gb...menja?

Niti slučajno. Za igre nikoli ne boš rabil 8GB... 8GB je standard za težko video obdelavo, računalniško modeliranje ipd... Za igre je že 4GB vrh glave.

Tilen ::

Ne poslusaj Galaxy, ker živi precej časa nazaj. 6-8GB je sedaj optimalno za delovanje dobre igre + OS in programje v ozadju. Sam igram igro Aion in je v povprečju poraba (skupaj z OS+standby) cca 10 GB zasedenega pomnilnika. Aktivna poraba je vedno cca 6GB. Ram je tako zelo poceni, da je greh imeti prazne reže na plati. 16GB cca 140 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

___ ::

če imaš preveč denarja potem kupi dodatni ram, je pa dejstvo da trenutno je 4 gb rama pri 8/9 iger več kot preveč, kar je več od 4 gb je samo zato, da lahko na forumu napišeš da imaš ogromno rama.

če je bottleneck boš izvedel preprosto tako, da med igro pogledaš kolko rama imaš še prostega. Če gre poraba rama čez 3 gb, potem je čas da kupiš dodaten ram, če pa se le s težavo dotakne 3 gb ti je pa verjetno jasno da imaš rama še dovolj....


Tilen....nevem a se delaš norca ali kaj ampak aion ima minimalne zahteve

CPU : Pentium 4 2.0GHz
RAM :1GB
VGA :GeForec FX 5600(128MB), DirectX 9 or higher
OS :Windows XP

s to igro pod nobenim pogojem ne boš požrl 10 gb rama....razn če ti v ozadju teče 10000000000000000000000 resnično nepotrebnih programov.

Tilen ::

Minimalne zahteve so daleč od realnosti. V tej temi smo offtopic, lahko debatiramo v aktualni Aion temi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

___ ::

bil sem ontopic. Tip je prašal če potrebuje 8 gb rama za poganjanje crysisa in sem mu odpisal in pri tem ovrgel tvoj argument glede igre aion.

sam bom rajši počakal na izid igre in takrat videl kako bo. Včasih igra začne teči hitreje, zaradi popravkov ali pa zaradi novejših gonilnikov za grafično, ki lahko v tem času izidejo...


popravil: premaknil odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Tilen ::

Misliš, da si ovrgel, ja. 8-)

To je screen iz starega sistema, Aion na low - poraba RAM-a 2 GB.

 x

x



V roku enega meseca pride še dodatna grafična obdelava igre in bo zadeva še veliko bolj požrešna. V ta namen bodo celo naredili 2 klienta, low-end in high-end. V kolikoe te zanima več podrobnosti pa kar na plano z njimi tukaj : Aion.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

___ ::

Tilen. Aion ti papca 2 gb rama, kot je priporočena vrednost...še vedno to pomeni da je 4 gb rama dovolj.right?

predlagam da se najin pogovor preseli v privat sporočila, da ne smetiva teme, saj to ni moj namen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Tilen ::

Ne. Sistem v tem primeru ni ustrezno odziven saj je prostega le 8MB. Aion gmota zaseda na disku cca 18GB, gre za ogromne mape, ogromno textur ipd. Aktivno je v uporabi x GB pomnilnika "on hold" so pa vse temporary naložene mape, karakterji ipd, kadar je igra dlje časa odprta. Moj namen ni prerekanje, pravim le, da 4GB RAM-a v nekaterih primerih ni dovolj in da je RAM poceni, nič druga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

___ ::

če sistem potrebuje več prostora, se standby(ki dejansko ni v uporabi, ampak je tam samo zato, če boš slučajno kaj potreboval) izprazni in se tja napolnijo novi podatki. Pri meni vidim da ko sem v windowsih in ničesar ne delam, windows 7 potrebuje okoli 1.3 gb rama ponavadi, ampak prostega pa nimam niti 1 mb rama.imam pa 2.7 gb rama v standby.

Tilen ::

Praznjenje standby pomeni rdečo lučko na disku - upošasnjeno (ne optimalno) delovanje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

___ ::

To se ti bo zgodilo tudi če imaš 8 gb rama. Pač se bo več podatkov naložilo v standby in se bo spet moralo prazniti.

Tilen ::

No, saj za to pa imam 16GB in je v splošni uporabi cca 10GB, ostalo je zaenkrat free. To sem takoj zapisal.

 usage

usage



Trenutno sicer ni neke akcije, je pa približek k temu kar ti želim razložiti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

___ ::

daj 12 gb ven in testiraj kolk počasnejši je dejansko sistem, kolk fps manj boš dosegel. Boš rekel da je vredno vložit 140 eur v to, da imaš tistih 5 fps v povprečju več? če sploh je kakšna opazna razlika...

strinjam se pa glede tega, da ko si enkrat kupil 16 gb rama, boš imel mir naslednjih 5 let z ramom, boš menjal samo še proc in grafično, jaz pa bom moral vsako leto kakšno palčko dodati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

___ ::

Strinjam se, da neka razlika definitivno je med 4 in 16 gb rama. Ampak če povzamem, dvomim da je razlika tolikšna, da bi se splačalo kupovat dodaten ram čisto samo zato, da se vanj lahko standby napolni. Če igra potrebuje več rama kot ga imaš, kupi več rama, drugače pa rajš pojdita s punco na izlet, namesto da boš dal 140 eur za ram, ki ga boš dejansko rabil čez nekaj let.

edit: typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

MajstrZvasi ::

Stvar je taka win7 če nimaš neomejeno ene nepotrebne šare ponuca približno okrog 1gb rama. In ne poznam igre ki bi ga požrla 3gb. Imel sem 6gb rama pa sem ga dal 2gb prijatelju ker ni niti 1% razlike. Raje sem dal notr SSD ne rabiš nobenga standby tud če se prazne ali fila ne opaziš ker gre tako hitro. Sem se pa malo igral recimo gnal sem po 2 igre naenkrat in zraven še 3 1080p filme da mi je zafilalo 4gb rama in quada na 100% tako da fore imamo dovolj. Samo dovolj diskov rabiš za tako igranje drugače začne trokirat.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Jaz sem enkrat laufal linux server v VMWare, Eclipse, 3 browserje + WoW (ki na disku seveda zaseda še malo več kot Aionček) s celim kupom večjih addonov (nekateri WoW addoni so serious business)... pa nisem napolnu 4GB rama.
Ne poslušaj tistih, ki pravijo, da rabiš več rama... samo zato, da se lahko hvalijo kolk ga imajo.
Kot pravi MajstrZvasi... rajš si daj SSD disk notr.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

MajstrZvasi ::

Imam eno prošnjo. Če ima še kdo inštalirano tole beto. Namreč zanima me kako je kaj s cpu optimizacijo špila. Če bi bil kdo dober in naredil en hiter testek. Čim manjšo resolucijo recimo 800x600 0AA 0AF in ostale nastavitve na high. Pa da vidim kje ga procesor štopne. Pa tisti ki bi to naredil prosim napiše kateri proc.

Res nebi nalagal bete samo zato da probam to. Ker crysis me je malo razočaral tukaj recimo moj proc v singleplayerju kjer je veliko nasprotnikov precej štopa igro tako da me res zanima kako je s crysis 2.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841340 (24486) kajetan
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243035 (1803) Halfdead987
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388810 (7348) Skyman
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122894 (20951) korenje3
»

GTX 590 zamuja, že v spletnih trgovinah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275110 (4279) alpha1

Več podobnih tem