» »

duble backup virus?

duble backup virus?

mtosev ::

dobil sn ta mail in sem se registriral pa sem htel downloadat program pa dobim to


je to pac false positive ali je res virus?

--------------
Spoštovani uporabniki spletnega portala www.akcija.si!
V Comtronu smo prepričani, da uporabniki spletnega portala www.akcija.si na svojih računalnikih hranite velike količine podatkov, ki so za vas zelo pomembni, zato vam v sodelovanju s podjetjem Mikrocop podarjamo paket Double Backup HOME 2+1 GB, s katerim boste odslej brezplačno zaščitili svoje podatke.
Varnostne kopije podatkov so ob poplavi računalniških virusov in črvov neprecenljive vrednosti, saj nas ščitijo pred trajno izgubo podatkov, do katere lahko pride tudi zaradi človeških napak ali nepravilnega delovanja strojne in programske opreme.
Double Backup HOME je enostavna spletna storitev, ki omogoča varno in zanesljivo izdelovanje varnostnih kopij, njihovo varno hrambo v podatkovnem centru Mikrocopa ter hitro in zanesljivo obnovo podatkov, ko jih potrebujemo.
Brezplačen uporabniški račun Double Backup HOME 2+1 GB vam ob registraciji prinaša 2 GB brezplačnega prostora za izdelovanje varnostnih kopij, odprete pa ga lahko le v 3 korakih na spletni strani www.doublebackup.net:
1 Na spletni strani www.doublebackup.net izpolnite registracijsko formo za brezplačen račun.
2 V rubriko vpišite promocijsko kodo za uporabnike portala www.akcija.si DB2GBCOM.
3 Aktivirajte uporabniški račun, namestite aplikacijo in pričnite z izdelovanjem varnostnih kopij.

Če k uporabi storitve povabite še 5 prijateljev*,
si lahko prislužite še dodaten brezplačen GB prostora.
POSKRBITE ZA VARNOST SVOJIH PODATKOV!
* Prijatelji, ki se odzovejo na vaše povabilo k uporabi storitve Double Backup HOME in niso uporabniki spletnega portala www.akcija.si bodo lahko uporabljali osnovni paket Double Backup HOME, v sklopu katerega jim pripada 1+1 GB brezplačnega strežniškega prostora za varnostne kopije podatkov.
Več informacij o storitvi Double Backup HOME najdete na spletni strani www.doublebackup.net, kjer so navedeni tudi pogoji uporabe brezplačne storitve. Izvajalec storitve Double Backup HOME je podjetje Mikrocop d.o.o., Šmartinska cesta 134a, 1000 Ljubljana. Promocijska akcija Double Backup HOME 2+1 traja do 31. decembra 2009.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

bluefish ::

ignoriraj in uporabi DropBox, ki ima prav tako 2GB prostora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NixOS

Oddelek: Operacijski sistemi
5805 (551) zee
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423024 (9648) Ganon
»

Kako narediti image audio CDja?

Oddelek: Programska oprema
7758 (624) pisco
»

online backup - kateri ponudnik

Oddelek: Programska oprema
202316 (1408) Djuro
»

backup rešitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
172202 (1763) buros

Več podobnih tem