» »

ENA slika čez DVA monitorja?

ENA slika čez DVA monitorja?

Tomajdic ::

Imam dva monitorja z dvema grafičnima Radeon 4830 in bi rad naredil fullscreen slideshow (/npr. Win viewer ali PP, mogoce Acd-see, ali pa kar z uporabo screensaverja) in sicer čez oba monitorja -

A na žalost mi ob izbiri 'fullscreen slideshow' vedno odpre samo čez EN monitor, čeprav imam nastavljeno "extended desktop" na drugem monitorju.
Probal sem tudi že z CROSSFIRE updateom na ATI Catalyst centru

iskrena hvala za kakrsnekoli napotke in resitve, namreč jutri bi moral opcijo že uporabit..

testno verzijo delam sicer na razlicnih monitorjih, vendar v koncni fazi bosta čisto identična.

nadgradnja tega bo ena slika čez 4 monitorje, samo kaj če še čez dva ne gre (zaenkrat :)..

Hvala in LP,
Tomaž

bluefish ::

google > ultramon

Tomajdic ::

probal sem ultramon, ni uspelo , oz. isti problemi ... ali pa nevem katero funkcijo uporabit?

tony1 ::

Inštaliraš Ultra mon.

Do sedaj si imel na vsakem monitorju svoje namizje, potem pa odpreš eno okno in v zgornjem desnem kotu klikneš eno od ikon (boš videl katero), ki ti tisto okno raztegne čez oba monitorja.

Tomajdic ::

jja to sem videl, thanx! :)
samo screensaver-ja pa mi še vedno noče naredit ene slike (panoramskih cca. 2048x768) fulscreen čez oba monitorja ... ?

tut v PP sem probal kjer naj bi avtomatsko naredil slideshow cez oba monitorja, pa naredi samo cez ene monitor..

Tomajdic ::

kako naj naredim cez DVA monitorja EN slideshow s panoramskimi slikami (seveda fullscreen - ena slika bi po velikosti morala pridet ravno čez oba monitorja)...?

res sem hvaležen za vsak odgovor!

LP, Tomaž

darkolord ::

A opcije "span" nimaš nikjer?

Tomajdic ::

iščem vsepovsod - kje pa naj bi to bilo? v displayu control panel, v ATI Catalistu, v ultramonu al v PP?

Tomajdic ::

ja span izgleda bi moral delat, pri ATI je to 'horizontal stretch', cesar ne najdem v mojem catalyst centru, pa je zadnji driver od maja 2009

po forumih pa eni pravijo da ATI to opcijo podpira samo za dolocene graficne :P

torej izgleda zamenjat kartice? upam da ne - ali ima se kdo kako resitev?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gledanje filma na 2 monitorjih - pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
5786 (640) boogie_xlr
»

namizje na dveh monitorih

Oddelek: Zvok in slika
10844 (716) Senitel
»

Razširjeno namizje-2 monitorja

Oddelek: Strojna oprema
214744 (4436) LuiIII
»

Multi monitor setup - vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
101671 (1671) Vesoljc
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318271 (11787) Ursus

Več podobnih tem