» »

Kater wireless printer in ČE sploh

Kater wireless printer in ČE sploh

bozickus ::

Koncem leta sem kupil HP 4580 wireless printer in ga tudi vrnil nazaj, ker ni delal.
Sedaj vidim, da bi bilo RES treba imet enega, saj tole prek kablovja nekak ne deluje.
Katerega delujočega priporočate?
Carpe diem permaneo!

WamPIRe- ::

In kaj je bilo narobe da ni deloval? Drugače imaš na voljo še kakšen wireless printserver....
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

uros_m ::

Glede na to, da gre očitno za all-in-one zadevo bodo razni samostojni print serverji odpadli, v kolikor bo kdorkoli hotel še skener uporabljati (vsaj v nekem razumnem cenovnem razredu).

Jaz osebno se sicer HP-jev izogibam kot hudič križa, ker so muhasti, da je kaj. Trenutno sem na Canonu. Vse pa je odvisno od tvojih finančnih sposobnosti.

Če imaš wireless router v pisarni lahko kupiš tiskalnik z LAN priklopom in ga lepo priključiš gor in srečno. Na žalost to pomeni, da en kabel še vedno imaš.

Vprašanje pa je tudi če sploh potrebuješ barvno napravo. Tako da bi bilo smiselno, če bi napisal, kaj vse mora ta naprava vsebovati (fax, scanner, ...), ali je lahko laser, ali potrebuješ barvni tisk, kakšen budget imaš, kako imaš v pisarni poštimano mrežo (wireless ali ne), koliko računalnikov je in tako naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263588 (2949) styrian
»

NAKUP TISKALNIKA

Oddelek: Pomoč in nasveti
236021 (5717) kixs
»

Multifunkcijska naprava - če se malo printa

Oddelek: Kaj kupiti
51086 (953) solatko
»

Tiskalnik do 120€ - laser ali inkjet

Oddelek: Kaj kupiti
163547 (3290) mersol
»

Problem z inštalacijo monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5849 (791) DMX

Več podobnih tem