» »

Kondenzatorji se skoraj dotikajo hladilnika

Kondenzatorji se skoraj dotikajo hladilnika

ZaphodB ::

Dva kondenzatorja na plati se mi SKORAJ DOTIKATA hladilnika: vmes je samo kak milimeter/milimeter in pol prostora!: glih da vidiš, da se ne dotika reber. Pa še to sem se pošteno namučil, da sem ga tako naravnal, da se ne dotika.... JE TO V REDU???

Nekje sem bral, da se hladilnik ne sme dotikat kondenzatorjev - zakaj ne? jest sklepam, da zato, da se kondenzatorji ne segrevajo al kaj? al kej drusga?

Hladilnik je Titan TTC-D5TB(TC) na ASUS A7A266, Athlon1200.
Ta hladnjak ima vent 80x80: od spodnje strani navzgor se razširi-drugače rečeno: je precej širok.
- hladi v redu, je izredno tih, samo tile kondenzatorji mi ne dajo miru...plis help
- prej sem mel Volcano6Cu in se ni dotikal, ker je seveda velik ožji(60x60 vent)

burekar ::

Bi blema:)

rc-car ::

Tukaj si poglej kako smo stvari delali v času Chrome orbov na naših KT7(A) platah in boš videl, da s tvojo situacijo ni nič narobe.

btw, kupi kdo pobrušenega chrome orba? :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

krucymucy ::

Pa na EPOX 8kta3+ smo tud brusli orbe :D ...

Dr_M ::

hm na 8kta3 ste brusil orbe?? zakaj ze?? jest mam se zdej to plato in superorba pa cist lepo sede gor brez brusenja in tut nc ga ne ovira.

Thanatos ::

ah ne skrbet, če te pa skrbijo take stvari pa bolje da še nisi videl mojega primera.

ZaphodB ::

Ok, pomirjujoče ... :)

Zdele sem se spomnu, kje sem to bral, namreč v dokumentaciji od moje plate:

When mounting a heatsink onto your CPU, make sure that the CPU capacitors do not touch the heatsink; otherwise, your CPU will be damaged!

Zdej vidm da tu ni govora o kondenzatorjh na plati ampak o "CPU capacitors" --> in KJE SO ti kondenzatorji???
A so to tiste stvari okol jedra procesorja, al jih sploh ni, jest jih nikjer ne vidm?

krucymucy ::

Dr_M: Titanovega (kao orba) je bil skoraj identičen le da je malenkost večji ... pa se je naslonu na kondenzatorje!

Dr_M ::

exodus: aja mozn.kok pa ma premera??superorb ma 70mm tko da pride cca 2-3mm od kondentatorjev.

krucymucy ::

Sej zaradi natikanja sem ga jest pobrusu ... mal pa je bil večji - kolk ne vem ker ga nimam več!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj se mi proc tako greje

Oddelek: Pomoč in nasveti
191237 (987) Pizzicato
»

FSB, win nestabilni pri 107mhz

Oddelek: Navijanje
231698 (1454) VASkO
»

Chrome orb in Epox 8KTA3

Oddelek: Strojna oprema
111524 (1348) danielka84
»

še en nov računalnik :)

Oddelek: Kaj kupiti
161828 (1468) Can
»

super orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361748 (1452) bluehacker

Več podobnih tem