» »

super orb

super orb

mravla ::

kolko stane super orb in kje ga dobiti v MB.
hvala za pomoč.:))
če ga poženeš, bo letel

ChiefThunder ::

Super orb stane okol 7000- 8000 sit.

miguell ::

V MB ga dobis v megahitu, verjetno pa se tudi kje drugje. Poglej mal na cenike od PC-trgovin v Mariboru 8-)

Cr00k ::

sam to tok ropota da te glava pece...znoris

Pretorijanec ::

Ej, jz mam Supr orba pa je cist tih. Tko da je, ce mas dnar Supr orb cist ql! Sam ce ti pa udkrit puvem, bi pa raj nabavu kksno Alpho, k stane cist ist! Sam je pa ne dubis u Slo (se mi zdi usej!).

roro ::

Vsi, ki mislite kupiti superorba, vzemite invaderjevo besedno zvezo "čist tih" z veliko rezervo. Komentar bom zadržal zase (glej mnenje Cr00ka), vsem, ki niste neobčutljivi za šumenje ventilatorjev, pa priporočam, da primerjate število dB, ki jih v okolje spušča superorb, z številom dB vam znanega ventilatorja.

Pretorijanec ::

Ok, mogoce ni tkoooooo tih, sam za svojo glasnost ma pa zlo dobr output! Ti, kva pa nameravas delat? Extreme OC-jat s peltierji al sam tko, mal?

||_^_|| ::

emm, zadevca je res KR GLASNA (tok k fen spet ne:))), ampak sej se ga navadš, sploh pa sm enkt probu zapret kišto in je bla stvar dokaj tih..tak da...go for it!!!

tejo ::

A kdo ve, kolk je SuperOrb velik. Zanimajo me mere v cm. Povrh pa me še zanima, kok je z njim povprečna temperatura pocesorja.:|:|:|

||_^_|| ::

mam durona 700@910 in na 1,80v in stvar ma do 48 stopinj

em mere so pa tko z geo trikotnikom:) 7 cm višina, pa 6 cm premer...pou cm gor dol:), na kt7 morš 2 kondenzatorja mau zakrivit če ga hočš dat gor:)

tejo ::

Lepo, lepo. Jest mam zdej notr CromeOrb, tko, da sta dva kondenzatorja na moji Abit KT7 že skrivljena. Temperatura? 53 stopinj C. Če odprem ohišje rač. poj pa 43 stopinj C.

texhex ::

hmmm

a ste kdaj probal okol obrnat chrome orba pa super orba. jst nism kondenzatorckov nic premiku pa mam useen ene 2 centimetra placa med orbom pa kondenzatorcki ;)))

tista sponka gleda proti kondenzatorjem ....



hehe

moj Tbird750@998 ma do 50ř pri 1.75V stabilno kao ...

drugac pa superorb je manj glasn ko pa ventilator od mojga diska... btw odprto ohisje ;)))

;)))

pa sam tko za info ... superorb 30decibelov, chrome orb 29 decibelov. razlika en decibel ... zlo dvomim da je tk zelo opazna ;)))
To Infinity... ...And Beyond!

bluehacker ::

Super ORB je OK samo za nove plate, v starih platah z slot1 na fcpga adapterjem pa ti bo zavzel preveč prostora, pa se malo glasen je:D

AndrejX ::

Glede glasnosti enega decibela, bi rekel samo to, da enota za decibel ne raste linearno, ampa eksponentno. En decibel se lahko tako kaj hitro pozna.

AndrejX ::

Pa še normalna cena: v Essediju 3600 brez davka.

texhex ::

andrejx ne pri 30dB ... to je sepetanje .... poglej si lestvico ... glasnosti .... raste exponentno ja sam gre do 130 ... in 30 je zapisano kot sepetanje ...

bluhacker ... kaj ma super orb z FCPGA ?
FCPGA + super orb ? ;) zanimivo ;)))
To Infinity... ...And Beyond!

AndrejX ::

Lestvica, ki jo imaš ti v mislih je "opisna" lestvica, kjer so preskoki od šepetanja do glasnosti radijskega sprejemnika, pa vse do jakosti raktivnega motorja, vendar se da vse lepo tudi fizikalno zračunati, kjer enota raste eksponentno ves čas.

bluehacker ::

Ej sory mislil sem na superorb za PIII, a se ze dobi vSLO, sorry malo sem zmesan danes. Sem na ZLATI LISICI v MB v press centru.8-O8-O
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

msmiha ::

Po mojih podatkih se še ta hladilnik ne da nikjer v Sloveniji dobiti. Mnda pa bi se naj dobu v drugi polovici tega mesca
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

texhex ce zadevo obrnes okoli se hladilna moc ZELO zmanjsa, ker jedro ni vec na sredini... vsaj tako pravijo eni testi, ki sem jih zasledil na netu
Artificial Intelligentia

texhex ::

luni ...
moj superorb na navitmu tbirdu750@999 pri napetosti 1.775V pride tam na 48stopinj ... bom sprobal obrnat pa ti bom povedu ce se kej spremeni toplota se pa siri skos telo od stika naokol tk da mislim da nebi smelo bit razlike ... mogoc prvih par sekund drugac pa ne ....
vsaj tk mislim no ;)
To Infinity... ...And Beyond!

texhex ::

luni ... sm ga obrnu ... pa zapalu setija pa ni razlike ... do 48stopinj pride ...
ne vem ...
kje si bral tist da se zmanjsa efektivnost?
u biosu je pa obakrat prsla temperatura do 44

sam kondenzatorji so me pa prav prestrasl
sm ze mislu da sm odlomu enga ;)))
To Infinity... ...And Beyond!

Yohan del Sud ::

Zanimivo texhex.

povsem isti primer pri meni. Najprej ga naštelam "narobe", pa se čudim, ker je prov lepo not padu (2m stran od kondenzatorjev). Pol ga obrnem, pa je še zmeri lepo not padu (1m stran). Najbrž mam kšn prototip abitke :D

Razlike pa nisem opazil.

Pretorijanec ::

Fantje pusluste lunija k ve kva guvuri! Jz sm sou prevert ce se kej spremeni temp. ce Supr orba ubrnes is se! Torej raj pobruste rebra na orbu kt da krivite kondenzatorje! pa gor nastimite orba TKO KT JE PROU! Ker SE puzna!

AndrejX ::

Jae je odslej zastopnik za Thermaltake:

http://imago.si/ebuy/client/novice_tabl...

Opkow ::

Ja sm Jae ne prodaja super orbe ... Sm lih dons klicu, imajo samo golden pa silver ... Skratka "obicne". Pri Mlacomu pa jih je zmankal .. pravjo cez kak tedn al 2 .. :((

Pretorijanec ::

Pomoje se ti bol splaca it u Italijo pugledat u Essedi-ja.

Opkow ::

Pa misls, da se res tok splaca, da bi su v Italijo po en Orb ... ??

AndrejX ::

V kratkem grem v Essedi. Če kdo rabi kaj manjšega, bi se lahko zmenili...

Pretorijanec ::

Ja, pu moje se ti splaca! Mas en lep izlet, gres se na ene fajn spagete, pugledas kako zgledajo Italijanke in se Supr orba kups!

||_^_|| ::

ej pr nas u domžalah u DAR COMPUTERS majo čist zmeri kšnga superORBA!

Cr00k ::

istavlamo racun za reklamo: 30000sit...najlepsa hvala...

||_^_|| ::

ah smotko no...:)

Opkow ::

||_^_||

Mi lohka prosim poves kje tocn v Domzalah ... al pa ce mas celo njihov telefon?

marek ::

halo
Kupi si Super Orba pri Electri iz LJ (www.electra.si)
ker jaz sem dal 6000 SIT za njega s postnino vred pa se cez 2 dni sem ga dobil po posti.


Marko

||_^_|| ::

em stvar je taka stoji pa tkole:):

loh ga dobiš v Dar-Computers, sam stane 8k!!

tko da se ti ga definitivno bl splača tm kupt k je marek reku

bluehacker ::

V MARIBORU pri megahitu 6700 sit:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vulcano II

Oddelek: Strojna oprema
121287 (1049) ns-miha
»

Kje dobit Vulcano 2!!!!????

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
17925 (785) element
»

Kateri ventilator na Durona 800???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131333 (1166) kuntek
»

duron hladilnik

Oddelek: Kaj kupiti
101244 (1139) msmiha
»

Hlajenje Durona...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111757 (1554) tejo

Več podobnih tem