» »

Chrome orb in Epox 8KTA3

Chrome orb in Epox 8KTA3

Aggressor ::

torej, mene zanima, če je kdo uporabljal Chrome Orb v navezi z Epox 8KTA3? Na Anandu pravijo, da je nemarno malo prostora okoli socketa. Res bi bil vesel komentarja.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Aggressor ::

In še nekaj me zanima:
Ali MSI K7T Turbo podpira spreminjanje Bank interleavinga? Glede na to, da ga redka MSIjeva plata.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

frudi ::

bank Interleaving se mi zdi zlo precenjena zadeva... pri kolegu s kt7 plato sma optimizirala ostale nastavitve za memory in na koncu še preklopla med različnimi bank interleaving načini; rezultat - ni razlike.

če pa paše chrom orb na 8kta3 pa ne bi vedel, ampak glede na to, da se na forumu nihče ne pritužuje, da mu ne paše, bi rekel, da ni problemov.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

borchi ::

Js mam COrba na Epox 8KTA3 in ti lahko povem, da je res premal placa za njega. Js sm ga mal pobrusu in zdej lepo paše not. Hotu sm ga dat notr tk, da mi ni blo treba se dotikat kondenzatorjev, če pa si bol pogumen pa boš pač mal zvil kondenzatorje in dal gor Corba. Ampak js ti tega ne predlagam, se mi zdi, da bi se lahko kak kondenzator kr hitr odlomu.

borchi
l'jga

CCD ::

Če slučajno ne veš: Na Slo-Techu obstaja pod Triki al tam nekje dober članek o brušenju Orbov in instalaciji na plato. Priporočam ogled!

LP

Kaiser ::

Jest sem ga spravil gor brez problemov. Malo se tisci kondenzatorjev, vendar mi ga je po parih poskusih uspelo namontirat. Medtem sem ga tud ze ene parkrat dal dol in nazaj gor. Kar pogumno!:D

Stripy ::

Zdaj imas pa tudi varianto namestiti gor Volcano II (pri JAE). Je cenejsi, malenkost glasnejsi, ampak se vedno tisji kot super orb, in malenkost cenejsi. Pa se brusiti ti ne bo treba.

VASkO ::

pa ni glasnejsi Volcano od orba, pomoje je zelo tih, ima samo 4500rpm, pa dobro hladi pa se placa okoli socketa ne rabis veliko, ker ne gleda cez socket... ze nabavlam

Aggressor ::

No, potem bi me pa še zanimalo, v kakšni meri MSI K7T Turbo zaostaja za ostalimi po hitrosti. Torej, če se resnično kaj pozna.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Stripy ::

Da se bom ponavljal si poglej benchmarke KT133A platk pri stricu Tomu.

Aggressor ::

Saj tisto sem videl, pa me zanima, koliko je temu kaj verjeti.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

danielka84 ::

jas mam gor na EPoX 8KTA3 golden irba, pa lepo paše gor(brez brušenja), a nista chrom orb in golden orb isto velika?? pomojem bi moglo pasat gor!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kondenzatorji se skoraj dotikajo hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9985 (762) krucymucy
»

Socket A plošče

Oddelek: Kaj kupiti
81081 (969) Daishi
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382116 (1460) Enzo77
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101267 (1141) ChiefThunder
»

še en nov računalnik :)

Oddelek: Kaj kupiti
161839 (1479) Can

Več podobnih tem