» »

Problemi z internetom

Problemi z internetom

DrAg0nBoY ::

Imam eno tezavo, pa nisem cisto preprican ce pase to sem. Ce ne pase, bi lepo prosil ce se tema potem premakne.

V glavnem, pred dvema dnevoma nam je udarila strela in skurla par stvari doma. Med drugim tudi mrezno na fotrovem pc-ju. No on je to zamenjal oz. dokupil novo, ker je prejsnja integrirana na maticno. Za preventivo smo se zagnjavli siolovcem naj pridejo in preverijo modem, katerega so tudi zamenjali.
No in sedaj, se pojavi problem pri emule in utorrentu. Ko zazenem enega od teh programov nekaj casa stvar dl-ja potem pa zacne povezava padat dokler ne pade na nic, in jovo na novo. Takrat internet sploh ne deluje, nic, ne firefox, ne internet explorer, nic. Hitrosti do kod pride prenos so razlicne in tudi cas dl-janja je razlicna.
No za foro sem pa poskusal potegnit nekaj z neta dol. Torej da pogledam ce se to zgodi pri karsnem koli prenosu ali samo v emule. No takrat ko sem tisto vlekel mi je vleklo s 150 kilobajtov na sekundo in ni nikjer prislo do padca ali nedelovanja linije.

Torej jaz sedaj sprasujem, ali se morda komu sanja kaj bi to lahko bilo narobe? Problemi z novo mrezno kartico? Samo saj pravim, smesno je ker navadni prenos pa deluje.

No za vse odgovore bom zelo hvalezen, ce pa bo se kaj nejasnosti pa samo recte pa bom vse napisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Japonci dobili najhitrejše optične povezave do interneta za domače uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10924628 (20517) MrStein
»

Nakup LAN kablov kat. 5 ali 6 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6615313 (13730) Invictus
»

UTP poleg koaksialne antene

Oddelek: Omrežja in internet
293817 (3483) Pyr0Beast
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619138 (8581) Nejc Pintar
»

ADSL UPload / Download TEžave !

Oddelek: Omrežja in internet
261892 (1532) DSmidgy

Več podobnih tem