» »

Ahead In CD problem

Ahead In CD problem

Daniel ::

Imam en problemček, ki ga ne znam rešiti.
V sistemu imam dva :D pekača in dva cd roma.Matična plata je Abit Be6-||. Disk je priklopljen na Ata-66 IDE3 kanalu, cd romi pa na navadnih IDE1 in IDE2. Primary master Teac 540E, Primary slave Teac W540E, Secondary master Teac W54E in secondary slave neki no name 50x Cd rom. OS Win Xp.

Aheadov programček In Cd mi ob svojem zagonu blokira ;(( Vse cd enote, tako da ni možno niti pisanje na UDF ploščke.Zraven tega windowsi zaznajo ko vstavim zgoščenko vendar napišejo Vstavite disk v pogon.Prej sem imel enote razporejene malce drugače, in 540E je tedaj delal, sedaj pa še ta ne;( .Tudi ko sem mel le pekač in en bralnik je delalo OK.V neru mi enoti zazna normalno in tudi pečem lahko normalno.
Skrbi me da mi ne bi deloval Mount Rainer ko bojo Windowsi dobili podporo za to.
Kaj mi je storiti da bom lahko normalno zapisoval v Raziskovalcu v UDF?

Pa tak rad mam UDF format...
Upam da nisem preveč zakompliciral.
Hvala za odgovore
LP

Daniel ::

Kaj nihče ne ve kaj storiti?
Kaj pa kaki drugi programčki za isto stvar?

krucymucy ::

DirectCD ... sam ne vem če bo kaj bolš

Daniel ::

Na xp-jih? Saj sem ga že downloadal, pa zgleda da je le neki upgrade.

Han ::

Zakaj pa ne. Pravzaprav je Ahead za svoj InCD šele pred kratkim zagotovil podporo v WinXP, medtem ko DirectCD deluje v tem sistemu že več kot pol leta.

Polno verzijo dobiš samo skupaj z Easy CD Creatorjem ali WinOnCD oziroma na kakšni "podzemni" strani.

Tretja alternativa je FileCD, ki pa žal tudi ni samostojen, temveč del NTI CD Maker-ja.

Daniel ::

Kaj bi lahko bil problem v tem da sem zamenjal črke pogonom? Kako bi bilo najbolje povezati vse pogone.

Daniel ::

Stvar je rešena. Zgleda da ustaljena metoda brisanja Cd romov in ide kanalov pomaga. Sedaj deluje krasno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz PIO Moda v DMA Mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
81554 (1397) q:-p
»

Problemi s TEAC CD-W540E

Oddelek: Strojna oprema
211913 (1549) Dami
»

TEAC 540 DMA in WIN 2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
5951 (869) Daniel
»

RW berljiv s cd romom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91196 (1059) su37
»

Teac 540E in DMA

Oddelek: Strojna oprema
71263 (1095) Alec999

Več podobnih tem