» »

Kateri 1TB disk?

Kateri 1TB disk?

Pesimist ::

WD ma polno plaeto 1TB modelov, samsung malo majn, sagate pa se nisem mel. Keri disk se dans splaca? Pa 16 ali 32MB predpomnilnika je bol za okraS?
  • spremenilo: Pesimist ()

batista bomb ::

WD Caviar black 32mb

Pesimist ::

Toti je ziher dragi jau, sej so WD modeli vsi dragi razen enega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

batista bomb ::

KandazaR ::

ŠE en glas za WD caviar blac edition.

Pesimist ::

Je tolko bolsi od onega za 80€ da opravici to ceno? Pomoje ne.

Fizikalko ::

Ravnokar sem nabavil 2 komada Samsung F1 1 TB 32 MB HD103UJ, pa sem zaenkrat zelo zadovoljen - izjemno hiter disk, neslišen praktično in zraven še hladen. Zraven imam primerljivo hitra 2 diska WD 6400AAKS, sta pa bolj topla, pa malce glasnejša (a ni sile). Je pa WD kar pecej dražji, Samsung 1 TB je namreč le 85 EUR.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

kje si dobil za 85€? ;)

Fizikalko ::

Enaa

DJ MartiNi ::

Nakupi.net ga imajo tudi izredno ugodno. Verjetno bom tudi sam enega 1TB samsunga vzel. Sicer se ogrevam bolj za 1,5TB WDja Green pa me je cena nekako odvrnila od takega nakupa. Pa še dokaj redek je zaenkrat. MlacoM ga ima recimo za dobrih 173€. Edino Elektronika da ga ima po neki normalni ceni.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

kmetek ::

hvala bom naročil na nakupi.net, so zanesljivi/kreditibilni?

Zadnja odločitev pred nakupom:

SAMSUNG 1TB SATA2, 32Mb, 7200rpm (HD103UJ) cca 86-87€
HDD WD, 1TB, SATA2, 32MB (WD1001FALS) 105€ tukaj sta 2 modela? WD1001FALS-00J7B0, WD1001FALS-00E8B ?????? Kaka fora morda?
HDD WD, 1TB, SATA2, 32MB GP (WD10EADS) 90€

rabil bom izključno za storage. Naj vzamem Samsunga ali je tale WD vreden extra 20€?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

jan01 ::

samsung in wd black sta skoraj enaka. Zadnji green serije je tišji, a tudi občutno počasnejši...

kmetek ::

mam tiho ohišje, torej samsung it is.

nakupi net ga nimajo, sem naročil na solo.si 79,90€ pa še ptt gratis in na zalogi, w00t :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Pesimist ::

povej ce ga bos dobo od solo sploh. Ker toti tipi so cudni. Kolega naroco ruter decembra pa se dans caka na njega. 2x mu je pisal ce misli poslat pa je vedno reko da bo. :\
Jaz sem mislo pri elektroniki vzet ampak zaj ze ma stran 1 teden offline. Upam da je samo na dopustu.
Rabo ga bom pa samo za storage. Zato sem tudi o externem ze razmisljal. Kurc reje ohisje kupim pa ga dam tja not pol ce ze da bo mel eSata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

beta1 ::

Ravnokar zmontiral 2 Samsunga HD103UJ. Delata super, hitro in tiho. Predhodnika - 2 Samsunga HD501LJ pa sem prodal v 10 minutah. Prav tako WDja 320KS. Ostal mi je še samo WD250KS.

kmetek ::

sem dobil od solo v 2dneh, ne morem verjet lol.

DJ MartiNi ::

Tudi jaz sem se ogreval za tega Samsunga F1 1TB, na koncu sem pa raje vzel kar 1,5TB WDja green (WD15EADS), kateri ima 3 500GB plate. Zanj sem odštel dokaj ugodnih 146€. Le v Elektroniki sem ga našel ceneje, vendar je ta moment tam nekoliko težko kaj kupit. :D
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

kmetek ::

1TB 80€ torej 160GB 2x1TB

ti si dal pa 144€, dodal bi še 16€ pa bi imel 2TB :)

Dami ::

Ni vse samo €/gb. Če maš 1 ali 2 diska pol že. Če pa nimaš več placa al v ohišju al na kontrolerju, potem ti pa ne preostane druga kot kupiti večje kapacitete.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Volk| ::

Katerega pa priporočate zunanjega?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

DJ MartiNi ::

Za disk sem dal 146€ in ne 144. Hotel sem kupiti en disk in ne dveh. 1TB bi bilo ta moment dovolj, čez kak mesec pa že vprašanje. Nekoliko se mi je tudi mudilo in se nisem imel namena ukvarjat z nekoliko nestanovitno dostavo spletne trgovine. Disk sem naročil v tukajšni lokalni trgovini, naslednji dan je bil že pri meni. Pa tudi cena v končni fazi je bila kar ugodna. Disk pa obratuje v drugem sistemu, kjer je prioriteta čimanjša poraba. Ob priliki bi nabavil še 1TB disk za moj prvi sistem, čeprav trenutni 250GB Maxtor zadostuje. Pričakuje se Samsunge F2 serije, ki, če se ne motim, imajo 500GB plate. Nekaj takega bi se že dalo dobit, vendar sem zasledil le ecogreen serijo: HD103SI. Za prvi sistem pa ni prioriteta biti zelen ampak performens. :)
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Mitja358 ::

Za disk sem dal 146€ in ne 144. Hotel sem kupiti en disk in ne dveh. 1TB bi bilo ta moment dovolj, čez kak mesec pa že vprašanje. Nekoliko se mi je tudi mudilo in se nisem imel namena ukvarjat z nekoliko nestanovitno dostavo spletne trgovine. Disk sem naročil v tukajšni lokalni trgovini, naslednji dan je bil že pri meni. Pa tudi cena v končni fazi je bila kar ugodna. Disk pa obratuje v drugem sistemu, kjer je prioriteta čimanjša poraba. Ob priliki bi nabavil še 1TB disk za moj prvi sistem, čeprav trenutni 250GB Maxtor zadostuje. Pričakuje se Samsunge F2 serije, ki, če se ne motim, imajo 500GB plate. Nekaj takega bi se že dalo dobit, vendar sem zasledil le ecogreen serijo: HD103SI. Za prvi sistem pa ni prioriteta biti zelen ampak performens. :)

kdaj pa pridejo tile Samsung F2 verzije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

DJ MartiNi ::

HD103SI je v bistvu že F2 serija, vendar gre za EcoGreena, ki pa je počasnejši v primerjavi s klasičnim SpinPointom, saj se vrti z le 5400 obrati na minuto. Kdaj bo pa klasika F2 dosegljiva slovenskim kupcem pa bomo še videli. Po mojem časovno gledano niso daleč.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1 TB disk SATA (Samsung ?)

Oddelek: Kaj kupiti
334987 (3268) bodom
»

Kateri 1TB disk kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
29533913 (14063) xyxyxyxy
»

Kateri 1TB trdi disk? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
548487 (4351) Tilen
»

Kateri trdi 1TB disk kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
182980 (1955) axee
»

Kateri disk??

Oddelek: Kaj kupiti
81103 (948) Longinus

Več podobnih tem