» »

Win XP

Win XP

Lucifix ::

Imam en problem z windowsi xp. Ko delam kakroli na računalniku se mi ta ugasne in ponovno zažene. In pol spet čakanje na ponovni zagon (še scandisk grrrrr...). A kdo ve kje bi lahko bila in kako se da popraviti to težavo? PS: to pa mi napiše ko pridem nazaj v windowse: The system has recovered from a serious error. BCCode : 50 BCP1 : FCBC5AE4 BCP2 : 00000001 BCP3 : F5EFA97D
BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 0_0 Product : 256_1 C:WINDOWSMinidumpMini062802-06.dmp
C:DOCUME~1UrsejLOCALS~1TempWER35.tmp.dir00sysdata.xml, če bo kej pomagal?
  • premaknil: Predator ()

CaqKa ::

to bo verjetno kaj z kakšnimi driverji.. vsaj v 99% je tak

MilkyWay ::

Lahko, da imaš slab napajalnik. Če imaš morda VIA čipovje, daj gor najnovejše gonilnike. Tudi meni se je računalo resetiralo, ko sem pa zamenjal VIA gonilnike, so težava izginile.

LP

andrej ::

ups, se malo zaj. ko sem premikal temo. Blo je misljeno v Prvo fronto ne igre. bi proso tukajsnjega moderatorja za odresitev.

se opravicujem.

Lucifix ::

Res da sem to temo po dolgem času spet odprl, ampak kje lahko zvem ali imam VIA čipovje. Mogoče s sisoftom? Pol pa kje jih lahko downloadam? Našu sm eno stran pa ne vem če je ta'prava? http://www.viaarena.com/?PageID=2

Vens ::

Stvar je taka: Pojdi v control panel>system, ali pritisni ALT+Brak. Pod advanced settings boš našel kljukico AutoRestart. Odkljukaj jo in vse bo OK!!

SLOWWWeb.net ::

Kater firewall imaš na PCju?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Lucifix ::

Zonealarm Pro

AngelOfDeath ::

Lucifix
kaj imaš geforce grafčno ?

ker me malo spominja na xpjev infinite loop

SLOWWWeb.net ::

Probaj mu onemogočet zagon in poiskušaj delat par dni brez ZAja. Tačas uporabi Sygate firewall ali pa od XPjov. Pa še to me zanima, kater protivirusen program uporabljaš?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Lucifix ::

Mam Ati Rage fury grafično. Ampak do zdej ko sem izključil Autorestart dela zaenkrat vse kot je treba. Bomo pa vidli če bo v prih. kej drugač. PS: drugač pa mam norton antivirus 2002

Lucifix ::

Evo pa je spet nazaj. Mislim tale napakca ;(( Zdj pa se pokaže tole ne monitorju klik. Pol pa morm na novo resetirat computer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

Dusko ::

to je meni enkrat naredlo zaradi grafične kartice mi ej to napisalo.ko sn dal nove detonatorje gor.

Lucifix ::

Yup. vse pobral iz uradnih strani. Pa tut na servis sm klicu, pa so mi rekli, da lahko da moja matična plošči ni "kompatibilna" z winXP. Stara pa je že 3 leta.

mrTwelveTrees ::



kaj naj rečem ?!!


JAO ...... kaj vse ti rečejo na rač. podjrtju....

pa ne jim verjet !!

plata sigurno dela v xpjih, oni so ti sam povedal po telefonu da kao ne.... ker poznam tak folk k majo vsega poln kufer -> napiz*di jih !!!

dej men prineš kišto pa bova pogledala, zamenjam napajač v par momentih, če ne je lahko kaj drugega > najbolj verjetno gonilniki

so tudi primiri ko moraš določene stvari inštalirat po vrstnem redu....

verjemi veliko stvari sem že doživel

od tega da folk si da na maišno 5 antivirusnih programov, da se mašina sesuje....

govoril sem.

miskon@email.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z računalnikom - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
234000 (3729) hojnikb
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339661 (14643) brainiac20
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51684 (1566) andrej_brucek
»

težave z MSI motherboart

Oddelek: Strojna oprema
392696 (2009) EZ2BHard
»

Računalnik pada v restart

Oddelek: Pomoč in nasveti
151694 (1439) DbLinny

Več podobnih tem