» »

Slušalke do 60 eur

Slušalke do 60 eur

Steinkauz ::

Torej gledam slušalke tam do 60 eur, raje manj. Kaj priporočate?
Predvsem bi rad, da ima debel kabel, saj se ta tanki takoj zjebejo. Raje imam kvaliteto zvoka kot pa da fajn basira.
Zdej mam ene 5 let http://www.mimovrste.com/artikel/114032... tele, ki so mi tako dolgo služile, ravno zaradi debelga kabla, sam zdej je šel pa kontroler glasnosti.
Iščem nekaj podobnega, samo, da ni 5.1 zvok, da je debel kabl, pa skor raj vidm, da nima kontrolerja glasnosti.

EDIT: Aja pa udobne, ker jih mam vsak dan gor vsaj 3 ure.
  • spremenilo: Steinkauz ()

Infinity ::

priporočam http://www.mimovrste.com/artikel/126003... za 47€, sam imam 777 verzijo in je izvrstna, punca pa ima točno tele na linku in je z njimi zadovoljna, sam pa jih dostikrat uporablam pri njej ko kej programiram in rabim mir(si pač prižgem muziko) in ti povem da imajo zares dober zvok.

Steinkauz ::

Ja te zgledajo kr kul, sam kolk se pa kej v okolico sliši. Mam cimra, pa nočem, da se full sliši ven.

Infinity ::

ja js mam rad musko tko d ne slišm nč druzga, pa me moja nikol ne sliš oz. moje muske.

-ninja-91- ::

Jaz sem pred kratkim v big bangu kupil sennheiser HD 201, so mel znižane na 20 evrov. Z njimi sem izjemno zadovoljen, zvok je odličen. Mislim da je to največ kar lahko dobiš za 20 evrov. Kabel je nekako srednje debel, brez kontrolerja, zravn dobiš še adapter za prklopt na radio stolp. In ja, so zelo udobne.

marko20 ::

Do 20EUR brez dvoma Sennheiser HD201
Do 60EUR pa AKG K81DJ

Pyr0Beast ::

Sony MDR-XD300
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727100 (16895) jaot
»

Iščem udobne zaprte slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71854 (1470) MxxW5
»

katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
213506 (2771) lalala
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376028 (2881) kratos
»

Katere slusalke do 20 eur kupit

Oddelek: Kaj kupiti
122190 (1930) lasse007

Več podobnih tem