» »

Opeklina!!!!

Opeklina!!!!

spucek ::

Opekel sem se ,ko sem odprl kišto, ker se mi je CPU začel pregrevat(kot mnogim drugim-itak da mam Athlona).Vsi ventilatorji lepo delajo, dam prst na rebra hladilnika vulcana6cu in posledica je en mehur na palcu!!!A jih lahka tožim ?

PS: ohišje mam odprto in napajalnik sem dal ven in imam samo 6 stopinj C razlike glede na prej(prej 61,zdej 55-idle-TB1000!). kok bi bla temp. nižja, če bi kupil Vulkana 7(kakšna je razlika med verzijo + in brez +).
A bi mi prosim kdo napisal kake so mere tega volcana7, da vidim če mam sploh dovolj placa med CPUjem in napajalcem,ki ga imam žal vertikalno. Mogoč bom pa mogu kar ohišje novo kupit !

Previdnost je mati modrosti.

BigHugo ::

Samo v Ameriki. Sicer pa nisi pooblaščen, da odpiraš ohišje, tako da s tožbo ne bo nič.

LP BigHugo
LP BigHugo

Thanatos ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

spucek ::

Sej sem se samo hecal glede tožbe:D
Previdnost je mati modrosti.

js ::

a kdo ve do katere temperature se atloni xp (1600+) še lahk zagrejejo.

Fury ::

mislm da tam nekje okol 95°c

IceIceBaby ::

Kdo ti pa lahko reče da si ali nisi pooblaščen da SVOJE ohišje odpiraš. Res da pri nekaterih firmah zgubiš garancijo, ampak to ne pomeni da ne smeš odpirat ohišja.

Ti kar toži :)

element ::

Nabavi si eno spodobno midi, če ne že big tower kištico, jih dobiš tm nekje od 15-20 jurjev. Na procesor zapreži vulcanota 7 in v stranico daj malo dodatne ventilacije. Če urediš še zmedo s kabli bo konc tvojih težav, vsaj jest sm se jih tko rešu. :))

spucek ::

Zdej mam u redu kišto. Sem včeraj kupil. Z Vulcanotom7 bom ap še počakal, saj je po mojem volacno6cu čist doovolj za TB1000, ko bom pa kupil Xp1800 pa je itaq jasno, da bo zraven tut še na računu Volcano7+.
Previdnost je mati modrosti.

msmiha ::

Kriv je nedvomno napajalnik nad procesorjem, ker to ful greje zrak v ohišju.
Razlika med Volcano 7 in 7+ je v tem da je 7+ narejen iz bakra... Test si lahko prebereš na S-Tju
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

spucek ::

Msmiha hvala. Poglej en post više-problem že rešen.:)
Previdnost je mati modrosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402151 (1424) Coinbird
»

kater kuler?

Oddelek: Kaj kupiti
171517 (1199) the_unborn
»

Volcano 7 ali Zalman Cu

Oddelek: Kaj kupiti
161113 (773) element
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311589 (1220) krucymucy
»

Temperatura T-Birda??

Oddelek: Navijanje
201176 (894) Neo32

Več podobnih tem