» »

Want to own a brute?

Want to own a brute?

koshak ::

  • zaklenil: Tilen ()

LuGi ::

Omg krneky.

Matej_K ::

Naredimo klan? :-D



tukaj
... .. .

Ciklamen ::

zanimivo, vendar butasto, pa vseeno vredu :D
- End of the Post ->

GoldRakun ::

Če hoče kdo proti meni(sem slab, level 1)
Tukaj

Opkow ::

Pesimist ::

Jaz jih mam celi DoJo ze. :D

Kolosos

Berserker ::

Meni je kr nek neznanec postal oz. dal link pa sem probal od 5 sem sam 2 zmagal , danes sem pa tudi zapravil tri šanse in vse izgubil proti šibkejšemu nasprotniku, so pa boji omejeni na tri dnevno.

Good Guy ::

http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

PaX_MaN ::

Trije fajti na dan? LOL!

Ciklamen ::

Mah, 3 dvoboji na dan je res über zgrešeno..
- End of the Post ->

Matej_K ::

ja trije dvobji na dan ja...bedno res...

res pa da se lohka kokr vidim vsak drug dan prijaviš na turnir in tvoj lik tudi tam odigra ene par fajtov..odvisn kok visok pride...
... .. .

dzemo ::

www.dzemo.mybrute.com

Pomaga kaj, če nekdo klikne ta link in uspešno opravi borbo, čeprav že ima svojega fighterja gor ? :)

dzemo ::

Ajde fantje in punce, kliknite ta link in ustvarite bojevnika, kliknite start, da se zacne borba in pocakajte 10 sec. Če vam bo špil všeč me vprašajte za več info ;)

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Hvala,

ayd

slowie ::

Po kakšnih pravilih oziroma logiki sploh laufajo boji anyway ?!?
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

Berserker ::

To je kr nekaj moj lik je imel več healt points , pač nasplošno statistiko boljšo pa več upgrejdov, pa je izgubil proti nekemu prdecu , ker je pač ta sprožil napad ko mi je pol energije požrlo jaz pa mu nisem skor nič odvzel čista bedarija.

dzemo ::

Jah ni res ;) Zanimivo je, ker ni pomemben samo lvl. Imeti moraš tudi srečo... čim večji lvl. pač imaš oz. več orožja, tem bolje zate, saj večja izbira orozja pomeni vec moznosti za zmago :)

LINK: dzemo.mybrute.com

Pridite in igrajte ;)

Aydee

trunks ::

:))
čist prfukjeno ... sam ful dobro

Berserker ::

Jaz sem ugotovil da če se lotim na malenkost močnejše sovrage da ponavadi zmagam, pri manjših levelah je običajno obratna zgodba, je pa lažje ko maš psa, sicer pa me zanima kako si dobit več orožija ali pa več moči razen da si višaš level.

dzemo ::

Ja novo orožje oz. tehniko dobiš z novim levelom ;) Kakor kdaj. Večji ko ima lvl. nasprotnik ima tudi ponavadi več življenja oz. orožja/tehnik. Manjši znajo presenetit tudi, se strinjam :P

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Prijavite se in špilajte :)

Ayde

Keka ::

dzemo ::

Vsak dan potekajo tudi turnirji. Borbe potekajo vsako uro in je kar zanimivo. Velika izbira orožij in borilnih tehnik vam omogoča zanimivo igro. Poleg lahko dobite tudi ščit, psa, volka ali MEDVEDA :)

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Pridite in poskusite ;)

koshak ::

naj kdo se joina http://kosek.mybrute.com/ da nardimo nek guild :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koshak ()

dzemo ::

www.dzemo.mybrute.com

Kdor želi v klan Brothers of SLO naj tu piše, pa ga bom povabil. Prostora je še za 25 članov. Prednost imajo tisti, ki se povežejo prek mojega linka ;)

Za tiste, ki ne vedo kaj to je. To je spletna igra, kjer imaš svojega bojevnika in ga z borbami proti drugim izboljšuješ. Dobiš novo orožje, tehniko ali soigralca (medved, volk ali pes). Poleg tega so vsak dan turnirji. Kdor se prijavi na enega, mora pocakati potem 1 dan in se lahko naslednji dan spet prijavi. Dokaj zanimivo :)

Torej -> www.dzemo.mybrute.com

Gracias!

enxtip ::

evo še moj:
http://freefray.mybrute.com
sem pa lvl 48 :D ....joke...sm še švoh

Berserker ::

Ej jaz ne razumem zaenkrat sem level 5 pa se borim proti liku z enakim levelom pa ima on precej več orožija(granato, magijo, nož, ježovko) pa še medveda a jaz pa imam bogega psa pa nož pa nekj tehnike ne razume tega.

dzemo ::

tr33k: tu ima kar veliko vlogo SREČA. Lahko dobiš medveda že pri 1 lvl.-u, ali pa tudi pri 100 lvl.-u ne :) MEDVED je bonus in odvisno od igralca kdaj kaksen bonus dobi. Tako je tudi pri orožjih. Včasih dolgo traja, da dobiš kakšno orožje ali pa večji nabor orožja. Pri nekaterih ima prednost tehnika, pri drugih orožje. Tudi (strenght, agility in speed ne pozabite). Če nimate nobenih tehnik in orožja se vam verjetno to povečuje ;) Vsekakor priporocam zacetnikom, da si naredijo čim več igralcev/bojevnikov in ko bodo našli pravega potem delajo samo na njemu. Torej, če želiš medveda si naredi toliko bojevnikov, dokler ne boš našel pravega :P Sicer pa je zelo vztrajen tudi volk (siv, malo večji pes), ampak MEDVED je zame carski :)

Če še koga kaj zanima... vprašajte :P

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Gracyas!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzemo ()

Berserker ::

Res je jaz sem si naredo se enga očitno sem imel srečo dobil sem ščit, od začetnih 6 rund sem zmagal 5 vmes pa še dobil kost za napad.
http://kleas.mybrute.com

dzemo ::

Opis igre je zgoraj v mojem postu: www.dzemo.mybrute.com

Kdor se prijavi, bo povabljen v ekipo.

Poskusite ;)

Matej_K ::

Sam jest opažam da točke laho dobiš edino z :
-tistimi tremi dvoboji
-s tem da nekoga povabiš in da on raste


Ker če nekdo drug se tepe z mano, me pač najde na lestvici, jst ne dobim nič točk. Isto tournament, premagal 4 danes, dobil nič...

Se motim?
... .. .

Berserker ::

Ma jaz sem imel zadnje pri obeh dveh likah veliko sreče sem zaporedoma zmagal pri obeh 6 rund brez poraza.Lika imam komaj na 4 in 6levelu če se bo tako nadaljevalo bom kr hitro zrastel.

Lama ::

Jaz pa ne vem, kako si lahko zvišaš strenght . Ker sem 2 lvl pa se mi ni nič zvišalo :( Ker imam skoz isto .. Nej mi kdo prosim pove, ker bi res rad kej več mel :)

Lp, Lama

Berserker ::

Ja z višanjem levela se ti vse zviša, orožija in skille pa dobiš random.

Lama ::

Aja :) Hvala tr33k ;)

Lp, Lama

dzemo ::

Ko je +10 lvl. se vse bolj zaplete in tudi vedno manj bonusov je za vsak level. Do 10 dobiš za vsak nov level več novih stvari (orozje, bonus ali pa telesne sposobnosti)...

Blizu 12 zdaj :)

www.dzemo.mybrute.com

Hvala

dzemo ::

Da spet malo osvežim :)

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Kdor bo, naj pove, da pride v moj klan :P

AYDE

Tr0n ::

Get some proper games.

LuGi ::

kiddies games =)

enxtip ::

koshak ::

ajde naj se kdo joina :D

http://kosek.mybrute.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koshak ()

Lama ::

www.binladeniraq.mybrute.com

Kliknite :)

Lp, Lama

Good Guy ::

kdor mojga razbije mu dam za pivo
moj brutal
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dzemo ::

Moj vas vse nabije ;) Kdor mojega nabije mu dam 1, ki ima medveda in 5 orožij :P

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Klikni in probaj,

ayd

LuGi ::

A ste placani da s to bedarijo spamate? :))

Matev ::

vsako tele ima svoje vesele

dzemo ::

To je tema za to in zato ni spam... ;)

LINK: www.dzemo.mybrute.com

Ayde

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzemo ()

koyotee ::

prov prfuk. ste s temi linki
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tilen ::

Namen teme je dosežen. Ko / če boste pripravljeni na višji nivo debate mi pošljite ZS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Borderlands 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12915628 (4717) oo7
»

Firefox tretji najhitrejši brskalnik

Oddelek: Novice / Brskalniki
356653 (4050) GoldRakun
»

Fake ip adress.

Oddelek: Programska oprema
213692 (2340) Gutjerez

igrica mybrute

Oddelek: Igre
121973 (1762) Mavrik
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478750 (6253) Alpheus

Več podobnih tem