» »

Računalnik se zablokira

Računalnik se zablokira

TOm4 ::

Računalnik se zablokira in ne morem nič več delat na njem.. Včeraj sem inštaliral Acker DVD to iPod ali nekaj takega. Uglavnem mi program ni bil ušeč zato sem ga uninštaliral. Ugasnil sem računalnik in zvečer sem ga vključil in nato se pijavu na facebook, pogledal pošto na gmailu itd. in se je zaštekal. In danes se mi je že 5x zaštekal in ne vem kaj je narobe. ker enkrat brskam po internetu, drugič imam odprt iTunes itd. Mislil sem da je kaj narobe z brskalnikom, tako sem uništaliral Chrome in inštaliral Mozillo. Vendar nič ne pomaga.

Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo? Ker meni ni nič več jasno..že 2 ure se zafrkavam z antivirusem (nič ne najde).

LP
  • spremenil: TOm4 ()

ModriN96 ::

Vidm da nisi pomislu, da se lahko računalnik tudi ugasne sam od sebe ob PREVELIKIH temperaturah strojne opreme;)...to je nastavljeno v biosu v rubriki auto shutdown ob XX temp.

Mal odpri kišto, spihi vseskupi, posesaj čim bolj... Pa potem na nov pržgi pa boš vidu drastično manjše temperature v kompu;)

TOm4 ::

Temperatura ni...ker ventilatorji se čisto normalno vrtijo kot ponavadi.
Mogoče to kej pove da je prenosnik HP Compaq 6820s, windows XP?

Zdaj sem opazil da ko se zablokira se začne ventilator hitreje vrtet.
Mogoče pa je res temperatura narobe .. in mene zanima kaj bi lahko zdaj naredil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOm4 ()

ModriN96 ::

Prenosniki se še bol "radi" grejejo... Nebi ga blo slabo odpret, ornk prepihat pa nazaj skup dat...

TOm4 ::

Ve kdo slučajno če je kakšen video ali pa vsaj slike kako ga odpret?
Da ne bom kej zaj.. (saj me razumete 8-))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z zagonom prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
8958 (767) Mendos
»

Med igranjem iger računalnik vsake toliko "zalagga" za par sekund

Oddelek: Pomoč in nasveti
201322 (1034) Morgus
»

Težave s HP 6735s (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
527497 (5771) jan01
»

Temperature računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
112578 (2122) mat3j0
»

Intel bo podpiral navijanje

Oddelek: Novice / Matične plošče
152702 (2702) AtaStrumf

Več podobnih tem