» »

izimobil

izimobil

BCSman ::

Nameravam iti z mobiuporabnika na izimobil, pa me zanima kakšne izkušnje imate s tem operaterjem?

Imajo wap stran res.naizi.si. A je za izimobil uporabnike zastonj tako kot Planet za mobitelovce ali ne?

n00bovsko: v trenutku ko postane stara mobi sim kartica neveljavna (zaradi prenosa številke), se do podatkov na njej še vedno da dostopat? Da bi pač prenesel imenik na mobilnik in pol z njega na novo sim kartico od izi-ta?

neres ::

Jaz imam dobre izkušnje, pač zadeva deluje kot bi morala.
Kar se tiče spletne strani nimam pojma, naj ti pove kdo drugi.
Do podatkov na kartici se še vedno da dostopat.

Je pa res, da je trenutno za minimalno porabo Tušmobil cenejši. Namreč lahko vzameš Tušmobil0 oz. TušmobilBREZ, kjer ni naročnine in imaš še neke zastonj minute do treh številk na Tušmobilu.

BCSman ::

a se da to od tuša nonstop imeti na mobitelovem omrežju, saj v teh rovtah ne vem kako je s signalom?
je pa za razmislit ja. edino strošek bi bil prenos številke, kar je pri iziju zastonj in provizija za plačevanje položnic :p

neres ::

Lahko imaš na Mobitelovem omrežju, edino v LJ ne.

Provizija: trajnik, pa je. Sicer pa je provizija še vedno manj kot čas/bencin ki ga porabiš za it napolnit račun. Razen če hodiš dosti v Špar. Tam lahko tudi polniš z 10% bonusa.
Ampak sam bi še vedno raje vzel Tušmobil. Maš lepo na trajniku, ti ni treba polnit in so še malenkost cenejši klici. (Dasiravno se obračunava s 30s intervalom, pri izimobilu pa s 15s. Baje da se bo to poenotilo za vse operaterje v bližnji prihodnosti...)

mojsterleo ::

jaz imam izimobil ze 1,5 leta in sem zelo zadovoljen z njim, tudi mobitel sem kupil v njihovi akciji (nokia 3110c). menjavo stevilke lahko opravis brezplacno (rabis sicer 5€ na stari kartici, kar pa ti dajo nazaj na novi).

rad bi opozoril predvsem na to, da uporabljajo mobitelovo omrezje, ki je najboljse v sloveniji (tusmobil je zanic), poleg tega pa so nekatere storitve mobitelovih uporabnikov dostopne tudi na izimobilu (npr. trenutno aktualna akcija "povej vse"), kar je kul ce imajo tvoji prijatelji narocnisko pri mobitelu. internet imajo preko gprs in umts signalov, cena je 5 centov na 100kB. zal pa kolkor vem, nimajo zastonj portala tak kot je mobitelov planet (lhko da se motim, ker za internet uporabljam opero).

kartico oziroma racun vedno polni v spar trgovinah, ker dobis 10% bonusa na dobroimetje, se pravi nakup 5€ kartice ti bo na racun dalo 5.5€, itd.

ko enkrat das vse pluse na mizo, je pomoje izimobil trenutno se vedno najcenejsi in najboljsi, ceprav bi res lahko pocasi razmislili o nizanju tarif, saj 12 centov in manj danes ponujajo tudi ostali.

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

aha thx vsem, za izimobil sem se odločil. če strnem:
-še vedno poteka akcija brezplačen prenos številke + če pošlješ nazaj dopisnico ti šenkajo še 5€, tako da že z migracijo zaslužiš :p
-mobitelovo omrežje
-15s interval
-pri tušu mi brezplačno klicanje 3 ljudi nič ne pomaga, saj ne poznam nikogar ki ima tušmobil in brezplačne minute pri nakupih tudi ne, ker ni nobenega tuša tukaj okoli.
-trafika ob poti, tako da ni stroškov z bencinom, spara pa žal ni, tako da bom prikrajšan za 50 centov :p

Volk| ::

Mogoče kdo ve kdo je lastnik izimobila? Najprej je bila Volja, toda mislim da so se menjali lastniki.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490156737 (21458) Steinkauz
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016816 (11913) ...:TOMI:...
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379920 (9011) EdoK
»

Mobitel - Najcenejša možna naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6318268 (15537) šernk
»

IZImobil - "zanimiv" odziv

Oddelek: Mobilne tehnologije
234065 (3146) Pithlit

Več podobnih tem