» »

SiMOBIL podražil telefone !

SiMOBIL podražil telefone !

miyco ::

To ne moreš verjet.. jutri sem nameraval kupiti nokio n85. Včeraj sem gledal na simobil strani, da je v paketu 3zame cena 90€. Malo prej grem spet na stran in BUM!! cena je v istem paketu (enaki pogoji) poskočila od včeraj na danes na 200€! naj povem, da so se občutno podražili tudi nekateri drugi telefonin, npr. nokia slide je včeraj bila v orto v nulo za 1 €, danes je 70 €, Nokia e63, itn.

BALAST ::

Kaj pa cincaš pri nakupu, drugače je imel pa Simobil res lepo ponudbo ob 10 obletnici, ampak ne se ustrašit, nove akcije še vedno bodo in tudi novi telefoni.

Sem imel pred pol leta ogledano SE P1i, vendar se mi je za 180€ zdela predraga pa sem raje počakal z podaljšanjem naročnine.
In še kako se mi je izplačalo, saj smo redni naročniki dobili tudi 100€ bonusa, zastonj prehod na paket Orto u nulo in še Nokio E63 sem dobil za 20€, pa je 10x boljša je od SE.

Potrpljenje ljudje!

djordjevic ::

Tudi nokia e71. Sem ravno za hec nekaj gledal in ugotovil, da je precej dražja kot takrat, ko sem jo kupil sam.
No grave is deep enough to keep us in chains.

luky ::

A deluje 1.April......:)
luky!

alexxxx ::

In podražit grejo ob recesiji,.. lahko bi jih pocenili (nenaročniška razmerja), drugače pa me boli ker uporabljam nokio staro cca 3leta in je za moje potrebe čisto ok.

Matek ::

A deluje 1.April......:)
?? To bi naj bila prvoaprilska al kaj? Da so telefone podražili?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

djordjevic ::

Ma, jok. Takšne cene so imeli že včeraj. Ni vse prvi april, kar po prvem aprilu diši.
No grave is deep enough to keep us in chains.

krho ::

Najbrž konec akcij. Počakaj ene 2-3 mesece saj bodo spet...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova simobil orto ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513094 (9073) ;-)
»

Mobitelova akcija in zaloga telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
346215 (3080) Daren
»

Nakup telefona (Max.: 150eur)

Oddelek: Mobilne tehnologije
202038 (1632) ZaLoMaT
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11011837 (8092) neres
»

Pomoč pri izbiri ustreznega telefona/gsm

Oddelek: Mobilne tehnologije
392609 (2176) Meizu

Več podobnih tem