» »

SE Xperia X1 vs Samsung SGH-i900 Omnia

SE Xperia X1 vs Samsung SGH-i900 Omnia

defender ::

Lep pozdrav

Odločil sem se da bom kupil nov telepon in nemorem se odločiti med Xperio X1 in Omnio.
Zanima me kater mobitel se bolje splača kupiti glede na ceno/funkcionalnost, kako dolgo zdrži baterija, slabosti (napake, slabo odzivanje), predvajanje glasbe, kaj imate radi na telefonu ipd.

Če je kateri mobitel bolši od teh dveh in ga imajo pri Simobila ga lahko tudi priporočite.

JOKER ::

Pozdravljen !

Tako bom rekel: zakaj Omnia ? Zakaj Ericsson ?
Seveda obstajajo boljši telefoni, o tem ni dvoma, ampak imajo ljudje do njih drugačen odnos, zato ker pač delujejo na Windows okolju.

Ti priporočam, preden se odločiš med tema dvema, da pogledaš malo telefone znamke HTC !
Ja, za njih se prej dokler jih ni začel prodajat Mobitel nič kaj slišalo, čeprav izdelujejo telefone že nekaj časa in smo jih uporabniki lahko
kupili že nekaj let nazaj recimo v Angliji .... itd.

Že pred časom sem imel HTCja, zdaj pred kratkim sem si kupil že svoj tretji HTC telefon, seveda v tujini, ker pri nas dosegajo vrtoglave vsote (mislim v prosti prodaji), da pa se nekje vežeš, pa kljub temu daš za telefon 200€ je pa too much.
Zdaj sem tri dni vesel lastnik Diamonda in lahko rečem, da ni Nokie, Ericssona .... , katerega bi menjal za HTCja.
Ko ga enkrat imaš, ga težko izpustiš iz rok !

Zato preglagam, da si malo pogledaš te telefone in se nato odločiš ....
Če ga pa ima Simobil v ponudbi pa nisem gledal.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Ciklamen ::

JOKER, kvaziš malo bedarije?

Na kaj pa HTC Laufa? Na svoj OS misliš? Je prav tako na Windowsu.

Drugače pa, se strinjam, HTC ima kvalitetne telefone, se strinjam, in ti imajo svojo ceno.

Še ena stvar ti pa je, ali želiš imeti QWERTY tipkovnico (namreč Omnia je nima).
- End of the Post ->

JOKER ::

Daj pubec ne bluzi !
Preberi kaj sem napisal, normalno da po teh letih vem na kaj laufajo .... hotel sem napisat, da pač ljudje še ne poznajo dovolj telefonov z Win Mobile sistemom in zato je uporaba le teh zelo mala.

Kot sem omenil ... HTCja ne menjam več za nobeden drug telefon, sploh sedaj ko imam Diamonda, ki ima tudi TouchFLO 3D ...... mislim, telefon je BOMBA !!

Aja .... nisem ti popolnoma odgovoril:

DA laufa na WinMobile 6.1 z raznimi dodatki !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

c3p0 ::

Ne pozabit, da je proizvajalec Xperie X1 prav ta hvaljeni HTC.

ROM se da enostavno menjati, kot na ostalih HTCjih, tudi WM 6.5 beta je že na voljo, pravtako HTCjevi ROMi s Touch FLO.

Ciklamen ::

JOKER, lol, še vedno očitno ne veš, kaj si napisal v svojem prvem postu.
- End of the Post ->

Adrijan0 ::

Sem meu en kup htcjev. Da povem imam raje nokio e63.

JOKER ::

Pozdravljen !


Seveda obstajajo boljši telefoni, o tem ni dvoma, ampak imajo ljudje do njih drugačen odnos, zato ker pač delujejo na Windows okolju.


@ciklamen:
Glej, hotel sem reči, da naj pogleda malo za HTC telefoni, do njih pa imajo ljudje drugačen odnos, ker pač laufajo na Windows Mobile sistemu. To sem hotel povedat, da ljudje (dobro, ne vsi) ne poznajo druga kot Symbian in Ericssonov softwer.
Koliko je ljudi ki uporablja telefone v Sloveniji z WinMob sistemom ? Malo !
Kaj smo imeli v Slo na izbiro pred HTCji ? Ja imeli smo Asus pa kakšnega HPja, pa še to je bilo tako veliko, kot da bi cigl nosil v žepu.

Upam, da sem zdaj jasno napisal !
________________________________________________________
Ka te češ ....

c3p0 ::

Torej naj pogleda tudi X1, ker je v bistvu HTC telefon, si to hotel reči?

JOKER ::

Točno to !
Tako bo videl, kaj omogočajo vse telefoni z Win sistemom.
Meni osebno X1 ni všeč, ker je malce zavit ko tipkovnico ven potegneš.

Point mojega posta je bil tudi to, da naj ljudje več posegajo po telefonih z Win sistemom, šele takrat bodo videli kaj zamujajo.
Vsak pa se seveda sam odloča kaj dejansko potrebuje in kako globoko je pripravljen segnit v žep.

Lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929394 (5995) globoko grlo
»

HTC Tattoo ali Samsung Galaxy Spica?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202630 (2297) ziga1990
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877436 (6144) krneki0001
»

Nokia N97

Oddelek: Mobilne tehnologije
354488 (2561) MadMicka
»

Kateri pametni telefon z gps in wifi kupiti? OMNIA? RENOIR?...

Oddelek: Kaj kupiti
93493 (3054) Seto

Več podobnih tem