» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

samsung113 ::

Rad bi se spravu igrat malce to igro. Inštaliram sem WOW in dodatek BC ampak problem je ker je to verzija 2.0.0.6080,serverji pa imajo večino 2.4.3.
Kako hudiča naj pridem do te verzije?
Obstaja kakšen patch ki ti iz 2.0 pride na 2.4 ali pa kaj podobnega?
Wow autopatcher to obstaja?

Ciklamen ::

a ti nene, ko zaženeš igro, avtomatsko update-a?
- End of the Post ->

samsung113 ::

Ne nikjer mi ne pokaze nič?

Ciklamen ::

Hmmm, potem pa ne bi vedel. Pri meni je bilo tako, da sem zagnal igro in mi je potegnilo dol vse kar je bilo potrebno.
- End of the Post ->

samsung113 ::

Nikjer ni duha ne sluha o auto updejtanju..ghh

Ciklamen ::

Probaj malo pobrskat po internetu.
- End of the Post ->

Ahiles ::

Ko se logiras z user/pass in če nimas ta prave verzije se ti pojavi okno da dl patch rabis pa 3.0.x patch.

Možne napake:Piratski server, nimaš aktivnega računa pa še kej. Po tvojem odgovorju predvidevam da hočeš igrati na piratskem serverju ker ta pravi serverji so na 3.x kmalu 3.1. Na piratskih serverjih pa update vrjetno ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Rotaidal ::

Rad bi se spravu igrat malce to igro. Inštaliram sem WOW in dodatek BC ampak problem je ker je to verzija 2.0.0.6080,serverji pa imajo večino 2.4.3.
Kako hudiča naj pridem do te verzije?
Obstaja kakšen patch ki ti iz 2.0 pride na 2.4 ali pa kaj podobnega?
Wow autopatcher to obstaja?


Nikjer ni duha ne sluha o auto updejtanju..ghh


Si 100% da nimaš background updaterja? Kajti nekateri patchi so ogromni in downloada kar nekaj časa, sploh preko blizza.

Malo mi je čudno. Ko igro poženeš ti preveri update in ti jih po potrebi naloži če jih nimaš. Kako ti veš katera verzija so serverji, če sploh v igro nea moreš?

Ahiles se strinjam. To mi smrdi po piratu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

UNIVERZUM ::

V direktoriju kjer je nameščena igra je backgrounddownloader pa ga zaženi ali pa pogooglaj za omenjeni patch. Ker tebi najbrž ne potegne patcha dol, ker njihovi serverji zahtevajo WOTLK expansion.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Ahiles ::

V direktoriju kjer je nameščena igra je backgrounddownloader pa ga zaženi ali pa pogooglaj za omenjeni patch. Ker tebi najbrž ne potegne patcha dol, ker njihovi serverji zahtevajo WOTLK expansion.



Narobe NE ZAHTEVA WOTLK ampak 3.0 patch in kot sem že reku mam feling ta tipo špila na privat serverju ker omenja točno določen build wowa.

3.0 patch lohka dl vsak tud brez TBC/WOTLK le vstopiti v novo zono ne more tam ko je arthas loading screen np za wotlk.

Na ta pravih serverjih ko se logiraš tud samo brez TBC/wotlk začne dl patche. Seveda če imaš aktiven račun.

PS ne zavajat folka da rab WOTLK oz TBC ker ga ne vse dokler nima lika np 58(TBC) al pa 68(WOTLK) da lahko vstopi v nove zone do takrat jih ne rabi.)

d0rK ::

Ahil, a v WOWu tudi kaj kempas? :P


j/k :>

Rotaidal ::

V direktoriju kjer je nameščena igra je backgrounddownloader pa ga zaženi ali pa pogooglaj za omenjeni patch. Ker tebi najbrž ne potegne patcha dol, ker njihovi serverji zahtevajo WOTLK expansion.



Ni res. Lahko imaš samo prvi WoW in se ti bo igra patchala na 3.0.
Tako kot je rekel Ahiles. Brez TBC/WOTLK ne moreš vstopat na nova ozemlja in igrat novih likov. Patche pa dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Gandalfar ::

A linkov na te patche ne more noben dat, ne krozijo po webu?

Ahiles ::

A linkov na te patche ne more noben dat, ne krozijo po webu?


V glavnem ne k sparajo BW ker deluje njihov pacher na osnovi torrenta.

http://www.wow-europe.com/en/downloads/... tuki sta full/trial clienta ki jih dl pol k se pa konketaš z user/pass pa ti pač dl patch ki ga rabis ponavad morš ene 10 jih nanaov naložit ko frišno wow instaliraš.

Da se po netu dobit linke sam v glavnem niso dlih podprti z strani blizzarda. Pa vrjetno je kje v forumu skrit kaksen link z direkt fajli.

Sumo ::

Patch mirrorje najdeš tukaj.

samsung113 ::

No sem zrihtal vse,pri tem wowu ki je bil inštaliran je bilo nekaj zjahano pa mi ni hotlo auto. updejtat tko da sm nanovo vse nalozu in že dela dalje:)
Kateri zastonski server kaj priporočate?

Ahiles ::

Nobenga

Rotaidal ::

OmegaBlue ::

Konec veselja. Pravila
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217150 (7571) oo7
»

Nakup igre WoW

Oddelek: Igre
183070 (2689) nuclear
»

Nasvet za igro

Oddelek: Igre
121322 (965) Timmah
»

Warhammer Online: Age of Reckoning

Oddelek: Igre
72299 (1278) Rotaidal
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099399 (6987) Rotaidal

Več podobnih tem