» »

problem z roccat kone drivers..

problem z roccat kone drivers..

Sagec ::

Lp torej imam xp x64 sp2.. imam sledeč problem nikakor ne morem zagnat driverov za roccat kone na cd-ju je samo info ko potegnem z njihove strani mi izpiše da ne podpira x64 xp ,samo visto x64... ve kdo za kako hitro rešitev? Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C# in SQLite knjižica

Oddelek: Programiranje
161431 (1165) bsslo
»

XP SP3 - RAM?

Oddelek: Strojna oprema
152119 (1869) iloveboobz
»

25 najnevarnejših programerskih napak (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13315954 (10305) MrStein
»

Prepoznavanje rama težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
142069 (1867) king22
»

Windows XP 64bit in msn

Oddelek: Programska oprema
72504 (2313) frudi

Več podobnih tem