» »

Max Payne 3 napovedan za to zimo

Max Payne 3 napovedan za to zimo

ComputerBase - Razvijalec Rockstar Games je objavil, da lahko kmalu pričakujemo že tretjo inkarnacijo priljubljene prvoosebne klavnice Max Payne. Kot so dejali, je igra že globoko v razvoju, izid končne verzije pa lahko pričakujemo konec letošnjega leta. Spomnimo, da je prvi del izšel leta 2001, spričo njegove velike popularnosti so že dve leti pozneje izdali drugi del, lani pa so posneli celo film.

Tudi v tej izdaji bo glavni protagonist Max Payne, policist iz New Yorka, ki želi maščevati nasilno smrt svoje družine. Kot so dejali producenti, bo glavni junak nekoliko starejši, še bolj ciničen in bolj zakrknjen kot v prejšnjih delih. Zanimivo je, da bo mesto sorazvijalca, ki je bil v Max Paynu 1 in 2 Remedy Entertainment iz Finske, prevzel Take2 Interactive Software. Podprte platforme bodo PC, Xbox 360 in PS3. Uradna spletna stran je že pokonci.

24 komentarjev

war-dog ::

Rockstar je zraven, oh my.. lots of bugs
Object reference not set to an instance of an object.

opeter ::

Uh, Max ima brado... res se je opustil. Špil bo zaradi babic v ZDA spet cenzuriran (zaradi Rockstara)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PaX_MaN ::

Oh, babice komot kupijo špile z oznako AO. To je bolj problem za kravatarje, ker AO špilov nekatere (velike) štacune ne dovolijo na svojih policah; takisto se jim izogibajo tudi vsi trije konzolaši, ergo jih morajo, da bodo ja čim več zaslužili, razvijalci omiliti s krvošpricno & gonadno vsebino.

st00rm ::

ne vem zakaj ne morjo počakat da Remedy konča Alan Wake in potem nardi dober Max Payne 3 (aja pa "prvoosebne" klavnice - mal napačno)
God must love stupid people because he made so many of them.

morbo ::

Upam da bo zgodba in nje podajanje na ravni dvojke, ki je en boljših špilov kar se tiče vzdušja.

r0ker ::

Upam da bo zgodba in nje podajanje na ravni dvojke, ki je en boljših špilov kar se tiče vzdušja.

tud jaz upam.
ne razumem od kdaj se rockstar drži sloves bugastih produktov?

BigWhale ::

Samo streljanje pri MP je bilo sekundarnega pomena. Glavna je bila zgodba in atmosfera. Noir all the way. Lovely! Ce trojka ne bo po istem kopitu bo sranje.

djordjevic ::

Najboljši fičr tistega časa je bil flash-freeze. Skok nazaj z dvema pištolama v flashfreezu in po hudobcih. Priceless. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

mercho ::

Max Payne NI prvoosebna ampak tretjeosebna "klavnica".
prvi in drugi del sta bla zakon, upajmo, da bo tretji vsaj približno tko dober.

iggy ::

Max Neandrtalec :P
Hey, you're fat!

keba ::

naj niti ne pomislijo da bi zasrali 3 del maxa. ker prva 2 sta bla legendarna špila!

Kenpachi ::

war-dog > Rockstar je zraven, oh my.. lots of bugs

Rockstar je samo založnik. Nimajo oni kaj dosti veze s tem, koliko bugov je v igri.

BigWhale > Samo streljanje pri MP je bilo sekundarnega pomena. Glavna je bila zgodba in atmosfera. Noir all the way. Lovely! Ce trojka ne bo po istem kopitu bo sranje.

Couldn't agree more. Če ne bo graphic novel in pa noir-style narration Maxa, se lahko gredo gladko jebat.

Tako kot filmu ni uspelo zajet duše igre, ker ni bil baziran na narrative approach. Pri začetni sceni sem dobil goosebums, ko Max reče kako je vse u pizdi in da se mu ne da več, ampak potem sem bil kar dodobra razočaran, da je to vse, kar je bilo po duši igre.
Zaraki Kenpachi.

squngy ::


Rockstar je samo založnik. Nimajo oni kaj dosti veze s tem, koliko bugov je v igri.


O ja, imajo založniki zelo veliko zraven, verjami.
To pa zato ker so založniki tisti, ki pošljejo programerje nazaj za kompe če se jim prodult ne zdi dovolj kvaliteten
in so založniki tisti, ki bodo programerjem rekli naj pohitijo in pustijo notri napake če hočejo prej izdati špil.

dronyx ::

Se že veselim Max Payne social cluba. Upam da bo bolj zabaven kot tisti od GTA IV. :))

legice ::

hmm....jim je pa trajal:)
mi je pa všeč da dela take2 zraven
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Berserker ::

Slika me spominja na gta4 stil ko je bolj barvast stil.

Jernej L ::

may payne 2 NI razvijal remedy ampak je že max payne 2 bil delo T2 / rockstar, z svetovanjem remedy & 3d realms.

keba ::

may payne 2 NI razvijal remedy ampak je že max payne 2 bil delo T2 / rockstar, z svetovanjem remedy & 3d realms.


od kje pa to veš, ker to je zlo dobra novica

darksamurai ::

Slika me spominja na gta4 stil ko je bolj barvast stil.


Res je! Nekako mi to ne paše skup oz. ni ravno Max Payne stil. 8-O

Kenpachi ::

Čisto paše, ker je bistvo Payna tak slikovno-stripovski stil. Samo barve so mogoče pretople. Malo igranja s hue in bo lih ta pravo.
Zaraki Kenpachi.

Markoff ::

Čakajte, koliko delov pa tale Maksimilijan Bolečinski potrebuje, da maščuje svojo familijo? A je tip res tako bolno nesposoben, da mora s seboj potegniti še par tisoč folka? Kje se vse to konča? Kakšna usoda ga čaka, ko bo z maščevanjem končal? Bo preživljal Vietnamski sindrom?

Vse to in še več v 177. delu Maksimilijana Bolečinskega.

/sarcasm off
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Kenpachi ::

Sarkazem gor ali dol, fyi se je njegovo maščevanje familije končalo že v prvi igri. Drugi del ni imel nobene veze z njegovo familijo.
Zaraki Kenpachi.

slowie ::

V drugem delu Maxa mi je bila tudi huda varianta vzporedno igranje dveh vlog.... Res špica, tale Max. hude ideje.
Upam samo, da se jih je spet dovolj nabralo....:|
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

BigWhale ::

V drugem delu Maxa mi je bila tudi huda varianta vzporedno igranje dveh vlog.... Res špica, tale Max. hude ideje.
Upam samo, da se jih je spet dovolj nabralo....:|


Ma, to ni nic novega. To smo vidl ze v Leisure Suit Larry 3. ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533335 (2260) oo7
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139581 (2679) Jerry000
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010052 (6293) Poldi112
»

max payne 2

Oddelek: Igre
141375 (972) tx-z
»

Pixel Sharder 1.4 demoti

Oddelek: Zvok in slika
111217 (1070) luni

Več podobnih tem