» »

Kater 19 monitor do 130k?

Kater 19 monitor do 130k?

burekar ::

Po možnosti flat. Men je LG-jev zlo všeč(915ft +), a se ga splača?

OldSkul ::

Ja tega kupi,ko si ga mel v mislih.

JXS ::

v tekočem Moniturju maš test 19" in 21"22" monitorjev, res je da manka ravno LG flatron 19", je pa zato prijel navadni LG lepo oceno. kup si ga oz. če maš možnost si ga sposod pa preglej.

bastadu ::

Samsung 900NF

burekar ::

Odloču sn se, da bom dal mal več in bom kupu Sony-ja, ker mi en sony že 5 let lepo služi in ima še vedno sliko kot nov. A si naj kupim e400 ali a420? Mislim, da bo e400. Predlagajte prosim.
http://www.sony-cp.com/eng/displays/fd-...

bastadu ::

Mitsubishiji tudi niso slabi. Vglavnem višjega cenovnega razreda 19" so ravno Sonyevi in Mitsubishijevi.

BigFoot ::

burekak, če bi bil jest na tvojmu mestu bi dobro premislil o kakšni Iiyami. ker Iiyamini trinitronci so prow cool (govorim iz izkuženj, sem mel včasih njihovega 17" trinitronca, dons mam pa pravtako njihovega 22" trinitronca. noro dobr monitor, hehe, pa še super ugodno sem ga dobil, me je prišel 165 jurju, dons je pa okrog 250, a neki tazga)
bottom line: premisli o Iiyamah
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Trdi ::

sonya pa mitsubishija se pa po mojem ne splaca. LG in samsung mata po mojem najugodnejse razmerje cena-kakovost. Odlocal sem se med LG 915ft+ in samsung 900nf in se odlocil za slednjega. LG sem dobil le na enem testu s se kar u redu oceno, samsunga pa na ducat testih s skoraj vedno najvisjo oceno. Za 120 jurjev dobis super monitor.
Trdota d.o.o.

Trdi ::

...ceprav na tem testu sta se tako lg kot samsung odlicno izkazala...no, sem rekel, da se ne splaca kupovati mitsubishija al pa sonya? preprosto niso nic boljsi, ce s e ti pa gre samo za to, da se z njegovo ceno hvalis pred prijatelji (zenskami? :D)...

Test
Trdota d.o.o.

yjj ::

Pizda fantje to temo smo že ničkolikokrat predebatirali. Torej IIyama je ta hip najboljša. Če me kot kupec ne poslušaš pa se boš pošteno nategnil sploh pri tako dragem monitorju

Lordjosh ::

Ja velika izbira se seveda sorazmerno spogleduje z denarnico v zepu veliko pametnega smo slisali in veliko stvari priporocili ,pametno se odloci in vsak monitor prvo v zivo poskusi preden se odlocis za karkoli !!!>:D

Trdi ::

yjj, jest gledam teste... ce je tebi pac iiyama najboljsa, je to tvoje subjektivno mnenje, osebno pa menim, da so zlati casi iiyaminega razmerja cena-kakovost zal mimo.
Trdota d.o.o.

burekar ::

Men se zdi, da je Sony že kr neki cajta v vrhu, če ne celo na vrhu. Sej so lyame dobre, sam so zadnje cajte precenjene pa niso glih tok lepe po obliki, povrh vsega pa nimajo najnovejše tehnologije.

luni ::

Iiyama ni vec najboljsa ze pol leta, odkar so izdali novo, slabso serijo monitorjev. Tako da Iiyamo kar odmisli.

Tudi Sonya ti ne priporocam najbolj, ker je vse od sonya do G serije navaden kic. No, A serija je resda cenovno ugodna in izgleda lepo in kar solidna, vendar dobis boljse monitorje. E kar odmisli, ker so definitivno predragi za svojo elektroniko in kvaliteto, za G pa verjetno nimas denarja.

Tako da se bom pridruzil ostalim in priporocal 900NF.
Artificial Intelligentia

BoO ::

Bravo Luni!

Enzo77 ::

A mi lahk kdo napise znac. samsunga 900nf in LG915FT+ al pa vsaj link. tnx

bastadu ::

Tule maš specifikacije od Samsunga 900NF (sicer nekaj v nemščini, ampak bistvo boš znal prebrati):

19" (48,2 cm) Röhrenmonitor mit absolut flacher Natural Flat Diamondtron Bildröhre
0.25 mm AG Pitch
High-Contrast AR-Coating Entspiegelungs-
technologie, dynamisch Fokussierung,
Long-Life Elektronenstrahlsystem, Streifenphosphor, dynamische Strahlstromregelung
1600 x 1280 / bis 81 Hz,
1280 x 1024 / bis 101 Hz,
1024 x 768 / bis 132 Hz

HF: 30-110 KHz, VF: 50-160 Hz
TCO '99 Ergonomiestandard
Plug & Play, VESA DPMS, EPA, NUTEK
erweitertes OSD
RGB Sub-D und BNC
Inklusive 3 Jahre Garantie, davon das 1. Jahr mit Vorort-Service!
Optionen:
3 Jahre Vorort-Service
USB-Erweiterung
Mac-Adapter

Vuco ::

:D:D:D:D:)):)):)):)):|:|:|8-)8-):O:O:P:P:):):):):);((;((;((;((:\:\:\
Laz ima debele podplate !

bastadu ::

|-Beast-|, kaj si hotel povedati s tem?

Vuco ::

da mi je dolgcas

bastadu ::

Aha, to pove vse...:O

Trdi ::

Evo, nova najnizja cena za samsung 900nf, tokrat pri mlacomu: 120 071, al nekaj podobnega. Cakamo na odgovore ostalih...

Aja, fantje (s tem nisem proti zenskam, sam...you know), a mi lohk poveste kaj je s tem USBjem pri samsungu?. Nekaj dobis (4 vticnice), verjetno moras doplacat in tko... v glavnem a mi lohk kdo to razlozi?
Trdota d.o.o.

bastadu ::

Tisto na monitorju je še menda razdelilec za USB... Zdi se mi, da lahko tudi monitor nekako priklopiš na USB ali se motim?

Trdi ::

Se pravi monitor prikljucis na USB, na monitorju mas pa se USB razdelilec (4 vticnice). Ja, sej to je pa v redu. Kolk drazje pa pride (menda lahko dokupis tud potem)?
Trdota d.o.o.

Boky ::

Kaj pa ce med sabo primerjas Philipsa Brilliance 109p20 (zmagovalec testa v Monitorju) in Samsunga 900NF. Res da je samsung precej cenejsi, ampak vseeno. Je Philips toliko bolsi kot je drazji (ce sploh) ?

Muflon1 ::

Philips je najboljši kup ga ne bo ti žal!
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

|jebiveter| ::

Philipsov 19 brilliance ni nč kej boljši od samsunga.Ker sem s philipsom delu na šihtu, 900nf sem pa kupu!
Kar se tiče USB-ja pri samsungu je to treba doplačat, kolko ne vem(ker pač ne rabim).
Monitor nič ni priključen z usb-jem temveč razdelilec samo vstaviš znotraj podstavka od monitorja.


Its nice to be important, but its more important to be nice!

Enzo77 ::

Jz ga bom nasljednji teden kupu....zajle pa na morje >:D
With a license to gib :)

Trdi ::

Jest pa ucit, pol pa (po narjenem faksu) kupujem 900nf!!
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj veste o tem monitorju

Oddelek: Zvok in slika
151524 (1225) Trdi
»

Ker monitor od 120 do 140k???

Oddelek: Kaj kupiti
251407 (1147) bastadu
»

19' monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151658 (1465) |jebiveter|
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
381935 (1386) Trdi
»

SAMSUNG 19in 900NF

Oddelek: Strojna oprema
9957 (842) |jebiveter|

Več podobnih tem