» »

Samsungi->SLO

Samsungi->SLO

Enzo77 ::

Kera firma uvaza Samsung monitorje v SLO. tnx
With a license to gib :)

ChiefThunder ::

... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Enzo77 ::

Zaka ma pa Jea bol pocen (a je tud uvoznik al ka?) tnx
With a license to gib :)

ChiefThunder ::

ja, najbrž ane, če jih ma na svojem ceniku... :) če iščeš najceneše samsung, pa mal primerjave nared, pa kup tm k te nejcenejš pride, ane?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

bastadu ::

Da nebom nove teme odpiral, bom kr tukaj vprasu: A se splaca vzet Samsunga 900NF za 120kSITov pri Mlacomu? A je se kje ceneje? Rabim predvsem za resno delo (vglavnem CAD programi).

Enzo77 ::

Pr JAE ga mas za 5 jurjev bol pocen.
With a license to gib :)

alien-w ::

ne vem zakaj, samo samsunga bi ti nekako odsvetoval. Morda so novejsi monitorji boljsi, samo moj syncmaster 710s je po dveh letih zacel nekaj crkovati in neke cudne barve kazati, pa se kaj prida ni... je pa poceni. Ne vem pa kako je z novimi modeli. Pazi na freq pri raznih resolucijah, pazi na garancijo, pazi na TCO in podobno...

Jebiveter ::

Če mislis kupit Samsunga kupi takega z oznako NF (Natural Flat - Mitsubishi cev) in okroglo številko modela, se pravi 700, 900, .... Nikakor, ponavljam NIKAKOR! ne uzet 750, 9xy,... modelov ker Blago receno sux! Res da so poceni sam pomisli koliko so tvoje oči vredne! Sicer pa so 700NF (ga mam jest>:D) in 900NF (bi ga hotu imet jest>:D) profesionalna modela Samsunovih SyncMasterjev!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

bastadu ::

A ma kdo 900NF? A mogoce ve kdo za kaksno trgovino v okolici Celja, ker bi imel nekaj monitorjev na kupu, da bi jih lazje primerjal?

Enzo77 ::

Jz sm pred 2 dnevoma dobu 900NF in zadeva seka. Edino kar me moti sta 2 vodoravni crti, ki sta drugace normalni za crt monitorje:\
With a license to gib :)

DeLonghi ::

bastadu>mogoce bi posegel po LG 19"..mislim da pride njihov najboljsi model okoli 115 jurjev...je pa, kolikor sem ga imel čast videti, eden izmed monitorjev z (naj)boljsim kontrastom oz. ostrine slike (vsaj v tem cenovnem razredu)...pa frekvenco osvezitve ima pri 1600*1200 vsaj 85 HZ!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

bastadu ::

DeLonghi, raje dam 5 jurjev vec in imam 900NF, ker sem o njem cul ze veliko vec dobrega kot o LGjih...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

19 colar z ravnim ekranom

Oddelek: Kaj kupiti
181334 (1047) BigFoot
»

Kaj veste o tem monitorju

Oddelek: Zvok in slika
151650 (1351) Trdi
»

Kater 19 monitor do 130k?

Oddelek: Kaj kupiti
281772 (1423) Trdi
»

19' monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151758 (1565) |jebiveter|
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
382043 (1494) Trdi

Več podobnih tem