» »

Max Payne 3

Max Payne 3

1
2
3 4 5

Bor H ::

Sej očitno so dal minimalne zahteve in pol tisto kar najboljš dobiš na trgu v drugo vrstico, bolj piše kaj podpirajo ne kaj zahtevajo..
Če te pa zanimajo procent bodi pa specifičen, veš da ne morš kr pavšalno rečt: http://www.anandtech.com/bench/Product/...

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Zgleda hudo pa še glasba je prava.:)

vorantz ::

vzdušje zgleda ta pravo :o

Berserker ::

Še kak teden pa jo bom držal v rukah...:)

Dua'L ::

Zgleda, da so malo zajebali trojko http://www.gametrailers.com/video/revie...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Bananovec ::

Všeč mi je pristop, vendar najbolj ne paše k Maxu. Ni več temačnega Maxa, pa še preenostavno izgleda.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ahac ::

Ni temačnega Maxa? A zdej je cel špil happy? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jizzer ::

Ravno v petek sem si še enkrat inštaliral 1ko in 2ko.Dvojko še morem preobrnit. Pri trojki se mi sploh ne dopade (pravzaprav pri nobeni igri ne preveč), da skače iz enega dela sveta v drugega. Naj ostane lepo v temnem, z mafijo polnem, NY pa bi blo čist kul :) Komaj čakam drugače

oo7 ::

jizzer je izjavil:

Ravno v petek sem si še enkrat inštaliral 1ko in 2ko.Dvojko še morem preobrnit. Pri trojki se mi sploh ne dopade (pravzaprav pri nobeni igri ne preveč), da skače iz enega dela sveta v drugega. Naj ostane lepo v temnem, z mafijo polnem, NY pa bi blo čist kul :) Komaj čakam drugače



Ja jaz bi tudi raje videl,da bi bil spet kak zasnežen New York in seveda,da se dogaja samo ponoči.Zdaj bo pa ravno kontra upam,da bo vsaj zgodba na nivoju:).

miraldi ::

Jaz sem tudi pred kratkim onovno preigral Max Payne 1 in 2, tako da upam da nebo Max Payne 3 razočaral. Pa še izkoristil bom svoj sistem do maximuma:)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

A je že prišla igra Max Payne 3 ven??
Sem prednaročil že pred letom in pol pa je še kar ni:P.

Sodeč po tem bi moral biti že zunaj ali kdaj izide?
http://www.vgreleases.com/pc/releasedat...

Bor H ::

Wiki je bolj zanesljiv, pravi da 1. junija, tko kot Steam

oo7 ::

Bor H je izjavil:

Wiki je bolj zanesljiv, pravi da 1. junija, tko kot Steam


Hvala:)

Skyman ::

Take-Two Interactive's latest financial report has revealed that Max Payne 3 has shipped 3 million copies. It's also announced that Max Payne 3's PC release is going to be slightly delayed...
Take-Two Interactive's fiscal year financial report has revealed that Max Payne 3, which has been critically successful, has shipped 3 million copies.

There's a hefty difference between "shipped" and "sold." While Max Payne 3 has been doing well critically, that doesn't speak for whether or not it will do quite so well in stores. Max Payne 2: The Fall of Max Payne received equally much warm critical reception, but didn't do quite so hot in terms of sales.

Take-Two also revealed some not quite so good, but not quite so bad news for PC gamers looking forward to Max Payne 3. Max Payne 3's PC release is going to be delayed... for four days. Rather than hitting the originally slated release date of May 29, Max Payne 3 for PC will be launching June 1. If anything, PC gamers should just be glad that Max Payne 3's PC release isn't slated for half a year or longer from now, as most Rockstar PC ports are.

oo7 ::

Kar ne morem verjet,da je že od prvega dela minilo 11 let.Dolgo je bilo treba čakati tale 3 del upam,da bo tako dober kot prvi:).

opeter ::

Mam občutek, da so podobno zafurali zadevo, kot je to naredil Ubisoft s tazadnjim delom Splinter Cella (Conviction). Upam, da se motim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Niso nič zafurali, po kritikah nekaterih na mn3njalu je špil vrhunski. Edini minus je baje malce čudno gibanje kot v Red Dead Redemtion in GTA4. Tudi regeneracije življenj ni kot v večini sodobnih špilov(heal packi so nazaj) .

oo7 ::

Pa upam,da je dolga igra.
Max payne 1 mi je bila tak kratka,da sem jo vsaj 7x preigral:)).

Jerry000 ::

Berserker je izjavil:

Niso nič zafurali, po kritikah nekaterih na mn3njalu je špil vrhunski. Edini minus je baje malce čudno gibanje kot v Red Dead Redemtion in GTA4. Tudi regeneracije življenj ni kot v večini sodobnih špilov(heal packi so nazaj) .


Heal pack? Nekako mi je kar všeč to:)

nodrim ::

ja, ker heal packi so pa veliko bolj realistični kot samodejno obnavljanje energije :D

RejZoR ::

A ni imel Far Cry 2 to še najbolj realistično, ker si si kao operiral rane? Ga še nisem preigral ampak kakor se spomnim je bilo neki takega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mr1two ::

Ja, ko si bil poškodovan do neke mere, si si z pincami izvlekel kroglo, ali šrapnel ali neki random. Mislim, pa da je neka semi-self heal varjanta pri FC2. Zdravje je razdeljeno na 4 al nevemkolk segmentov, če se segment sprazne, ostane prazen- do medi-packa. Sicer se obnovi. Pr zadnjem pa kot rečeno, operiraš z raznimi pincami in vlečeš krogle ven iz vampa.:D

oo7 ::

V petek dobijo Max Payne 3 sem dobil mail od prednaročila:D.

vorantz ::

dafuq O_O
zadeva se je pojavla na torrentih in meri celih 26 gb...kaj so nori?

oo7 ::

A mislite,da mi bo sploh ta igra delala na tem računalniku?:8)Glede na to kako je velika in kaj zahteva?
Procesor je mal slab se mi zdi.

Procesor:Intel core 2duo e8400 3000mhz
Memory: 8192MB
Grafična:Gtx 470

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

miraldi ::

Bo ti delal na low-medium
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

jizzer ::

:D Jaz upam da mi bo delal na :
@E7500 3GHz
4GB
5770 :D

oo7 ::

Max Payne 3 GTX 460 | Core i5 2500


Na gtx460 zgleda,da kar lepo dela in lepa grafika:).

oo7 ::

Kaj je fora tega,da mi pri originalni igri javi tole? Before instaling Max Payne 3,please disable Anti-Virus and Firevall softvare??

Bom ugasnil nazaj pa nebom znal prizgat mater komplicirajo;((

Prvo sem ignoriral ta stavek in igro posnel trajalo je tam okoli 20 minut posnamem update,ki mi jih sam predlaga.Potem pa nimam nikjer nobene ikone nič,da bi sploh igro štartal.

Ima še kdo probleme pri inštaliranju:(?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Potem je najbolš,da grem na partis in posnamem igro dol.Sej sem jo plačal pa ne delain vem,da je nebom nikoli več kupil škoda živcev in denarja.Več problemov je z igro če jo kupiš kot presnameš s torenta naj gredo u 3pm.

Nesta ::

Payne is back and it is TOOOP!

kmetek ::

M-POWER: meni original Batman Arkham City ne dela.

oo7 ::

kmetek je izjavil:

M-POWER: meni original Batman Arkham City ne dela.


Verjamem.Sej če plačas igro te še bolj jeb..v glavo.

Bor H ::

Jst pa odkar kupujem nimam problemov...
V čem je pa problem da izklopiš antivirus? Sej ga pol nazaj vklopš pa je, al res ne znaš?

oo7 ::

Bor H je izjavil:

Jst pa odkar kupujem nimam problemov...
V čem je pa problem da izklopiš antivirus? Sej ga pol nazaj vklopš pa je, al res ne znaš?


Sem izklopil vse pa vse ne dela.Sem posnel na c in na d pa zmeram isto.Igra se vedno posname vsi 4 cedeji brez kakih problemov potem pa se se samo updejta.In potem ni nobene ikone NIKJER tudi uprasa ne za produkt key.Če grem tja ko sem posnel pritisnem ikono za sekundo vrze updejt in se ne naredi cisto nic tudi kot administrator se ne zgodi nič.Posnel sem ze vsaj 3x pa vedno isto.Zdaj bom posnel še enkrat in probla cez posnet crack s torentov ce bo delalo.
Sem ze imel take probleme sem rekel,da ne kupim vec originala in sem ga tokrat pomoje zadnjič.Jaz sem kupil igro se moram zajebavat pa ne dela tisti na torentih se pa smejijo in igrajo in to zastoj.Kaj je potem bolše?

Bor H ::

Si probal googlat? Tole bi znal bit tvoj problem:
Question: Every time I try to run Max Payne 3 on PC it freezes while saying "Initializing." What can I do to make it initialize?

Answer: We are looking into this issue now and hope to have more information soon. If you are receiving this error, we recommend:

Rebooting
Verifying Steam Cache if you have the Steam version
Running as Admin
Downloading the latest drivers http://support.rockstargames.com/entrie... Verifying that required software prerequisites are installed http://support.rockstargames.com/entrie... Temporarily disabling antivirus/security, then uninstalling if that doesn't work just to test (we recommend using a different antivirus such as Microsoft Security Essentials during the tests to make sure you are safe)

oo7 ::

Ko bi vsaj zamrznlo ampak tudi zalaufa ne.Sem veliko googlal pa ima spet vsak tadrugi probleme.Bom probal s crakom.

oo7 ::

Ok igro sem posnel original normalno ni delalo.Sem šel na torent po crack igra dela kot mora.Tako,da ne vem kaj je problem s tem Rockstarom ampak lahko bi vzeli v službo Relouded,da bi jim naredil crack,da bi igra vsaj delala tako kot mora.

jizzer ::

Odlično!

Na @E7500 3GHz
4GB
5770 :D

Dela ne bom rekel GLADKO ampak dosti boljše kot GTA IV... Na very High nastavitvah...
Igralnost pa je meni vrhunska poleg tega pa dosti realna! Bravo.

69charger ::

Sem sprobal zadevo in na high 1366x768 deluje brez problema. Ampak gameplay je poden. Miš se kar zatika (vsi assisti off, sensitivity na 7), da ne bi o tem da je 90% igre cutscene, za vsaka vrata ki jih odpreš se pokaže filmček -.-
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

jizzer ::

Glede gameplaya se nebi strinjal, po malo več preigranih misijah pa sem tudi sam opazil te cutscene za vsakimi vrati, bedarija :S

todman74 ::

69charger je izjavil:

Sem sprobal zadevo in na high 1366x768 deluje brez problema. Ampak gameplay je poden. Miš se kar zatika (vsi assisti off, sensitivity na 7), da ne bi o tem da je 90% igre cutscene, za vsaka vrata ki jih odpreš se pokaže filmček -.-


Torej, jim je uspelo še eno legendarno serijo uničt....

opeter ::

To me malo spominja na tole:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

integral15 ::

Zdravo imam eno vprasanje a bi morda kdo vedu zakaj meni noce delat tipkovnica v igri in menuju tipkovnica je prakticno mrtva neda se je uporabljati v igri ? Hvala

mjolnir ::

Glede gameplaya se nebi strinjal, po malo več preigranih misijah pa sem tudi sam opazil te cutscene za vsakimi vrati, bedarija :S

Ker je res boljše gledat loading screene ane. S temi cutsceni oni nekako pripovedujejo zgodbo/držijo rdečo nit in meni se zdi mnogo bolje, kot tisti brezvezni loading screeni.
Sem sprobal zadevo in na high 1366x768 deluje brez problema. Ampak gameplay je poden. Miš se kar zatika (vsi assisti off, sensitivity na 7), da ne bi o tem da je 90% igre cutscene, za vsaka vrata ki jih odpreš se pokaže filmček -.-

Teh problemov nimamo vsi, malo po forumih poglej za rešitev.
Edina stvar, ki jo pogrešam je tist noir feeling, ki se je malo izgubil v tej sončni Braziliji. Gameplay + fizikalni model je pa top. Aja, pa hvalabogu da so obdržal tabletke :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

69charger ::

Tam ko si na štadionu sniper,za vsak drek imaš cutscene. Če pa ne morejo takega levela skup spravit brez loadanja med manjšimi predeli potem pa ne kupim nič več od njih. To so samo slabi izgovori za pocast špil.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mjolnir ::

Tam ko si na štadionu sniper,za vsak drek imaš cutscene. Če pa ne morejo takega levela skup spravit brez loadanja med manjšimi predeli potem pa ne kupim nič več od njih. To so samo slabi izgovori za pocast špil.

Je res, da so tisti cutsceni včasih lahko nadležni, vendar to še ne pomen, da je pocast špil. To je isto kakor da bi reku, da je skyrim pocast špil zaradi vseh bugov, ki so notri. Špil je za današnje čase kar presežek.

borut_p ::

Ravnokar obrnil. Skoraj brez pripomb. S tri leta starim računalnikom vse na high 1900x1080 in kar ok grafiki.

Je pa špil še kar razmeroma dolg, na normal težavnosti pa je razmeroma enostaven.

Lep pozdrav

amacar ::

Je že mogoče kdo testiral na kakšnem laptopu, kako se zadeva obnese?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018722 (2526) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139475 (2573) Jerry000
»

Quantum Break (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26536488 (21892) oo7
»

SAVE game

Oddelek: Loža
7928 (769) fosil
»

Remedy želi razviti Alan Wake 2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
145395 (4791) PrimozR

Več podobnih tem