» »

Miska (first person) optična ali žična?

Miska (first person) optična ali žična?

mrepca ::

Lp, na tem forumu sem zasledil ze 2 temi v katerih je bilo vprasanje ali se bolj splaca nakup optične ali laserske miške, pa so se mnenja vedno tepla. Rabil jo bom za igranje first person iger. Sedaj pa prosim za nasvet z argumentom :D Katera je boljša - bolj primerna in zakaj?

Vnaprej hvala za pomoč.

kitewing ::

Lasersko dobiš že za majhen denar in je bolj natančna in jo lahko uporabljaš brez ustrezne podlage. To sta dva tehtna razloga in jih je še več v dobro laserja.

XsenO ::

ehm kaj te zdej zanima način dobivanja podatko za miško ali prenos le tega?
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

overlord_tm ::

meni je bila logitech bj-58 cisto dovolj ... tisi ki so imeli razne razor-nevemkaje, logitech-nevemkaj so imeli vedno probleme ...

TehDucky ::

Jaz sem si kupil Logitech G5 za 50€ in je res 1A. Za naštimvat hitrost na miški, pa gumba na levi strani sta mi zelo v pomoč pri brskanju na internetu, kot hotkey za kakšne granate oz. menjavo orožij ipd. Podlago sem pa kupil roccat taito, ker je bila z 13€ najcenejša podloga, vendar lahko rečem, da ne bi nikoli dal več kot sem dal za podlago. Do sedaj sem vedno uporabljal zastonjsko in je bila razlika med to in zastonjskimi ogromna + to da je ogromna 3-4x večja kot navadne. Sem mislil si kupiti mx518, pa sem potem enkrat videl na ni laserska in je optična, pa sem rekel, da je laser že kar dobro izpopolnjen+ že dolgo časa je zunaj, zakaj nebi potem tega imel. Če pa ni denarja, potem ti bo pa kdo drug priporočal :)

Lp

NoNam3 ::

Pravkar dobil domov pošiljko z VX Revolution + Roccat Taito (vem, firmi ne greta skup :P) in proti prejšnji zastonjski podlogi in HP miški je razlika OGROMNA! Glede miške je pa tak, hitro v trgovino z veliko izbiro mišk in probat katera najbolj sede v roko, pol pa na ceneje.si in pogledat kje je najbolj poceni ... aia pa kupi lasersko, kot je rekel Duck 3.

LP

Sc0ut ::

Tisti, ki mate laserke miške.

Dajte si na low sens (cca 42cm 360 stopinj), accel off in hitro potegnite. Parkrat.

Pa sporočite, če kurzor še kaj skače.ž

Da vidim, če so res že ok.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

mrepca ::

Skače? Misliš ne dojema spotoma in šteka?

Sc0ut ::

Skače, šteka, ostane na mestu, => ne sledi gibanju miške
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066182 (4882) yayo
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314551 (2839) kuglvinkl
»

katero podlogo za miško?

Oddelek: Kaj kupiti
92762 (2599) tuned
»

Katero miško do 40 evrov

Oddelek: Kaj kupiti
121569 (1445) bluefish

Več podobnih tem