» »

prepečena pečica :(

prepečena pečica :(

Shershen ::

:'(

danes sem prižgal računalnik, da bi si zapekel kopijo cd-ja (orginalnega seveda, in to mojega :D), ko se mi vratca od pekača nočejo odpreti. Najprej čudno bulim v kišto in si mislim, da se je negdo igral in mi izklopil kabel (tisti za elektriko) iz pekača. A nažolost ni tako .

Po temeljitem čiščenju in raznih obredih, da bi spravil pogon v delujpče stanje, sem ga priklopil in ni bilo nič bolje. Vrata (tista na pekaču :D) sicer lahko odperem in zaprem z ukazom v cdplayerju, ampak nobenega cd-ja mi noče prebrati.

Po moje je dušo spustila elektronika in je z glavo in mehanskim delom še vedno vse vredu (vsaj upam :\).

Lepo prosim, če ima kdo kakšen nasvet, kako obuditi pogon, ki ga tako zeloooooooooooo potrebujem.
Imam Philips-a 4x/4x/24x in bi bil pravtako hvaležen, če se je komu kaj podobnega pripetilo in ima kje dotično pečico zavaljeno med staro šaro, da jo dobim na emm emmm test :D (mogoče uspe iz dveh istih pečk spraviti eno, ki bi celo delovala :))).

hvala za odgovore...čeprav mislim, da bom moral nekje dobiti nov pogon :'(.

YiMMi ::

Nevem kak ti naj napisem ..Mislim da je tvoja pecka sla v pokoj....8-)
Imel sem isti primer in sicer Imel sem
Waiteca 2x2x24 delal je celka 9 mesecev...
Zgodilo se mi je pa tocno to kar se je tebi..
Wratca se na gumb niso vec odzivala in odpr sem jih lahko samo iz Winsow tudi cd jev mi ni prepoznalo...
Pac sem imel sreco da se je bilo vse pod garancijo...
Sedaj imam TEACA in dela super...
Predlagam ti da ob nakupu nove pecke razmislis o TEACU ali PLEXTorju so najboljse in najboj vzdrzljive pecke...:\

Shershen ::

jaz nažalost več nimam garancije :(

služil je "dobri" dve leti



ja, ja...sem že gledal cenike, ampak, kje naj staknem 50k ? :'(

Alec999 ::

posedujem izto pecico .... in imel sem podobno izkusnjo .. ponesreci sm .. odprto pecico zapru z nogo :)) .. pa se pol ni wec hotla odprez z gumbom .. vendar ko sm zmolu pa 2 kuri darovov temnim silam ;) .. sm ugasnu racunalnik .. in ga spet prizgal in stvarca se je obnasala kot da se prej ni nic zgodilo ... torej se wedno mi dela

crt ::

Tudi meni se je podobno zgodilo. Jaz sem pa poskušal odpreti pekač ko je ni bil računalnik prižgan. Potem sem samo dvakrat resetiral in je delalo... Poglej v Essedi imajo Teac-e (4x piše) za 210.000lit +iva.

lp Crt

EASYdoor ::

a pozna mogoce kdo kakega modela, ki popravlja kake zjebane pekace?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

ABX ::

V essedi trenutno ne vračajo ive, mamico jim jebem, jaz pa imam že kupce za moj HDD, plato + proc ,ram. Vse bi lahko upgrade-al zastonj ali kaj ko uni kurci imajo frko z papirji.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241323 (1028) Caligula
»

Lite on CDRW - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
301910 (1417) jest10
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515429 (4742) wilecoyot
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168717 (6132) City
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271551 (1232) lukslo

Več podobnih tem