» »

Za GOSPODA TESKANA!

Za GOSPODA TESKANA!

ATHLON ::

Dragi pubertetniški zakompleksani otroček!
Ker sem pač odprl temo, ki jo kao po tvoje ne bi smel si mi prilepil oznako PERSONA RUDIS.
Kaj naj rečem, prosim da mi prilimaš še kaj, da bo tvoja pubertetniška zakompleksana dušica zadovoljna.
Torej, čakam da mi prilimaš še kako oznako...
Vse za tvoje otroško veselje, ko se igrate velike šefe...
  • premaknil: Tomi ()

krucymucy ::

aha, sočustvujem s tabo!!!
btw: kok si star?

||_^_|| ::

ATHLON je res dubu naziv za brezveze.

VASkO ::

zakaj pa te majo sploh forum tu, ce se pizdijo, ce kdo posta not? saj pa nemres najprej vedno iskati dolocene teme pa pol tam vprasati, tam debate ponavadi ze tecejo tako globoko, da te sploh nobeden ne uposteva, ce noter kaj vprasas, zato ni greh pomoje, ce odpres novo temo, ko te nekaj zelo zanima.

ATHLON ::

Mah sej, naj majo mulčki veselje zarad mene če mi pripopajo oznako PIZDEK.
Naj imajo veselje tile, tile...mah saj sploh ne vem kako bi jih poimenoval. Dejstvo je pa da bi morali pustiti kontrolo na ST kakšnim malo bolj izkušenim (beri: starejšim osebam).

Matek ::

1. Ko si se včlanu na Slo-Tech, si sam sprejel pravila in s tem dovolil adminom, da ti dajo naziv, če prekršiš pravila.

2. Opažam, da vedno dobijo naziv in se pol pozdijo tisti, ki so kak slab mesec gor. NAjprej kaj naredi pa se pol frajerja delaj. Jaz sem že leto pa pol prijavljen, pa so mi eno samo temo zaklenil.

3. Ja, glede starejših administratorjev se strinjam. Jaz, R0K in Jebediah smo glavni kandidati:D

Pa have a nice day.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Jep, Mato se strinjam. Administratorske pravice bi mogli dobit izkušeni člani Slo-Techa!!

:D :D

Mah. ATHLON a se ti je tko težko opravčit in ti bodo to sranje zbrisali? Če pa nisi srečen pejt pa na drug forum alpa se tlele na novo registriraj pa bo. Razen če imaš res rad pink barvo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Sergio ::

V stilu:

Dragi ATHLON, odraslež brez primere:

Podrejaj se temu, drugače te na forumu nočemo.

Lep dan še naprej.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Sicer sem malo tečen, ker imam kup zadev za narediti, samo tole je pa preveč.
Teskana poznam, in ni niti slučajno zakompleksan pubertetnik, sploh pa, kako lahko človeka sodiš po par postih.
Sama tvoja tema je popolna bedarija, ker prvič žališ, drugič capsaš, in ne obvladaš retoričnih sposobnosti.
Ne vem zakaj, samo zdi se mi, da si se pogledal v ogledalo, preden si napisal post, in slika ti je popolnoma uspela.
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Kaksen je ze mejl za se prijavit za moderatorja? Vidim, da bi jih res potrebovali nekaj vec.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

AngelOfDeath ::

O kakšni temi pa govorimo ? (zakaj je dobu ta naziv )

A res spada ta tema pod hlajenje in modifikacije ?

IR Babun ::

A mora folk za vsako zaklenjeno temo, odpret novo in se tam čez moderatorje pizdit?

Pa ne zastopm folka, k se tok zarad pridbljenih nazivov pizdijo,
ne rečem, če bi poj morl imet pink style>:D
SCREW THE GOVERNMENT

R0K ::

Hmmm, sej morjo! >:D :\

Koker je blo enkrat napisano jim je potem defoult Pink Styl in ga na morjo zamenjat z nebenim drugim. :)

luni ::

Dajte ukinit tega imbecila pa zaklenit temo, sploh ne pase v ta forum. Sergio je ze zacel odgovarjat v pravi smeri (posta samo link na pravila), ampak bi moral potem temo tudi zakleniti. Vsakemu n00bu ki misli da je prijel boga za jajca in da ima na internetu kakrsnekoli PRAVICE pac ni treba razlagati ane? Skoda zivcev...
Artificial Intelligentia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luni ()

Area_51 ::

:)) ATHLON. Sej v pravilniku lepo piše, kaj moraš narediti, da ta persona rudis zgine. Ne vem, vtočno v katerem členu piše, da vse kar je potrebno narediti, je to da se opravičiš na ST-ju. Vsaj tako piše, pa če se bojo tega držali, pravila na ST- ju obstajajo.:) Jaz sem tudi imel ta naziv, ker sem ga pošteno zasral s temo. Sam pol pa je kr sam zginu čez pol leta.???
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

Sergio ::

Da. Ekipa Slo-Techa je izjemno prijazna ter na dan mladosti, 25.5., izbriše vse nazive. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

Poglej datum Serđ... mal narobe... no ampak, ko se vas nabere preveč (uporabnikov z nazivi), pa če je na forumu trenutno v redu situacija (nekaj časa ni novih nazivov) ... vsake toliko časa (1x - 2x / leto) ukinemo nazive.
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Peticija zoper naziv Persona rudis (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
8914484 (11192) Mavrik
»

Sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15714782 (9413) JanezekNovak

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
191461 (1093) Fizikalko
»

Persona zaznamki in tožba proti ST (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
777964 (4836) Jumping Jack

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
362036 (1434) OwcA

Več podobnih tem