» »

Kateri video software?

Kateri video software?

llamma ::

Zdravo!

Tako, rabim nek program za urejanje videoposnetkov, se pravi, montaža, dodajanje raznih efektov, zvokov,itd.
Uporabljal sem že pinnacle in se mi zdi preveč zahteven. Potrebujem nekaj bolj preprostega, še vedno z ogromno funkcijami. Movie maker torej odpade. :D
Ko sem si naložil Ulead Video Studio, ki se mi ni zdel napačen, ga ne morem zagnati, ker imam premajhno ločljivost zaslona (720p mimogrede).
Kakorkoli, potrebujem vaš nasvet, kater program je dokaj enostaven in ima ogromno funkcij in bi deloval ob taki ločljivosti, ki je očitno kar problem?

Hvala in lep pozdrav!

IceIceBaby ::

Pinnacle Studio spada med bolj enostavne.

Jaz za enostavne stvari (podnapisi, rezanje, kakšen efekt...) uporabim Pinnacle VideoSpin. Na njihovi strani ga lahko downloadaš brezplačno.

dzinks63 ::

720p = (1280x720)
Če res ne gre, pa spremeni resolucijo na npr 800x600, potem bi pa moralo sigurno delat. Drugače pa je ta ulead dober in enostaven program

llamma ::

Ja, dela... vseeno je mal moteče, ker je resolucija precej slabša. :)
Iščem nekaj podobnega kot je iMovie. Ulead je precej podoben, ampak resolucija je problem.
VideoSpin je za sprobat,... videt je enostaven.

Law_Enforcer ::

Preizkusi še Cyberlinkov PowerDirector, ki je meni najbolj všečen (enostaven + zame več kot dovolj funkcij za domačo obdelavo posnetkov). Ne vem pa, če ti bo delal kakšne probleme glede resolucije.

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Probaj še npr: SuperDVD Video Editor free, DVDBuilder Pro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13419827 (7373) dire
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327818 (7452) martinsm3
»

Zajemanje videa

Oddelek: Zvok in slika
101819 (1641) Yossarian
»

Iz DV v DVD zapis

Oddelek: Zvok in slika
252091 (1881) pivmik
»

Resolucija DV premajhna

Oddelek: Zvok in slika
91136 (1059) CaqKa

Več podobnih tem