» »

ne odpre 24 ur

ne odpre 24 ur

r0x ::

Men pa noce odpret strani 24ur. Vse ostalo mi odpre takoj, pri te pa nekaj casa nalaga potem je pa kr prazna stran.
Kaj bi lahko bilo narobe?

Tilen ::

Lahko, da si pisal kaksne neumne komentarije in so te elegantno odstranili.

Prilepi še traceroute, da vidimo kje se ustavi.

Start --> run -->cmd --> tracert www.24ur.com
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

r0x ::

nisem nikoli komentiral, niti nisem bil registreran

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: r0x ()

Matofast21 ::

zbriši piškotke(cookie).

slodreamer ::

men tud ne odpre že kaka 2 meseca na notebooku, medtem ko na navadnem računalniku normalno odpre :O

 route trace

route trace



brisanje cookijev ne pomaga, isto mi je delalo pred formatom v vseh treh brskalnikih (iz vseh ziher prej nisem dostopal niti do 24ur)
kot tudi po ponovnem nalaganju sistema (windows 7 RTM)

čeprav ... po eni strani je celo koristno da mi ne dela, vsaj ne berem tistega rumenega sr***a ;)

Phoebus ::

ff: ctrl+shift+del, yes, zapri, odpri.

Spajky ::

Verjetno te zeza neinštaliran AcrobatReader. Jest ne hodim tja z IE samo zaradi tega, ker zahteva to instalirano, tudi če ne odpiraš kakih pdf linkov. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

slodreamer ::

ha, acrobat readerja pa res nimam več D:, mam neki drug pdf reader zadnje čase
ampak tud to zgleda ni krivo

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Naloži si Firefox portable da eliminiraš problem lokalnega browserja.
Imaš na notebooku kakšen čuden firewall/antivirusni ? Bootaj v windowse z "safe mode with network support" (pritiskaj F8 ob zagonu).
Preveri še datoteko "hosts" v mapi "%windir%\system32\drivers\etc\"

kako mora izgledati:
Hosts file @ Wikipedia


Preveri še: če z notebookom dostopaš do neta preko wirelessa, da nisi povezan preko koga drugega, ki morebiti blokira 24kur (najboljše da notebook priklopiš preko kabla v primeru nejasnosti).

slodreamer ::

antivirusa nimam, host je ok, povezan sem prek wireless vendar enako kot stacionaren računalnik, na katerem deluje ...

amigo_no1 ::

Dela mogoče preko te strani ?
http://www.hidemyass.com/

slodreamer ::

prek proksija dela ja

pa na fakulteti mi tud dela :O

Zgodovina sprememb…

slodreamer ::

ne odpre mi niti www.najdi.si pa www.shrani.si, od doma ... na fakulteti oboje dela
mislim svašta

fosil ::

Če ti na tvojem laptopu na faksu dela, potem so očitno banal tvoj domači ip naslov.
Tako je!

slodreamer ::

Če ti na tvojem laptopu na faksu dela, potem so očitno banal tvoj domači ip naslov.


ne vem kaj je teb očitno, sem napisal zgoraj da na navadnem kompu ki se povezuje v net prek istega ruterja pa dela normalno ... pa zakaj bi me z najdi.si banal pa tud ne vem, pa shrani.si, pa tud na 24ur nisem nix kaj komentiral, razen da bi si kdo sposodil account ...

karafeka ::

Imam podoben primer.

Ko pridem na 24ur.com, mi stran naloži, takoj zatem pa mi prikaže napako:
Internet explorer ne more odpreti internetnega mesta http://24ur.com. Operacija je bila prekinjena.
 24ur.com napaka

24ur.com napaka



Ko kliknem v redu, mi IE 7.0 (windows xp) prikaže stran Internet Explorer ne more prikazati te spletne strani .

Na drugem računalniku (tudi z IE) dela normalno. Zdaj ne vem, ali je problem pri meni ali pa pri 24ur. Verjetno pri meni, ampak zaboga da ne vem kaj bi bil vzrok. Če me spomin ne vara, se mi je to parkrat že zgodilo, vendar se je potem popravilo in sem zato predvideval, da je bil problem na strani 24ur.com. Vse ostale strani delajo normalno. Pobrisal sem zgodovino, piškote, naslove, pa ni pomagalo. Naložen imam tudi flash, ki dela normalno v youtube, če bi bil to problem.
Se je komu to že dogajalo? Kako bi se to rešilo?

EDIT: sem doživel razsvetlenje in onemogočil Shockwave flash object dodatek in sedaj se stran naloži normalno. Torej zakaj flash dela probleme na tej strani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

rok_p ::

Meni pa ne odpre mobilne verzije ..imam pa nokio 820, w phone 8, zadnji update...

Strani ne odpre niti v alternativnih brskalnikih, ki so na voljo.
Tovse dogaja samo preko mobilne povezave..preko wifi jo gladko odpre. Operater je pa telemach.

Pregledal sem ze vse mogoce, data sense, varcevanje s podatki je izklopljeno.
rok

konspirator ::

--

zmaugy ::

Zelo dober sistem nadzora kvalitete vsebin v računalniku? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Cervantes ::

Imam isti ne-problem. Chrome mi odpre normalno, aplikacija za android pa nič. Mi ne odpre na dveh Samsung tablicah, niti na LG Optimus fonu.
Ampak OK, se ne sekiram sploh.

joni_fego ::

zmaugy je izjavil:

Zelo dober sistem nadzora kvalitete vsebin v računalniku? >:D

:)

janezvalva ::

r0x je izjavil:

Men pa noce odpret strani 24ur. Vse ostalo mi odpre takoj, pri te pa nekaj casa nalaga potem je pa kr prazna stran.
Kaj bi lahko bilo narobe?


ker je tvoj brskalnik bolj pameten od tebe?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdBlock Plus in 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
447699 (787) KTr1sk
»

Download videa iz 24ur.com

Oddelek: Zvok in slika
3917086 (2460) dr.Akula
»

Viktor za najboljšo spletno stran 2010 gre 24ur.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5116645 (12719) Tear_DR0P
»

Kako zakleniti določeno spletno stran?

Oddelek: Pomoč in nasveti
112404 (2286) Wox
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538244 (7325) HitriPepe

Več podobnih tem