» »

T-2 mobilni internet

T-2 mobilni internet

Valvoline ::

Pozdrav.
Že nekaj cajta hočem zamenjat domačega ADSL 1mb interneta pr amisu,za T-2 mobilni internet.
Zanima me predvsem kakšne so hitrosti pr T-2 mobilnem. Pa še kar ugodno je 10e na mesec.
In kšne so hitrosti pr torrentih.Tisti ki uporabljate t-2 mobilni internet se oglasite in povejte kako vam stvar laufa. Hvala.

ZGI ::

Najprej se pozanimej če je T2 UMTS signal dosegljiv pri tebi. Hitrost je odvisna od kvalitete signala ter obremenjenosti bazne postaje oz. oddajnika. Če želiš izkoristiti polno hitrost si moraš nabavit tudi 7.2Mbit HSDPA modem
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

Karen ::

V bistvu sprašuješ v stilu: imam avto, rad pa bi se vozil s kolesom. Kakšnega naj kupim? Lej, ADSL in UMTS sta kilometre daleč. Če imaš UMTS realno gledano torrente pozabi - za surfanje, emaile in podobno ok, za ostalo pa ADSL. UMTS se ponavadi uporablja če ga rabiš na več koncih (mobilno) ali če nimaš možnosti širokopasovnega dostopa. O teh dveh tehnologijah sicer ne moreš govoriti kot ekvivalentnih. Če imaš možnost 512kb/128kb dobit ADSL je to še vedno boljše kot UMTS. Sploh pa T-2 zadnje čase nekam štrajka... npr. danes je bila ob 11ih na Bavarcu čista tema - 150kb sem spravil čez v 10 minutah, pol sem pa obupal. Sicer pa mi je do sedaj tam kjer je pač delal vlekel kar ok.

antireal ::

mobitelov instant internet delat cca 190kb/sec kjer je 3g omrezje (vsa vecja mesta)

Vanadium ::

Zakaj bi na torrente pozabil meni download z utorrent beta dela download več ali manj b.p. upload pa štrajka malo

Ibex ::

Pozdrav.
Že nekaj cajta hočem zamenjat domačega ADSL 1mb interneta pr amisu,za T-2 mobilni internet.
Zanima me predvsem kakšne so hitrosti pr T-2 mobilnem. Pa še kar ugodno je 10e na mesec.
In kšne so hitrosti pr torrentih.Tisti ki uporabljate t-2 mobilni internet se oglasite in povejte kako vam stvar laufa. Hvala.


Torrenti ti ne bojo delovali.

DjTonic ::

Kako stvar laufa imaš opisano v tem topicu http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=18&...

MarkoMan ::

Mene zanima kako bi lahko preveril, ali bi mi vleklo na moji lokacij?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Gwanaroth ::

Poglej na T-2 strani seznam baznih umts postaj, če je tvoj kraj notri, potem ti po vsej verjetnosti bo delovalo.
Lights often keep secret hypnosis..

ombre ::

Mislim ne poslušaj buč. Sam imam T-2 UMTS internet pa delujejo torrenti s hitrostjo do 6 Mbit dol in 1 Mbit gor... Dosti boljše kot pa VDSL, prav tako od t-2 ki sem ga imel prej.(upload sem ime čisto v k... zaradi slabe napeljave) drugače pa itak, so boljše hitrostni na VDSL... Pa tudi dražje je. Preveri pa če ti vleče dobro T-2 signal. Pa kupi kakovosten modem oziroma 3G router. Sam imam optiona.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ombre ()

hojnikb ::

Čist je odvisn od tega kak dober signal je, kak je zasedena bazna postaja in pa tud neki od modema.
ombre ima verjetno dobro kominacijo vsega tega.
Kar se tiče torrentov- ti delajo še najbolš z utorrent 2.0, ko ži podpira uTP protokol.Pa dober je met protocol ecryption vkloplen.
Največji problem takega interneta je to ker blokirajo vse porte (nemore se noben na tebe povezat in nemorš postavit serverja) in nemorš met statičnega ipja (saj zaenkrat je še tak ;(()
#brezpodpisa

MarkoMan ::

Gwanaroth posti se link kje se da vidit azurne podatke o delujocih UMTS postajah!

Ce pa mislis tole stran klik je pa prakticno neuporabna..

Predvsem me zanima ce je ze v Novi Gorici?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

neres ::

Na tej strani je en zemljevid s pokritostjo: http://t-2.net/?ctxID=006465&funcID=1.



Še nekaj mesecev nazaj je bilo precej slabše, zgleda da delajo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3g router, kateri?

Oddelek: Omrežja in internet
386336 (4130) mat3
»

USB prosti internet.... ali obstaja?

Oddelek: Loža
135623 (4817) c0dehunter
»

T2 mobilni internet in porti

Oddelek: Omrežja in internet
154099 (3672) nejc85
»

T-2 in mobilna telefonija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
689109 (6224) nekdo123
»

Internet na telefonu!

Oddelek: Omrežja in internet
82387 (2230) ABX

Več podobnih tem