» »

Pošiljanje večjega števila emailov

Pošiljanje večjega števila emailov

Rokomah ::

V podjetju imamo mesečno opravka z obveščanjem naših strank z novosti in podobno. Če po navadni email pošti pošljem 20 ali 30 mailov hkrati, imam nato težave, ker padem v spam ali med nezaželjeno pošto.

Obstaja kakšen brezplačen program, ki omogoča npr. avtomatsko zaporedno pošiljanje emailov po naslovih, ki jih predhodno pripraviš v bazi?

jype ::

Tak program napišeš v minuti in pol.

Gandalfar ::

http://www.campaignmonitor.com/ ce hoces za to placat nekomu par evrov. Poceni in uporabniku prijazno, ker ti kontrolira se HTML in podobne igracke.

Vice ::

Tak program napišeš v minuti in pol.
Pa uporaben je tudi samo tisto minuto in pol :))

Rokomah ::

http://www.campaignmonitor.com/ ce hoces za to placat nekomu par evrov. Poceni in uporabniku prijazno, ker ti kontrolira se HTML in podobne igracke.


Najbolj me zanima to, ali me z uporabo teh programov, ki razpošiljajo masovno pošto, moj email naslov dajo na spam listo in, če poslani maili končajo pri naslovniku v predalu nezaželjene pošte?

SasoS ::

eGlasnik je taka storitev pri nas. Če imaš od strank dovoljenje za pošiljanje takih obvestil, potem te ne bojo dali na spam listo.

jype ::

Vice> Pa uporaben je tudi samo tisto minuto in pol

Uporaben je, dokler bo obstajal SMTP.

Rokomah> Najbolj me zanima to, ali me z uporabo teh programov, ki razpošiljajo masovno pošto, moj email naslov dajo na spam listo in, če poslani maili končajo pri naslovniku v predalu nezaželjene pošte?

Odvisno kaj in kako pošiljaš.

Če so se stranke prijavile, jih v večini primerov ne bo motilo. Če se niso, bodo jezne.

borchi ::

a ne zna to nardit že celo word?
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastni poštni strežnik(kako ne biti označen kot spam)

Oddelek: Omrežja in internet
213140 (2700) BlackPanx
»

Spama vedno manj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
186679 (5582) Pyr0Beast
»

E-mail naslovi na black listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
71673 (1334) Šimpanz
»

Geslo preko lana?

Oddelek: Programska oprema
7886 (731) miki16
»

Outwar

Oddelek: Igre
8695 (619) VuLc4n0

Več podobnih tem