» »

Kater program za blagajno? Priporočite!

Kater program za blagajno? Priporočite!

Klemenn ::

Iščem program za blagajno - (konkretno, gre se za privatnika ki ima kemično čistilnico)

Lahk je recimo kakšna varianta touchscreena, seveda za zmerno ceno.

Trenutno uporabljajo nek xyz-let star program, napisan še v dosu, win 3.1.

Uporabljajo tudi pantheon, tko da če je kakšna varianta povezovanja...

mora pa biti po drugi stvari tudi preprosto.

Sklemen ::

Birokrat POS www.andersen.si

Povezljiv z Birokratom, namestiš lahko z interneta

SKlemen

sakkra ::

Če se že uporablja pantheon bi bilo najbolje probat z
http://www.datalab.si/pantheon/resitve_...

Klemenn ::

hmm, izdelaš program, ga prodajaš za 500EUR, pa ne daš gor niti printscreena programa? :)

simonn84 ::

Glede na skorajšnjo ukinitev paragonskih blokov se mi zdi primerno da se spet oživi to temo.. ker menim da ste na slotech pravi strokovnjaki sem se prijavil in ponovno oživel to temo..

Torej mi potrebujemo program za fitnes salon, pa sem pričel malo gledat po cenovno ugodnih rešitvah.. Potrebovali bomo POS izpis..

Našel sem ugodno rešitev Simple Shop (www.simple-shop.si) za 152,50 EUR z DDV. Z Partner RP-320 tiskalnikom na USB priklop nas zadeva pride okrog 346 EUR z DDV.

Se vam zdi cena primerna? Ali naj iščem še naprej - o tem programu sem prebral načeloma same dobre stvari z parimi izjemami ki pa so predvidevam povsod oz. pri vsakem malo bolj razširjenemu programu..

Sam izgled dela oz. način izdajanja računov se mi zelo dopade..
 POS izgled

POS izgled



Lp,
Simon Novak

BadB0y ::

Klemenn je izjavil:

Iščem program za blagajno - (konkretno, gre se za privatnika ki ima kemično čistilnico)

Lahk je recimo kakšna varianta touchscreena, seveda za zmerno ceno.

Trenutno uporabljajo nek xyz-let star program, napisan še v dosu, win 3.1.

Uporabljajo tudi pantheon, tko da če je kakšna varianta povezovanja...

mora pa biti po drugi stvari tudi preprosto.


Saj pa imaš na pantheonu POS!!


ps.: zdaj sem komaj opazil da je tema stara kot zemlja..


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BadB0y ()

BlaY0 ::

Kaj pa za spremembo kakšna odprtokodna rešitev ali pa vsaj rešitev sestavljena iz odprtokodnih produktov/projektov? Ali pa vsaj kakšna rešitev, ki podpira oziroma deluje na različnih operacijskih sistemih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

dukedl ::

lp dukedl

Invictus ::

BlaY0 je izjavil:

Kaj pa za spremembo kakšna odprtokodna rešitev ali pa vsaj rešitev sestavljena iz odprtokodnih produktov/projektov? Ali pa vsaj kakšna rešitev, ki podpira oziroma deluje na različnih operacijskih sistemih?

Seveda bo tudi delo odprtokodno ... In celotna integracija
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Delo krepa človeka

BlaY0 ::

Invictus je izjavil:


Seveda bo tudi delo odprtokodno ... In celotna integracija

Ne vem kaj hočeš reči oziroma vprašati? Dal sem link na ponudnika storitev, ki za svoje produkte uporablja odprtokodne rešitve. Na kaj se torej nanaša tvoj pomislek oziroma frustracija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

simonn84 ::

Evo, glede na ceno in vse kar mi rabimo (zagotovo ne rabimo pantheona) sem se odločil za Simple Shop.

Se pravi, POS tiskalnik Partner RP-320, POS program ter da mi vse naštimajo me bo koštalo 346,97 EUR z DDV.

Ko bom mel zadeve narihtane javim kako in kaj, pa še kakšen screen shot spustim.

Drugače pa sem iskal program na Windows operacijskem sistemu, zato ker imam prenosnik, na katerem sem dobil prednameščen Windows 8, tako da kakšne Linux zadeve odpadejo, prav tako na lokaciji ni vedno prisoten internet, tako da rešitve v "oblaku" ne pridejo v poštev - pa četudi bi imel non-stop internet se ne bi za to odločil. Kaj storiti če "crkne" internet?

Invictus ::

Kaka frustracija? Pismo, a res ne moreš objavit nečesa brez kasnejših osebnih napadov.

Samo odprtno kodna rešitev ni nič cenejša kot neka druga. Neko mora še vedno priti in narediti ...

Če ti nekdo blagajno postavi za 300 EUR, težko prideš ceneje skozi. Razen če delaš za plačilo kranjske klobase.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BlaY0 ::

simonn84 je izjavil:


Drugače pa sem iskal program na Windows operacijskem sistemu, zato ker imam prenosnik, na katerem sem dobil prednameščen Windows 8...

Blagajne za katere sem pripopal link delajo na Windows sistemu. Pa tudi Linux. Pa tudi Mac OS X.

Duhec ::

simonn84 je izjavil:

Evo, glede na ceno in vse kar mi rabimo (zagotovo ne rabimo pantheona) sem se odločil za Simple Shop.
Se pravi, POS tiskalnik Partner RP-320, POS program ter da mi vse naštimajo me bo koštalo 346,97 EUR z DDV.
Ko bom mel zadeve narihtane javim kako in kaj, pa še kakšen screen shot spustim.

Drugače pa sem iskal program na Windows operacijskem sistemu, zato ker imam prenosnik, na katerem sem dobil prednameščen Windows 8, tako da kakšne Linux zadeve odpadejo, prav tako na lokaciji ni vedno prisoten internet, tako da rešitve v "oblaku" ne pridejo v poštev - pa četudi bi imel non-stop internet se ne bi za to odločil. Kaj storiti če "crkne" internet?


Precej pomembna je potem tudi podpora, ki nekaj stane, navadno mesečni ali kar letni pavšal, ki vključuje nove verzije, spremembe davčne zakonodaje, recimo sprememba DDV itd. :P
Pa na backup podatkov ne pozabi, zagotovo imajo nekje v meniju programa "varnostno shranjevanje".

simonn84 ::

Hvala za nasvete, bom pozoren glede varnostne kopije - meni se to tudi zdi zelo pomembno. Razmišljal sem o USB ključku - upam, da se bo tako dalo..

Glede posodobitev pa je v predračunu izkazano, da so časovno neomejene in brezplačne. Prav tako so mi po telefonu zatrdili, da je moj enkratni strošek nakup licence - potem ni več mesečnih oz. letnih pavšalov ali drugih skritih stroškov - mi pa so namignili da bodo to kmalu spremenili, ampak za obstoječe stranke da bo ostalo pri pogojih kot so bili pri nakupu, torej da imam free updejte za zmeri - to se mi dopade.

No, vglavnem, upam da bo vse vredu, ko pa bo zadeva porihtana pa javim - če se držijo dogovora bo to v četrtek.

Hvala vsem za pomoč še enkrat..

simonn84 ::

Kot sem obljubil, podajam poročilo... Na kratko lahko rečem samo WoW, zelo zadovoljen.

Zadeva je potekala takole:
-danes sem po pošti prejel POS tiskalnik Partner RP-320, črne barve, ki ima USB in LPT priklop + priklop za blagajniški predal, ter račun, na katerem je tudi aktivacijska koda za program
-Ob 11h so me poklicali in vprašali, če sem že namestil Simple Shop, ker ga še nisem so mi dali točna navodila, kje na njihovi strani dobim "hitro podporo", da so se povezali (preko teamviewerja)
-nato so mi namestili simple shop, pol so ga mi aktivirali z mojo aktivacijsko kodo
-pol sem moral sam znati priklopiti tiskalnik, gonilnike so mi namestili oni (kot sem že prej povedal imam windows 8, 64 bitne)
-pol so me vprašali kako in kaj želim imeti, ter če imam kje spisane artikle (ker jih imam v excel tabeli), so mi sami uredili uvozno datoteko, tako da mi ni bilo potrebno na roke pretipkavati v program
-ko so vse to naredili, so mi še uredili izgled (ker se očitno da prilagati izgled) forme, kjer bom izdajal POS račune
-nato so naredili test izpiska -> potem so na mojo prošnjo dodali dodatna besedila na računu (HVALA ZA NAKUP itd..)
-nato so mi nastavili, da lahko tiskam iz programa tudi v navidezni .PDF tiskalnik, nastavili smo menjalnino, nastavili so mi 2 lokacije za varnostno kopijo baze programa (na USB ključek :) ter na drugo particijo na računalniku
-potem pa so mi dali točna navodila kako in kaj rabim delat (zaključke itd.. - res je simpl), ter da če jih bom kaj potreboval, kam jih naj pokličem itd..

vglavnem, za ta denar 1A in sem več kot zadovoljen, če hočete lahko naredim tudi kakšen screen shot, kako zadeve pri meni izgledajo.. Na kratko jih lahko (Simple Shop) samo priporočim in jih tudi bom mojim kolegom, ki so na istem (na paragoncih). Pa še to, dejansko stroškov z programom ne bom več imel, posodobitve so life time free..

Goody ::

;) a veš simon da mislem da si kar od Simple Shopa. Mal prozorno tole....

simonn84 ::

Bom naredu screen shote in dejanske slike salona, da ne bo pomote kdo je kdo.. pa jih v soboto objavim, ok.. Je pa Simon bil na liniji ja, ko mi je rihtal - ga poznaš?

technolog ::

A se lahko tole očitno oglaševane briše?

Lej, če oglašuješ, s prve povej. Da se slepomišimo tukaj. S takimi akcijami si delaš samo škodo.

p.s.: Sem pregledal vašo spletno stran in vam povem, ne bi vam dal sosedovega psa za čuvat, kaj šele kavarno oz. svoj biznis.

p.s.2: Wow, much amazing, such scam.

Zgodovina sprememb…

simonn84 ::

wow - še predno uspem naredit slike v dokaz sem že obtožen vsega hudega... danes imam akcije - jutri je valentinovo - ko bo petek mimo objavim - vmes si zaradi mene misli kar si hočeš - važno je da meni vse dela b.p.

PS. najbrž bom tudi slike ponaredil, je tako?

technolog ::

Ok, najprej lahko poveš, kateri s.p. si.

Lp,
John Smith

Zgodovina sprememb…

simonn84 ::

Ekole.. slika.. z moje strani ne rabim več nejevernih tomažov... jaz sem dobil kar sem rabil...

 kassa

kassa



Lep pozdrav..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simonn84 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačna odprto-kodna POS Blagajna - mikroBLAGAJNA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10027362 (15882) japol
»

Brezplačni računovodski program

Oddelek: Programska oprema
3012100 (7831) Mare2
»

Program za izdelavo računa, fakture (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5832271 (13848) krneki0001
»

Blagajniški programi - ocene in priporočila

Oddelek: Programska oprema
103568 (2630) LuminaPOS
»

Računalniški pisalni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596716 (5836) Pyr0Beast

Več podobnih tem