» »

N82 fake vs N82

N82 fake vs N82

fr!Xy ::

LP

Danes grem na ogled tega telefona me zanima kaje oz. kakšne so razlike med originalom in ponaredkom?

Sam sem zaslediv:
- da se na bateriji ona roka ne premika z premikom baterija
- da ima slabši fotoaparat

Če kaj nimam prav me popravite, če še pa veste kaj več mi prosim povejte ker to ni poceni zadeva.

Hvala!

preem ::

fake n82? kje si pa to zasledil?

pa kaka roka na bateriji? gledam, pa nič ne vidim.

fr!Xy ::

na bateriji je roka od nokie oni znak in potem ko jo premikaš se zaradi svetlobe spremeni na druo pozicijo

z3ro ::

sm meu fake nokio n95 8gb v roki..slabša baterija..sploh nima internih 8gb ampak režo za kartico.fotoaparat je ful bogi.nima senzorja za gibe (da gre zaslon v ležeči položaj).tipke so bolj čudne..pa še par malenkosti se najde..
lp

>>><<< ::

Tukaj imaš na dolgo in široko napisano kaj je razlika.

Kolikor sem pa gledal slike je pa kar velika razlika (že na pogled) med fake China N82 in original N82. Imata povsem drugačne tipke, zadnji del, kjer je fotoapart je drugačen ...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Hardstyle ::

Secondly, the photos. Most online auction sites allow photos of the item for auction to be posted in order to give potential buyers an idea of what they're bidding for. Always be wary of sellers who only provide photos that come directly from Nokia's Press Site. You are not seeing a photo of the actual device being sold, you are seeing generic photos used for publicity's sake. Insist on seeing photos of the phone being sold and if the seller doesn't want to send you any then walk away. Obtaining such photos serves a double purpose: firstly you get to see the actual phone. Secondly, you can return the phone as non-compliant if it is evidently not the phone on the photos that you were told were photos of it.


aja? To velja pri nam tud, če me kdo napizdi?

Matek ::

Če se ti zgodi v trgovini, potem ja. Če pa te en preko malih oglasov nategne, ga pa najbrž ne bodo zanimale tvoje potrošniške pravice...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Hardstyle ::

Trgovine pa se tega rešijo tako, da povsod napišejo "slika je simobilična". Da pa to ne obsega tudi malih oglasov pa je bedarija.

fr!Xy ::

Tukaj imaš na dolgo in široko napisano kaj je razlika.

Kolikor sem pa gledal slike je pa kar velika razlika (že na pogled) med fake China N82 in original N82. Imata povsem drugačne tipke, zadnji del, kjer je fotoapart je drugačen ...


Hvala ti!!!

preem ::

aja, eh. pa sem mislu, da je tist napis na sredini z velikimi črkami "NOKIA" dovolj, da vidiš da ni fake.

Matek ::

Trgovine pa se tega rešijo tako, da povsod napišejo "slika je simobilična". Da pa to ne obsega tudi malih oglasov pa je bedarija.
Lepo te prosim, če bi trgovina napisala na cenik, da prodaja Nokio N82 in ti prodala kitajski ponaredek, jih nobena simbolična slika ne varuje. Ponaredkov pač ne smejo prodajati oz. vsaj ne zavajajoče, kot da gre za originalen izdelek. Potemtakem ti lahko urar tudi proda fake Rolex za par deset tisoč evrov, pa se zgovarja, da je v katalogu simbolična slika?

Kar pa se malih oglasov tiče - hotel sem povedati, da kdor prodaja ponaredke telefonov pod krinko, da gre za prave, je že v osnovi nategun in kršitelj zakonov. Posledično se ne boš mogel pri njemu sklicevati na svoje potrošniške pravice, ampak ga boš moral enostavno prijaviti na policijo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Hardstyle ::

Matek, potem pa mi povej kako je bilo z Vii-jem v Mercatorju?

bluefish ::

ga niso oglaševali kot Wii ampak kot Vii s primerno sliko.

RbOBoIJgE ::

zakaj dones če se da preložit na jutr

;-) ::

Fejk telefon takoj prepoznaš že ko ga prižgeš so čisto drugi meniji itd. pa ni symbiana se mi zdi. Pa še plastika je taka navadna itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

fake 1050ti

Oddelek: Strojna oprema
142359 (1689) Riff
»

Nokia N8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
719474 (5623) umexteacher
»

Nakup novega mobitel namesto N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
141443 (1158) krizkraz
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214241 (2375) gasperxp
»

Samsung INNOV8

Oddelek: Mobilne tehnologije
111778 (1669) PrimozR

Več podobnih tem