» »

Nakup novega mobitel namesto N73

Nakup novega mobitel namesto N73

krizkraz ::

Moji Nokia N73 se je po treh letih strgalo=) Joystick se je zataknil, slušalka dela zelo potihem, ohišje in tipke so povsem spraskane... Sem pa na splošno s tem mobitelom ZELO ZADOVOLJEN!

Napočil je čas za zamenjvao vendar sem čisto out iz mobilne tehnologije... Pri novem telefonu bi rad imel veliko prostora (8GB, lahko s pomnilnikško kartico, lahko vgrajeno v telefon, vseeno) dober fotoaparat, WI-FI (to je edina stvar, ki sem jo pri N73 zares pogršal), bluetooth...

Malo sem brskal po internetu in ugotovil, da je danes večina mobitelov na touchscreen... Sam bi imel raje navaden telefon s klasično tipkovnico (brez qwerty) ni pa to nujno... Se bom že navadu na touchscreen tko kot vsi ostali:P

Kaj priporočate vi, tam nekje do 300€

Sam sem gledal

iPhone 3G, vendar je bluetooth neuporaben
Samsung INNOV8 i8510 8GB, 8megapixlov, WIFI vendr je mobitel že zelo star
Za N96 velja enko kot za Samsunga
HTCji mi ne dišijo preveč

Hvala za pomoč

koro13 ::

Nokia e52 je pomoje najboljša rešitev za Vas, ima vse kar potrebujete.
LP

Ali pa nokia e66, je tudi dobra rešitev, e52 je pomoje še boljša. Ima jo moja mama in ji dela BP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koro13 ()

jnce ::

E52 najboljša izbira zate !! Če pa hočeš full qwerty E71 ali E72

krizkraz ::

Nokia E52 je lep in dober mobitel, kako pa je z vzdrzljivostjo, ker sem slisal ze veliko pritozb na ta racun... Kaj pa novi Nokia modeli (C6-01, C7, N8) z novim symbian3, se splaca malo pocakati? Hvala za pomoc...

koro13 ::

Za n8 sigurno, vendar bo bil veliko več kot 300 evrov v prosti prodajo, zasledil sem,da okoli 500-550.
LP

krizkraz ::

No 500EUR je veliko preveč do 350EUR bi še šlo...

jnce ::

E52 ima sošolec in je zelo zelo zadovoljen z njo.
Drugače pa tudi C5 ne izgleda slabo ampak nima WLANa.

noraguta ::

eh pomoje če ne misliš srfat s telefonom je "tastar" simbian čist vredu.teterinh ma , sinhronizacijo pa tud dost okej.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

V-i-p ::

Menjava za N73? Dobro leto nazaj sem se tudi sam to spraševal. Edina logična menjava je za Nokio N82 in ni mi bilo žal. N73 je bila odlična, N82 je pa nadgradnja le te :).
 Nokia N82

Nokia N82

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

krizkraz ::

Je težko dobit Nokio N82 dokaj novo, lepo ohranjeno, pa še tipke so čudne, zelo majhne... Počakam na ceno C6-01 in C7, če se bo dal C7 dobit pod 300EUR (kšn tedn-mesc staro) jo vzamem, če ne pa E52. Se mi zdi kr uredu mobitel, pa še všeč mi je=)

Werg ::

kaj pa kakšna Nokia n97 al pa morda Iphone 3GS?

PINki ::

Sem imel N82. Super telefon z zelo dobrim fotoaparatom. Naj te tipke ne motijo, videz vara, ko sprobaš par smsov natipkat boš videl, da je dobra tipkovnica. Vsaj meni je bila, ker si siguren kaj stiskaš (se težko zmotiš, kot če ni prehoda med tipkami.

V-i-p ::

balkancr7: na eBay-u imaš novo N82 za manj kot 200 evrov. Je pa res, tipke, ko se jih navadiš so bomba za tipkat, edino na začetku je mogoče res malo čudno tipkat.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

krizkraz ::

N97 mi ni vsec ker se odpira in ima qwerty tipkovnico... iPhone 3GS je pa res eden od kandidatov za nakup, moti me le neuporabnost bluetootha in malo slabsi fotoaparat (3.2 megapixlov?)... No ce je z N82 tako kot pravite jo moram obvezno sprobat!

krizkraz ::

Kupil sem Samsung INNOV8 i5810, ker sem ga dobil zelooo ugodno! Symbian, 8 megapixlov, 8GB prostora, WI-FI, BT... Ima še 10 mesecev garancije in manjšo odrgnino na zgornjen desnem delu (manka čisto malo barve), drugače pa lepo ohranjen. Zaenkrat sem zelo zadovoljen z nakupom!

Hvala vsem skupaj za pomoč in lep pozdrav ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71443 (608) zuz3k
»

Nokia N79 ali Nokia 5800 XpressMusic

Oddelek: Mobilne tehnologije
312946 (1222) zuz3k
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152319 (1888) amigo_no1
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232730 (22403) LuGi
»

Samsung INNOV8

Oddelek: Mobilne tehnologije
111778 (1669) PrimozR

Več podobnih tem