» »

Pomoč!!! kaj je narobe

Pomoč!!! kaj je narobe

jenc ::

Pred tedni se mi je pokvarila matična (asus p5ne sli). Najprej sem zamenjal matično asus p5q-c. Ni delalo nič. (slisalo se je kot da bi nekaj zasmercalo). Nesel nazaj. Raje sem zamenjal iz previdnosti tudi napajalik lc 700w. Kupil novo plato asrock x48 turbotwins. Nov napajalnik chieftec 750w in pa dva nova diska seagate 500 gb (7200. 12). Račualnik ne dela! Ventilatorji se zavrtijo ostalo pa nic. Diske delajo to je pa tudi vse. Nevem več kaj naj naredim. Nevem ali imam res tako srečo da dobim že drugo matično pokvarjeno. Slike pa tudi ni nobene na monitorju. Piskov pa tudi nisem nobenih zasledil. Ostale komponente imam pa intel e8200, supertalent 800mhz 2gb kit, ati radeon 2600xt gddr4.

Hvala za pomoč

Lp, andraž

shany ::

probaj še procesor menjat :D...

OZZY ::

Čisto tko..Če se vrtijo venti potem je ram al pa proc...Pač plato si zemenjal, ker je šla..Glede na to, da je ram KIT verzija probaj posamezno palčko in ne obe skupaj. Lahko sicer, da sta obe odpovedali ampak ponavadi ne bi smeli. Razen, če je za to poskrbela plata.

Lahko pa narediš še clear cmos...najlažje vzemi baterijo od plate ven in spet daj notri.
Go with the flow.

jenc ::

Hvala!

Procesor je bil kriv. Sedaj dela.
Vendar imam drugo tezavo. Tv tuner sapphire 550 pro je delal tezave potem ko sem instaliral visto. Moral sem ga vzeti ven ker drugace je racunalnik nekako trokiral in sesuval. Rad bi pa uporabljal to kartico za prenos videa iz kamere. Se da zadevo kako rešit

Lp,

Ko priklopim front panel audio zacne zadeva trokirat

ali pa je krivo kar oboje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jenc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je kriv procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
392925 (2000) PIK7
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410155 (7938) Tac20
»

Navijanje e4300 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24120496 (9379) ZaLoMaT
»

Diagnostični test ORTHOS za RAM in CPU

Oddelek: Programska oprema
121900 (1662) x-mix
»

nou gaming comp (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
764833 (3387) joker16_7

Več podobnih tem