» »

Prenosniki v Avstriji

Prenosniki v Avstriji

Mare2 ::

A prav vidim? V Mediamarktu

Das kann HP - HDX16-1060EG 1008CD 2WZ:
Prozessortyp : Intel® Core™2 Duo Prozessor P8400
Prozessor-Taktfrequenz : 2,26 GHz
Festplattenkapazitãt : 320 GB
Arbeitsspeicher : 4 GB DDR-2-RAM
Bildschirmgröße : 16 Zoll
Bildschirmauflösung : 1920 x 1080
Grafik : Geforce 9600M GT 512 MB mit max. 2302 MB
optisches Laufwerk : Blu-ray Laufwerk
USB Anschlüsse : 3x 2.0
Gewicht (inkl. Akku) : 3,35 kg
inkl. Betriebssystem : Windows Vista Home Premium 64
weitere Anschl. : Bluetooth, E-SATA, HDMI, WLAN
inkl. Software
X-Black Display
limited Edition
LightScribe
Fingerprint-Sensor

Za 1150 EUR. Takle bi bil pri nas 2000 EUR. Ne vidim, če je disk 320 GB SMART SATA, 7200 obr/min, take prodajajo pri nas.

Je še kje kakšna razlika?

Npr. med tem v Enaa?

Vista je Home, a imajo v Avstriji Visto le v Nemščini?

Prosim za kakršenkoli komentar. :)

mtosev ::

link ne dela.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

g7_logic ::

To HDX16 serijo sem tudi sam gledu da bi jo kupu. Odličn notebook, še boljše specifikacije za svoj denar. Vista je verjetno nemška. Od nakupa me je pa odvrnilo le to da ni slovenska garancija, pa še della sem dubu za polovico tega denarja (s 3letno garancijo ki velja tudi v slo). Edino grafična je pri dellu slabša, ostalo je enako. No lahko bi uzel tudi boljšo grafično pa je nisem.:) 15,4 notebook za 660€ :)

Pa pri nas je cena za podoben model, sicer ne hp približno enaka.

Je pa odličen nakup :D Po kvaliteti veliko boljši od teh acer-jev in asusov ki se prodajajo za tak denar pri nas. Res škoda da HP Slovenija tega ne uvaža oziroma servisira...

Edit: mislim da ga lahko druje dobiš še ceneje kot je v mediamarktu. (mislim nemški oziroma avstrijski trg).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: g7_logic ()

bajsibajsi ::

Pobrskaj v temi o prenosnikih. Ko sem jaz kupil DELL 1720 lani poleti za 1100 evrov, je bil v Avstriji ali Nemciji ena Toshiba, T9300, GF9600... 4GB, 640 GB hdd.. za cca. 1250 evrov.. Tako da se mi zgoraj napisani, sploh ne zdi nic posebnega za 1150 evrov. Mislim specifikacija je dobra, sam glede na ceno ne dih jemajoca.

bajsibajsi ::

Tale bi bil super za koga, ki isce zmogljiv 17" low budget prenosnik Acer 17" TravelMate - 743 evrov.

Evo pa si zmagu, Redcoon ima tud Avstrija. Acer Aspire 7730G - 1200 evrov

bajsibajsi ::

Pierre666 ::

Kar se tiče Viste lahko pri prvem zagonu izbereš jezik - na voljo so D, ENG, NL, F - no vsaj pri mojemu Asusu, ki sem ga kupil v Nemčiji je bilo tako.

Lp

djordjevic ::

Mnja. Če je pavilion, ga pri nas res ne bodo hoteli popraviti. Če ne, pa ne bi smelo biti težav. Pred 8 leti sem kupil v Grazu Compaq Presaria (P4 2.4), ko so bili pri nas še 2,5-krat dražji, beri po 600k sit, pa so mi ga na Lancomu/Srcu popravljali brez težav. Na Qservisu so komplicirali, češ da po enem letu garancija pri njih ne velja več (v Avstriji so mi dali 2 leti), pri Lancom/Src pa ni bilo težav. V dvoletnem garancijskem roku menjali svašta. :) Ta prenosnik me je z vsemi popravili izučil, da kljub močnim specifikacijam prenosniki pač niso za igre. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

bajsibajsi ::

@djordjevic

Moj DELL Inspiron 1720 deluje skoraj 24/7 (brez heca) in ga smatram, poleg ostalega seveda, za "gamerski" prenosnik.

djordjevic ::

Sploh ni problem, da je prenosnik prižgan 24/7. Vsaj nekoč je veljalo, da je za napravo bolje več ur neprekinjenega delovanja kot pogosto ugašanje. Povedati hočem nekaj drugega. V osmih letih so se kajpak prenosniki spremenili, ampak še vedno je težava v pregrevanju komponent. Na zgoraj omenjenem prenosniku sem preigraval aktualne NBA, FIFO, Mafio in še marsikaj. Zadeva se je precej nevarno grela in sem prepričan, da je to posledično prispevalo h krajši življenjski dobi naprave (dva pekača, tipkovnica in dva napajalnika se sicer najbrž niso pokvarili zaradi tega, dve plati pa zagotovo :)).
No grave is deep enough to keep us in chains.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916216 (7177) Seb4
»

kateri notesnik za igranje zahtevnih iger

Oddelek: Kaj kupiti
202189 (1652) Hardstyle
»

Prenosnik BenQ??

Oddelek: Kaj kupiti
341712 (1296) falotXP
»

NOV Centrino prenosnik z vsaj R9000 za manj kot 300k KJE?

Oddelek: Kaj kupiti
181770 (1401) VASkO
»

Prenosnik za 250-350k

Oddelek: Kaj kupiti
91572 (1311) alesrosina

Več podobnih tem