» »

Nedostopna spletna stran s Flash igrico

Nedostopna spletna stran s Flash igrico

Oxford ::

Imam problem, ki mi žre živce že dva dneva.

Na naslovu: http://www.madcowinteractive.com/TDWarz... se nahaja zanimiva Flash igrica. Do te spletne strani sem lahko še do pred dvema dnevoma dostopal, potem pa mrk...
Poskusil sem na dveh PC-jih, ki ju imam povezana preko routerja v mrežo ter v štirih brskalnikih: Firefox, IE, Opera in Chrome. Toda na vseh mi javi, da domena www.madcowinteractive.com ne obstaja. Resetiral sem še modem, izključil Windows firewall, a rezultat je vedno enak. Klical sem celo na T2, če oni blokirajo naslov ...

Spletna stran zagotovo deluje, ker sem poskusil v službi in preko Opere Mini na svoji Nokii. Prav tako sem prišel do nje, če sem uporabil anonimiztacijski proxy www.hidemyass.com, toda tam mi Flash ne deluje.


Ali lahko preverite, če lahko dostopate do igrice Warzone Tower Defense na zgornjem naslovu? Ima kdo kakšno idejo, ki sem jo še pozabil?

Hvala.
  • spremenil: Oxford ()

ZLOky ::

Meni dela brez problemov, v službi, prek ruterja, fajrvola, medota, itd. V Fajrfoxu.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Oxford ::

Torej če stran dela, bom drugače vprašal: kaj je lahko razlog, da nenadoma ni dostopna samo v mojem omrežju. Kaj lahko blokira dostop do nje?
Imam Asusov router WL500W.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oxford ()

tratto ::

Si se poskusil povezati mimo routerja - direktno na modem?

Oxford ::

Juhej!!

Kar naenkrat je začela spet delat!!! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338838 (39294) ignats
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8146596 (17224) Andro457
»

Pinganje iz FF

Oddelek: Pomoč in nasveti
172082 (1430) Metabond
»

dostop do spletne strani - pomoc

Oddelek: Izdelava spletišč
81782 (1580) techfreak :)

Več podobnih tem