» »

slo voodoo stran / v izdelavi

slo voodoo stran / v izdelavi

Klemenn ::

no ker imam sam voodooja 3 2000 in sem navdušen navijaš / rad navijam - kartice sem se odločil da ``zradim´´ slo voodoo stran iz enega samega razloga : ker je treba povsod iskat stvari...sej je voodoofiles..ampak tm so vsi drajverji pa to skupi...pa če so dobri al pa ne...

torej SLO VOODOO STRAN:

-rabu bi po možnosti kake sodelavce...glede na to da sam posedujem malo znanja (a se učim)
-dejte povedat kaj nej bi bilo gor
-pa kateri voodoo forum nej dam

SPREJMEM PA VSE SODELAVCE!

aja še načrt za prostor: linki drajverjev in ostalega bodo na druge strani (zaradi pomanjkanja prostora), forum bo pa na slohostingu


SPREJMEM VSE PONUDNIKE KI BI NAM BILI PRIPRAVLJENI DAT PROSTOR! - V ZAMENO ZA OGLAŠEVANJE

p.s.= pridržujem si pravico da stvar zaradi pomanjkanja....pade v vodo;)

PO TANOVEM: stran bo imela tudi druge oddelke kot je voodoo...zato če bi se kdo rad vključil za kake ti 4x00 ali pa radeona 8500...pa take...mail mate pa dol
  • spremenil: Klemenn ()

Klemenn ::

zaradi določenih izpadov...se raje oglašajte samo tisti ki mislite resno...DA BO IZ MAJHNEGA ZRASLO VELIKO:\

Matek ::

Hehe, upam da ne boš ti dizajner, glede na tvoj home page.:D
Ma ja, če boš kaj rabo, reči.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

ja ok...sm tolk da veste ne....ČE stran bo...to bo tako..da bo tut napisano kdo sodeluje/oz. je naredu stran in tak naprej...tak da kdor je pripravljen in ima kako znanje ali pa ima prostor (rabimo tudi domeno...da ne bo glih www.3dfx.cjb.net) MAIL?subject=Rad bi bil POMAGAČ™

Elemen_T ::

Takole ti povem.

Brez veze se ubadat s stranjo za katero nimaš niti časa nisi denarja niti znanja.
Če misliš brez vsega tega se raje ničesar ne loti, ker bo produkt nula.

Moji napotki:
Kupi domeno. Ne moreš zanikat da nimaš 4k.
Naročiš hosting. 20mb dobiš za tisočaka na mesec. Vključeno skriptni jeziki. Ali pa 2k na mesec - 50mb

To je 1. pogoje za uspešen sajt.

Medtem delaj osnutke, išči informacije, se izobražuj na tem področju ipd.

S parimi kliki in odprtim topicom ne boš ničesar dosegel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Klemenn ::

polj ni noben niti mau zainteresiran za to?
dvomim da bo stran zaživela....

Elemen_T ::

Če ti tako misliš ...

Sergio ::

aaaaaw, si že obupal, Đebedaja? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

jRk0 ::

:D :D :D

Jebediah: pomisli kaj ti bo ta pejđ???

Jaz pa pozivam vse z rivo tnt 1/2 da naredijo konkurenco temu pejđu;)
You fuck up once, you loose two teeth.

tejo ::

Jebediah, zanimanja za tvojo stran ne bo nič, ker vsi z Voodoo grafičnimi karticami obiskujejo stran VoodooFiles.com, če misliš, da bo tvoja stran konkurenčna VoodooFiles jo kar naredi, drugače pa ne.

LunKi ::

Ne sej zamisel je dobra samo kaj k je voodoo oz. 3dfx že davno mrtev. Nvidia in ati bi mogla prevladovati na pejđu in ne 3dfx ker je v izredni manjšini.Aja kje bi dubu od geforcev univerzalno, vsespošno !oh in joj! stran z vsemi bonbončki?

sidney ::

Jest mam tut woodoo-ja, pa ti dam 100 % podporo. zacni sajt, pa nej rata kar hoce. Dobra al pa zanic. Ce bom lohk, ti bom z veselam pomagou, sam rec...
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Klemenn ::

za vse ki bi sodelovali: LINK!!

drgač pa razmišljam da bi bilo voodooju posvečen samo en oddelek...glede na to da sem ene 2 leti prepozen..drgač bi stran živela...sm fora je k jz znam bolj mau...zato iščem sodelavce....to bo najbrž edini razlog ČE bo stran propadla...kot prvo bi rabu enga DISAGNERJA...

sergio: nisem še obupal... ŠE

sploh pa če bi bil kdo zainteresiran za svoj ODDELEK...pač sm da je v zvezi z računalništvom....mate gor mail...

tejo ::

Če misliš samo en oddelen na tvojem pejđu... ne bo najbolje... najprej page uredi...

Klemenn ::

kot sem že rekel: stran še v povojih ni!!

drgač pa iščemo DESIGNERJA™:\

Gandalfar ::

pa kaksn designer clovk. Text only page naredi z linki na driverje in opise. Ne rabis meti niti ene slike na strani. V tem je lepota text-only strani.

Zakaj je to dobro? Zato, ker lahko to sam naredis. Ne bos rabil izgubljati casa z designom ampak se bos lahko posvetil _vsebini_ in to je tisto kar je resnicno pomembno in od cesar je odvisno, ce bo tvoja stran uspela ali pac ne..

Ko bos dokazal s svojo vsebino te strani, da ima neko perspektivo pa se ti bo verjetno le nasel kaksen designer.

Klemenn ::

ja ...mau brezbeze je text only....DESIGNER???

Gandalfar ::

A bi ti probu kdaj razumet kaj ti napisem. Rekel sem, da naredi VSEBINO. Sploh nima smisla delat nekega desinga ce nimas vseebine. Poleg tega zakaj sploh rabis nek blazen graficni design.

Meni osebno tekstovne strani cisto vredu delujejo, ker skorajda ne mores funkcionalno zajebat. Pa prijazne so modemskim uporabnikom.

Elemen_T ::

Jebediah:

Takole se zmeniva.
Zberi in uredi gradivo ki ga misliš dat gor.
Ko boš gotov, me kontaktiraj, pa ti naredim bombastični design.
Smrtno resno.

Klemenn ::

MAIL!!


sm tolk da vem....

Klemenn ::

torej, je še kdo ki bi pomagal...vsaka malenkost nam pride prav!

MAIL!

drugače za info: stran ne no posvečena le voodooju....

dodatek infu: porabimo vsako vaše znanje!!

Marabela ::

A maš že kšn testen link?

Klemenn ::

ah kje!:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Oddelek: Programska oprema
151395 (1140) XS!D3
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121764 (1528) Arthur
»

kupujem rableno grafično.... kere fore !

Oddelek: Kaj kupiti
171364 (991) mrTwelveTrees
»

Tema za vse oboževalce 3DFXa -----> dol z Nvidijo !!!!!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1377866 (5936) goranTNT

3dfx: vzponi in padci podjetja!

Oddelek: Strojna oprema
471956 (1584) Sergio

Več podobnih tem