» »

Nekej vprasanj o Mozilli

Nekej vprasanj o Mozilli

lojze_car ::

Sm prešaltav z IEja na mozillo pa me neki zanima:
- a obstaja kakšna tipka, s katero bi odprl link v novem TABu (ne novem oknu). (Npr: zato, da odpreš link v novem oknu tišiš CTRL in klikneš na link; fajn bi blo, ce bi obstajala podobna stvar še za odpiranje v novem TABu).
- kako nardit, de se bodo v bookmarkih pokazale posebne ikonce za povezave, ki to omogočajo (npr. za SLO-tech, google, altavista, ...)?

Drgac pa,... Mozilla rula. 8-)
  • spremenilo: lojze_car ()

OwcA ::

1) CTRL+click - v novem tabu, SHIFT+click - v novem oknu
2) slice se naselijo avtomatično
Otroška radovednost - gonilo napredka.

jlpktnst ::

ko so ravno vprasanja v mozilli:
Zgodil se mi je total cleanout v mozilli, izginli so vsi bookmarki, passwordi, zgodovina, skratka kot da bi jo ravno instaliral. Na spomnim se da bi kaj spreminjal. Kaj je to?

Paramedic ::

No, potem bi pa še jaz vprašal, kako narest, da bi namesto media playerja 6.4 v firebirdu poganjal video stream raje media player 9.0?
Je možno? Ko hočem npr. na imdb videt trailer se požene media player 6.4 v taistem oknu.
End transmission.

matter ::

Stvar odpreš v novem tabo s klikom na srednji miškin gumb.

kihc ::

A slučajno obstaja tudi možnost zavihka v ozadju (da ko klikneš, ti fokus ne prešalta na tisti nov zavihek).
To sem videl v tisti mozilli, ki je v S-T linuxu, pr tej v windowsih pa te možnosti ne vidim?

ali3n ::

Kihc - preferences - navigator - tabbed browsing -> odkljukaj Loads link in the background

pa pokljukaj še vse ostale - prav pride (middle button - zapira tabe, odpira strani v novih tabih...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kihc ::

Danke! :D

hruske ::

Odkar sem na Firebirdu, se mi ni zgodilo, da bi mi bookmarki izginili, pri mozilli pa se mi je to razmeroma pogosto dogajalo.

Nasvet: fight fire with fire(bird)

lojze_car ::

Shift+click mi ne odpre v novem oknu ampak se mi odpre en okn za shranjevat (kr neki)?? ;( :|

jlpktnst ::

mislim da se mi je to že zgodilo, vendar v linuxu. ti bookmarki v winsih pa so bli stari že skor kako leto in so preživeli več generacij mozille. grrrr.

Highlag ::

Glede nastavitev:
Mogoče ti je uspelo profil zamenjat?
Tools -> switch profile.

jlpktnst ::

ko bi le:)
sem preveril in imam le 1 profil:)
ubistvu mislim da je izbrisan, ker sem dal najdi bookmarks.html in noben najden ni bil pravi. (čeprav je še vedno možnost da je samo nekje skrit)

jeso ::

Tut men je mal bookmarke pobrisu, nagajivček od firebirda. Ah, no. Pač.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšla Opera 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
11915438 (10028) clix
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023556 (12448) Gandalfar
»

Firefoxovih osemdeset milijonov

Oddelek: Novice / Brskalniki
454953 (3450) Road Runner
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514560 (3699) Road Runner
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251869 (1461) JLP

Več podobnih tem