» »

Nujno!!!

Nujno!!!

gwertix ::

imam en problem, ki po mojem ni velik (ali pač???)
včeraj sem na praznovanju želel prikazati sliko na projektorju in sem tako spreminjal nastavitve na mojem računalniku (grafične nastavitve ...) in zdaj (ubistvu že včeraj na projektorju) na monitorju ne pokaže slike ko se je za prijaviti v windowse??? kaj naj naredim ... poskusil sem v safe mode in je slika bila ... sem poskušal nastaviti use na take nastavitve kot je bilo prej, ampak še vedno nedela .... torej spet v safe mode in spreminjati nastavitve - in safe mode mi ne dela, sploh ne pride v windowse - čeprav slika z nekimi kodami je

naslov teme je nujno ker nujno rabim računalnik za jutri za neko stvar ...

imam namizni računalnik, windows vista ultimate ...

hvala za odgovore, kako naj stvar popravim ...

LP

#000000 ::

Zaženi v Safe mode, in pojdi po sliki



ter postavi mašino na nač preden si sprčkal zadevo.

LP

gwertix ::

ja bi proval to, samo 2 problema ...
imam visto in safe mode mi ne dela več ...

še kakšna druga ideja, ker če ne gre računalnik jutri na popravilo (sej če bi dau windowse na novo bi delalo, samo imam tolko programov , ki se mi jih res ne da na novo nalagat ...

hvala za nove predloge

karafeka ::

Če imaš še en monitor (po možnosti crt) probi na njemu.

Ali pa greš v safe mode in odstrani gonilnike za grafično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

gwertix ::

sm provow na crt monitor in stvar še vedno ne del ....

spet pa ponavljam da SAFE MODE NE DELA
ker če bi delal, bi stvar nekako uredi, ampak v safe mode mi sploh ne pride v windowse ...

še kakšna idej????

huek111 ::

probaj če imaš sliko na tv out(s-video priklopu)

bluefish ::

ampak v safe mode mi sploh ne pride v windowse ...

Kje se ustavi?

gwertix ::

grafična ima 3 izhode - 2 dvi in še enga, ki se ga da z nekim pretvornikom (prišel zraven kartice) pretvoriti na s-video, video in še uno kej so trije kabli
sem proval use, na projektor, monitor, TV, samo mi nič ne zazna slike

safe mode se pa ustavi pr nekih kodah ... nvem kku je ... smi zdi da nekej direktorij in pole rdc.exe al nekej tazga (samo piše please wait, ma sem pustu danes celu noč vžgan računalnik ma ni prišlo v windowse)

še zmirej velja - kakšen nov nasvet
HVALA!

DaDek ::

kako resolucijo si mel na projektorju? monitor znamka?

nekaj se je moglo hudo zalomit ker vista zna kok tok vredu manipulirat s resolucijami.

ena opcija je tudi recovery s CDjem.

matej_jack ::

Za kaj pa rabiš jutri računalnik?
Začasna rešitev je tudi kakšen live linux cd, za prvo silo. Razen če uporabljaš računalnik za kaj namenskega.

Kako pa zgleda "slika z nekimi kodami"?

gwertix ::

kako resolucijo si mel na projektorju? monitor znamka?

nekaj se je moglo hudo zalomit ker vista zna kok tok vredu manipulirat s resolucijami.

ena opcija je tudi recovery s CDjem.


resolucija na projektorju 800*600 in moj monitor je znamke samsung, projektor pa epson ... ja recovery cd ... malo prepozno, računalnik je že na popravilu tko da vseeno hvala

Za kaj pa rabiš jutri računalnik?
Začasna rešitev je tudi kakšen live linux cd, za prvo silo. Razen če uporabljaš računalnik za kaj namenskega.

Kako pa zgleda "slika z nekimi kodami"?


ma računalnik bi rabu nekej za šolo nujnega ma sem uredil ... sem uštimal star računalnik za silo ...
slika s kodami - ma tu sm mislu tisto, ko izbereš safe mode ker se potem neke kode oz. bolj natančno direktoriji npr: c:/windows/system32/crd.exe ... in tku dol pole ful teh reči in pole se je ustavlo, ni šlo naprej ...

hvala za pomoč, računalnik bo danes, če bo use po sreči, že doma popravljen ...
LP
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
8834 (636) fr4nc
»

windows XP težave z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5456 (374) superbarbika
»

Okvara prenosnika ---ne vem česa :>

Oddelek: Pomoč in nasveti
221478 (943) kiros
»

Power saving mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
173174 (2823) amigo_no1
»

Ko prižgem računalnik gre monitor v sleep?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6971 (871) AndrejS

Več podobnih tem